[#61] Re: Sztuczna inteligencja ???

@Dopuser, post #60

Tak, będzie siedzieć i na złość tworzyć śmieci żeby zfloodować internet szrotem. Wszystko zgodnie z jej planem działania na jak największą szkodę ludzkości. ;)

A tak poważnie - to jest narzędzie, nic więcej. Po to człowiek ma rozum, by korzystać z niego rozumnie. Gdy to zawodzi, zostaje prawne pilnowanie, by trzymali się określonych zasad. Te dopiero powstają.
[#62] Re: Sztuczna inteligencja ???

@Dopuser, post #60

Słowem ta tzw. SI będzie tworzyć kupę śmiecia w necie...


Sama z siebie nie, to użytkownicy SI będą robić :)
Tak samo jak bez SI internet zalewają memy, blogi, fb, twitter, snapchat i inne.

SI jako narzędzie jest jak młotek, zależy kto go używa. Ale.... próbowałem zmusić ChatGPT do stworzenia artykułu który udowadnia że Ziemia jest płaska, i jako argumentów żeby użyła cytatów z wikipedii (w ramach ostatniej dyskusji snajper vs Krashan), no i muszę przyznać że broniła się "ręcami i nogami" przed tym, nie pozwoliła na to.

Czyli z tymi śmieciami w necie, to prędzej Edyta Górniak coś sama napisze, niż SI ok, racja


Ostatnia aktualizacja: 25.07.2023 09:26:42 przez karolb
[#63] Re: Sztuczna inteligencja ???

@karolb, post #62

Sama z siebie nie, to użytkownicy SI będą robić :)


Dokładnie... jeden wykorzysta do jakiegoś rozsądnego zadania, a setka innych wygeneruje kupę treści tylko zaśmiecających net...
Dlaczego TO w ogóle ma w nazwie "inteligencja"? Nadużycie i wprowadzanie ogółu w błąd... ale niezły chwyt marketingowy celem nabicia kabzy...
[#64] Re: Sztuczna inteligencja ???

@Dopuser, post #63

Dlaczego TO w ogóle ma w nazwie "inteligencja"?

Żeby ludziom było łatwiej kity żenić.
[#65] Re: Sztuczna inteligencja ???

@snajper, post #34

"podpierając się pasującymi mi wyrywkami z wikipedii to ja mogę udowodnić, że Ziemia jest płaska"

Życzę powodzenia. Równie dobrze możesz sprzedać grzebień łysemu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem