[#91] Re: Cartridge EasyFlash do C64

@Ankuz MkOne, post #90

Wg mnie jest niesprawna (bo by Ci napisał, że sprawna) a to co po opisie można wywnioskować (są w nim błędy interpunkcyjne i stylistyczne) to że sprawna jest pllomba.
[#92] Re: Cartridge EasyFlash do C64

@Vato, post #91

o kurcze , ale myk, gościu ma łeb ;) nikt mu nic nie udowodni jakby co
[#93] Re: Cartridge EasyFlash do C64

@Vato, post #37

@ Vato
Właśnie kupiłem Ollego kart. (ale zupełnie inny hahaha!) :)


Trochę czasu już minęło. Czy mógłbyś podzielić się wrażeniami z użytkowania SD-BOXa?
[#94] Re: Cartridge EasyFlash do C64

@R-Tea, post #93

Kupiłem Best Games a nie SD-Boxa :)

Teraz przymierzam się do Best Games 2 ok, racja
[#95] Re: Cartridge EasyFlash do C64

@Vato, post #94

A co to jest i ile hajsu kosztuje? Jest to coś na wzór easy flash czyli programowalne? Nie wiem co to potrafi, ale z pewnością nie jest fajniejsze od ef3.
[#96] Re: Cartridge EasyFlash do C64

@misiek2, post #95

http://www.c64.com.pl/
[#97] Re: Cartridge EasyFlash do C64

@Vato, post #96

Cześć Wszystkim!
Wskrzeszę temat - czy myślicie, że UK1541 jest jeszcze dostępne? Ile to może kosztować i jak to zamówić? Nie widzę żadnych info o możliwości kupna tego w necie:(
[#98] Re: Cartridge EasyFlash do C64

@kashinho, post #97

Żeby nie tworzyć nowego wątku odkopuję temat.
Po pierwsze to czy ktoś może nie wie czy planowana jest w ogóle przez kogokolwiek jakakolwiek partia UK1541?
Druga sprawa to zastanawiam się nad zakupem Kung Fu Flash. Czy ma ktoś ten gadżet i jeżeli ma to co powie na temat jego użytkowania? Czy da się na KFF zapisywać (!) na CRT i D64, np wyniki czy postęp jak gra/program posiada taką możliwość?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem