Wątek zamknięty
[#1261] Re: Głupota w Polsce

@Diabeł, post #1260

Nie możliwe???


ORT!OK


???


Czy to jest przedłużenie p*****, problem z osobowością czy inny LOL?OK
[#1262] Re: Głupota w Czechach

@sigma2pi, post #1255

Jak widzisz są trudniejsze przypadki eutanazji mózgu w wyniku podania szczepionki rusofobicznej, probanderowskiej i europocentrycznej , jednakże implant dr. gugle czyni życie z martwicą mózgu znośne dla typowego nieoczytanego nieuka, mimo to nigdy nie zastąpi prawdziwych procesów myślowych, dając tylko ich złudzenie .


Picie samogonu chochelką bardzo upośledza mózg. A wiara w Lenina jest gorsza od psychotropów którymi faszerują ruskich trolli w pewnej redakcji.OK
[#1263] Re: Głupota w Czechach

@Andrzej Drozd, post #1262

A wiara w Lenina


Lenin jak Lenin, jeszcze prawie żyw leży w mauzoleum, ale Jezus, będący czystą literacką fikcją, żeby uwierzyć to Mocarza musisz popijać denaturatem za 500+
[#1264] Re: Głupota w Czechach

@sigma2pi, post #1263

Film dla zoologicznych antykomunistów, czyli tutejszych Dopuserów, Drozdów i recedentów

http://www.telemagazyn.pl/artykuly/historia-roja-nieudana-lekcja-historii-recenzja-49045.html
[#1265] Re: Głupota w Czechach

@sigma2pi, post #1259

Komuna upadał, bo nauczyła ludzi czytać i pisać.

Wiecie co, (wyszło szydło z worka)załamka, uczyłem chłopaka, krewnego tego gościa. Mam nadzieje, że nie pójdzie w ślady wuja (choć w PISS jugend - młodzieżówce już jest )

Od zawsze podejrzewałem, że ta sympatia dla Ukrainy to chęć odzyskania danych majątków, które potracili w wyniku wojny i zmiany granic. Czy oni coś biorą, a może nas z Niemcami połączą, przecież jakieś ślady Niemców w Biskupinie znaleźli już za komuny.

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2016 19:50:04 przez KM
[#1266] Re: Głupota w Czechach

@sigma2pi, post #1263

W Rosji jest ponad 73% chrześcijan, z czego 71% to prawosławni. Uważasz że twoi rodacy biorą mocarza i popijają go denaturatem?OK
[#1267] Re: Głupota w Czechach

@KM, post #1265

STRUMIEŃ DOTACJI DLA BIZNESMENA TADEUSZA RYDZYKA

Publiczne pieniądze szerokim strumieniem płyną do instytucji i stowarzyszeń powiązanych z ojcem Tadeuszem Rydzykiem - informuje "Rzeczpospolita".

Uczelnia Ojca Tadeusza otrzymała 800 tys. PLN od MSZ na promocję polskiej politykę zagranicznej oraz 105 tys. PLN na projekt dot. przywracania pamięci o polskiej pomocy Żydom w czasie II wojny światowej.

...w końcu pakują kasę tam, gdzie jest najbardziej potrzebna. Po co łożyć na służbę zdrowia czy edukację. Zamiast lekarza - modlitwa. Zamiast edukacji - ksiądz powie dzieciom co mają myśleć i przy okazji wykorzysta seksualnie. Tak się wychowuje (a raczej hoduje) Prawdziwych Polaków, Patriotów, Idiotów z Lepszego Sortu.
Zamiast przeznaczyć te pieniądze na coś pożytecznego łożą na darmozjadów. Ech, szkoda słów...


No kto by się spodziewał. Brawo podła zmiana. Brawo PiSS
[#1268] Re: Głupota w Czechach

@Diabeł, post #1267

MON zaskakuje: bez uzgodnienia z NATO robi wystawę o Smoleńsku na Stadionie Narodowym. NATO domaga się jej usunięcia.

PiS w konkurencjach "żenada" i "głupota" bije wszelkie rekordy. Ciekawe czy importowali brzozy ze smoleńska czy własne "podrabiane ale swojskie" będą. Maciarewicz usiłuje udowodnić wszem i wobec, że nie jest ruskim agentem wpływu, tylko prawdziwym wariatem.

Ale to w sumie dobrze się składa, bo pokazuje, że PiSS działa nieracjonalnie a to się w dalszej perspektywie skończy dla niego źle.



[#1269] Re: Głupota w Czechach

@Diabeł, post #1268

Polska to nie jest kraj dla normalnych ludzi. Pierwszy świruje publicznie i naczelny psychiatra przymyka oko. Drugi za nic nie odpowiada, a wszystkimi rządzi u władzy.

Ostatnio po wyborach na kongresie PISdzielców gdzie głosami 1008 przy 7 przeciw został ponownie wybrany na szefa rzekł nasz ubermensch; "Siedem głosów przeciw to dowód, że jakaś demokracja u nas jest" . wymiotuje
[#1270] Re: Głupota w Czechach

@sigma2pi, post #1269

[#1271] Re: Głupota w Polsce

@Diabeł, post #1270

PiS na "swoich" nie oszczędza! Już ponad 17 milionów złotych poszło na nagrody i premie w ministerstwach!


PiS wielokrotnie zarzucał poprzedniej ekipie rządzącej niegospodarność i zbyt lekkie wydawanie publicznych pieniędzy. Tymczasem "Fakt" dotarł do danych, z których wynika, że od początku kadencji ministerstwa (wraz z podległymi im instytucjami) wydały na nagrody i premie dla swoich pracowników ponad 17 milionów złotych!


Co ciekawe, najbardziej hojny okazał się minister finansów Paweł Szałamacha. Polityk jeszcze jakiś czas temu narzekał, że nie stać nas na program "500+", podczas gdy w jego resorcie i podległych mu instytucjach przeznaczono na nagrody aż 6,9 miliona złotych!


Rodzina na swoim. Brawo dojna zmiana. Brawo PiSS pomysł
[#1272] Re: Głupota w Polsce

@Diabeł, post #1271

Film o Ukraińcach patriotach Pewnie fałszywy zaraz tu stwierdzi jeden z drugim i na dodatek będzie mi mówił, że interes Ukrainy to nasz interes. Jak bym miał tam schedę po dziadkach, to pewnie bym tak twierdził, a tak mam to w Du...żej piwnicy po prawej stronie na półce.
[#1273] Re: Głupota w Polsce

@KM, post #1272

a jak do tego się odnieść ?

"Minister Obrony Polski Antoni Macierewicz jest zdania, że to Rosja popchnęła Ukraińców do Rzezi Wołyńskiej. Poinformował o tym na antenie programu „Minęła dwudziesta".

Według niego Rosja jest prawdziwym „wrogiem, który rozpoczął, i który użył ukraińskich sił nacjonalistycznych do tej straszliwej zbrodni ludobójstwa. To tam jest źródło tego straszliwego nieszczęścia".

Macierewicz stwierdził także, że odbudowa państwa ukraińskiego jest w interesie Polski"
[#1274] Re: Głupota w Polsce

@Diabeł, post #1271

Gwiazdowski tłumaczy, program 500+, czyli wielka rządowa jałmużna..

Pan premier Morawiecki nagadał, że się rząd zadłużył na program 500+ czym wzbudził atak opozycji. Rodzina w której pracuje choćby jedno z rodziców za 2.000 zł brutto, program 500+ finansuje sobie sama ale tez patologii, która nie dokłada do tego programu ani grosza! Z nawiązką!
[#1275] Re: Głupota w Polsce

@sigma2pi, post #1273

Ja Cię proszę, nie wspominaj mi o tym człowieku. Jego, Niesiołowskiego i jeszcze kilku innych powinni zamknąć z pokoju bez klamek.

A to info dla tych co chcą za wszelką cenę wspierać Ukrainę. Patrioci ukraińscy zatrzymali senatorów i utrudniali wyjście konsulowi (jego też przetrzymywali w hotelu?) I my mamy im pomagać? Jak oni (Ukraina) staną na nogi to będą dla nas groźniejsi niż Rosja, bo w przeciwieństwie do niej nie będą mieli nic do stracenia. Dla mnie Rosja, Ukraina, Białoruś to taki sam sąsiad. Trzeba z nim żyć dobrze, bo to sąsiad, żadnego nie faworyzować i żadnemu nie ufać w 100%, bo ich interesy zawsze będą ważniejsze niż nasze to logiczne.

Macierewicz pewnie jak wielu innych liczy na jakąś ziemię na Ukrainie w uznaniu zasług.
[#1276] Re: Głupota w Polsce

@KM, post #1275

Kijów kolejny raz znieważa Polskę

Rada miejska Kijowa podjęła uchwałę o zmianie nazwy Alei Moskiewskich na Aleję Bandery. Tak TEGO Bandery.


Tyle w temacie UPAiny. To tak jakby Niemcy sobie teraz zrobiły Aleję Hitlera.
[#1277] Re: Głupota w Polsce

@KM, post #1275

Marsz ukraińskich nazistów w Kijowie 2016

Film pokazuje marsz ukraińskich nazistów przez Kijów w czerwcu 2016 roku. Słyszymy skandaliczne nazistowskie hasła "Rudolf Hess, Hitlerjugend SS", a także "Bandera przyjdzie, będzie Ukraina wielka" i "Moskali na noże". Niestety, dzięki cichemu przyzwoleniu władz nazizm na Ukrainie ma się coraz lepiej.
[#1278] Re: Głupota w Polsce

@KM, post #1275

Ja Cię proszę, nie wspominaj mi o tym człowieku. Jego, Niesiołowskiego i jeszcze kilku innych powinni zamknąć z pokoju bez klamek.


Zamknąć i wyrzucić kluczyk.

Skandaliczne słowa Macierewicza o rzezi wołyńskiej: Źródłem jest Rosja

Poprawności politycznej ciąg dalszy. Antoni Macierewicz w rozmowie z Rachoniem przyznaje, że Rosja jest przyczyną rzezi wołyńskiej. Fragment na filmie: około 5:00



Niesamowita niegodziwość
[#1279] Re: Głupota w Polsce

@Diabeł, post #1278

Antoni Macierewicz w rozmowie z Rachoniem przyznaje, że Rosja jest przyczyną rzezi wołyńskiej.


Nie brakuje tutaj takich jak Andrzej Drozd - nie jest w tym osamotniony... którzy by się z tym zgodzili, wszak dla nich nie istnieje katastrofa lub wydarzenie historyczne za które nie obwinialiby Rosji... Od ponad 2.5 roku (to jest od uruchomienia projektu Majdan) wykazują ponad aktywność... za co wielokrotnie oberwałem bana, nawet za darmo, dla zasady, nawet w tym roku 3 miesiące +bana za nic hyhy .

"СМИ:"Министр обороны Польши Антони Мачеревич считает, что Россия дала толчок событиям Волынской трагедии. Мачеревич уточнил, что именно Россия использовала украинских националистов в событиях 1939–1945 года".
Хотелось бы уточнить у Варшавы пару моментов:
1. Озвучил ли министр обороны официальную позицию Польши или свою личную?
2. Есть ли исторические события или природные явления, в которых Россия не виновата?
3. Нет ли опасения, что, молчаливо поощряя подобные шовинистические высказывания, польское руководство от бытовой русофобии незаметно скатывается к разжиганию национальной ненависти?" - Maria Zakharova - rzeczniczka rosyjskiego MSZ

---
Bush Jr. znowu ochlał się wódą z tonikiem i dał małpi pokaz , tym razem tańczył podczas mszy żałobnej za ofiary niedawnego zrywu wyzwoleńczego w Dallas/USA.



Ostatnia aktualizacja: 14.07.2016 09:30:08 przez sigma2pi
[#1280] Re: Głupota w Polsce

@sigma2pi, post #1279

Bana dostawałeś zawsze za wulgaryzmy, rasizm i multikonto. Nie za przekonania polityczne.

A co do Macierewicza i jego wypowiedzi, to coś w tym jest. Niezaprzeczalnie rzeź wołyńska ma swoją genezę w wielkim głodzie na Ukrainie, którego "twórcą" jest bandyta Stalin.

Tak czy inaczej, Ukraińcy muszą zweryfikować swoich bohaterów. Nie mają wyjścia.

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2016 19:34:24 przez Andrzej Drozd
[#1281] Re: Głupota w Polsce

@Andrzej Drozd, post #1280

A co do Macierewicza i jego wypowiedzi, to coś w tym jest. Niezaprzeczalnie rzeź wołyńska ma swoją genezę w wielkim głodzie na Ukrainie, którego "twórcą" jest bandyta Stalin.


Haha, sam się pogrążasz nieuku niedouczony, dobra moja rada, nie idź tą drogą, nie masz pojęcia o tym, powtarzasz staroukroposką mitologię . Zapewne wielu zgodzi się teraz ze mną, że jesteś namacalnym dowodem rusofobi zoologicznej, pomijając resztę twych "zalet" . Możecie sobie podać teraz rękę z Macierewiczem i pocałować tryzuba
[#1282] Re: Głupota w Polsce

@sigma2pi, post #1281

Mimo, że Rosja to dno i zło to podczepianie takich bzdur, że jednym z powodów Rzezi Wołyńskiej był wielki głód i sugerowanie, że Rosja ma cokolwiek z nią wspólnego to skrajny debilizm i wodogłowie.

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2016 22:30:42 przez Diabeł
[#1283] Re: Głupota w Polsce

@sigma2pi, post #1281

To teraz zrób referendum w osobnym temacie: "kto się z tobą zgadza?". Oby to nie były tylko nicki z twojego własnego multikonta lub te założone dzień wcześniej.

PS. A swoją drogą, to już dawno temu odkryłem że Diabeł to jest nick "kakusiowaty".OK
[#1284] Re: Głupota w Polsce

@Andrzej Drozd, post #1283

To teraz zrób referendum w osobnym temacie: "kto się z tobą zgadza?"


Ależ ja wiem kto się z Tobą zgadza i nie musisz się tego teraz wypierać, zawsze byłeś koniunkturalistą



Dobór plakatu nie jest przypadkiem, bo obaj po tej samej szkole
[#1285] Re: Głupota w Polsce

@Diabeł, post #1282

Mimo, że Rosja to dno i zło


eh, nie mam na to sił teraz , skupmy się na tym dnie, które mamy obecnie w Polsce OK
[#1286] Re: Głupota w Polsce

@Diabeł, post #1282

Nowy podateczek cichuteńko wprowadzany

Dotychczasowa akcyza była daniną jednorazową, przy sprowadzania auta. Wynosi 3,1% wartości. Dla silników większych niż 2 litry pojemności - 18,6%.

Obecnie plan zakłada, w zależności od wieku i normy katalizatora (Euro 4, 5 lub 6) coroczną daninę w wys. od 200 do 500 zł rocznie. Nowy haracz nie obejmowałby aut od 2008 r. produkcji

Mądre głowy z ministerstwa z monoklem w oku i poważną miną tłomaczą makroekonomicznie, jak to przestanie się opłacać sprowadzać stare, a opłacać się zacznie kupować nowe auta.

Trafnie przyłapał ich na blagierstwie pan Dziambor z KNP pisząc: "Trzeba być kompletnie odrealnionym idiotą, aby uważać, że Polacy jeżdżą starymi samochodami, bo tak im się podoba. Nie jeździmy wszyscy samochodami z 2016 roku, bo nas nie stać! Podatek od starego samochodu nie sprawi, że nagle wyczarujemy sobie pieniądze na nowsze samochody (...)"

Mówiąc inaczej, gołodupcy hop na rower, albo wrotki - będzie i ekologicznie i tanio. A mówiąc poważnie, zmiany te uderzają w najmniej zamożnych. Bogaci i tak jeżdżą nowymi furami. Czyli plan ratowania budżetu opiera się tradycyjnie na łupieniu najsłabszych. Co się stało ze społeczną empatią PiS?


Brawo podła zmiana. Brawo PiSS pomysł

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2016 14:06:45 przez Diabeł
[#1287] Re: Głupota w Polsce

@Diabeł, post #1286

Masz 10-letni samochód? Zapłacisz kilkaset złotych podatku!

Brawo Podatki i Socjalizm pomysł


Nosz nie mogę...
Je*ana ku*wa wymyśliła taki podatek. Wcześniej inna albo ta sama swołocz wprowadziła 500+ potem się ciota obudziła z ręką w nocniku że kasa nie bierze się znikąd co przedszkolak nawet wie, więc co - dopiep*ymy podatek od starych samochodów. Partia która miała wspierać biednych i rodziny? Lać w ryj albo szybki sąd i od razu na latarnię...
Jestem za tym by cofnąć prawo wstecz o ładnych kilka/kilkanaście lat, wybrane ku*wy na polityków itp wysyłać na 4 letnie wakacje za pieniądze podatników. Przynajmniej nic nie spie*dolą i taniej będzie dla kraju


OK
[#1288] Re: Głupota w Polsce

@Diabeł, post #1287

Chyba raczej Picujemy i Skubiemy
[#1289] Re: Głupota w Polsce

@KM, post #1288

Koryto+
Bogaty jak polski poseł

o nowych podwyżkach jakie fundnęli sobie PiSiaki.
[#1290] Re: Głupota w Polsce

@sigma2pi, post #1289

Ale autorzy ustawy tłumaczą, że nie są to podwyżki, lecz powiązanie wynagrodzeń urzędników państwowych z sytuacją gospodarczą kraju i zarobkami Polaków
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem