kategoria: SACP
[#331] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@kaka11, post #324

I owszem. Ja będę jechał z Sosnowca. Zamierzam jednak być na otwarcie i siedzieć do końca imprezy. Wybieram się ze sprzętem, jeśli nic nie pokrzyżuje planów, a nic takiego nie przewiduję.

[#332] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Mordimer, post #331

Czytam i czytam i nie mogę znaleść informacji o której impreza się zaczyna..

Mordimer - może pojedziemy razem?

[#333] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@kaka11, post #332

Początek imprezy 9.00. Ja i *y z racji organizacji będziemy tam wcześniej.

Pozdrawiam

Azzorek

[#334] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@kaka11, post #332

Kaka, a skąd jedziesz dokładnie?

[#335] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@AceMan, post #326

Ponieważ jest zainteresowanie spaniem na miejscu (m.in. AceMan, Krashan) znalazłem mieszkanie w którym można byłoby się przespać.

Niestety jest to opcja płatna - 50zł od osoby.
Za te pieniążki prześpicie się w ciepłym komfortowym mieszkaniu (osobna łazienka, toaleta, trzy pokoje, kuchnia - w cenie będzie można zrobić sobie jakieś kanapki z pasztecikiem, lub zaparzyć herbaty), wszystko o łącznej powierzchni 61m2. Lokalizacja - Siemianowice Śląskie ul. Jagiełły (dosyć młode spokojne osiedle - bloki).
Na miejscu jest tylko jedna wersalka, więc przy wiekszej ilości osób pozostają jeszcze do dyspozycji dwie polówki i duży gąbkowy materac (160x200x10 [cm] ). Wykładziny są w dwóch pokojach, więc zimno od podłogi nie będzie (w trzecim gdzie stoi wersalka są panele).
Mieszkanie obecnie zamieszkuje jedna osoba, która również będzie na miejscu w dniu ewentualnego noclegu.

Jest to jedyne najtańsze wyjście (przynajmniej pewne) jakie znalazłem pod kątem noclegu (po Hotelu Energetyk w Siemianowicach Śląskich). Cenę ustala właściciel nie ja, więc nic nie poradzę od strony kosztowej. Jednak lepsze to niż 120zł w hotelu średniej klasy daleko od miejsca imprezy.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany spaniem proszę pisać w tym wątku.

Pozdrawiam

Azzorek



Ostatnia modyfikacja: 05.01.2010 16:23:29



Ostatnia modyfikacja: 05.01.2010 16:24:00
[#336] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #335

Co prawda fundusze na wyjazd zdobyłem, ale na luksusy noclegowe tym razem mnie nie stać. Będę kimał w pociągu, o 01:01 mam bezpośredni pociąg do Białegostoku. 15 zł przeleję dzisiaj wieczorem. Przywiozę ze sobą Efikę i monitor + trochę niezbędnych kabli oczywiście. No i co nieco egzemplarzy Polskiego Pisma Amigowego. Jak koleje nie zawiodą to będę w Katowicach około 7:30.

[#337] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Grzegorz Kraszewski, post #336

Ja też się wybieram (i mój mini z MOSem), właśnie przelałem pieniądze. Mam nadzieję, że będzie net na miejscu.
[#338] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@wali7, post #337

Wpłacone. Będę pokazywał PowerBooka z MorphOSem.
[#339] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Grzegorz Kraszewski, post #336

Witam!!!

Dziś dzwoniłem i mam wiadomość, że nasza impreza NIE wypadła z kalendarza MDK Jordan, co mnie niezmiernie cieszy . W czwartek dostaniecie zdjęcia "party place" oraz okolicy! Dla zmotoryzowanych "inaczej" informacja. Pod sam teren imprezy można podjechać dwoma autobusami. Jednym "662" z dworca PKP Katowice i drugim "0" z ulicy Mickiewicza również w Katowicach. Rozkład jazdy tu: http://rozklady.kzkgop.pl/index.php?co=rozklady. Przystanek wyjściowy to "Pszczelnik Szkoła". Choć nie jest to przystanek na żądanie radzę wcześniej przycisnąć guzik, bo panom kierowcom często się śpieszy!
Żeby trafić na te pojazdy należy wyjść z dworca PKP od strony estakady!!! Jeśli ktoś lubi eksperymenty i nie boi się przygód, może podjechać dowolnym autobusem jadącym na przystanek "Siemianowice Plac Wolności" i po przybyciu na miejsce zadzwonić na numer 609-618-001 w celu odebrania dalszych instrukcji W związku z tym, że impreza kończy się tego samego dnia polecam zakup biletu jednodniowego NORMALNEGO za 12PLN lub POŁÓWKI za 6PLN, ważnego przez 24h od skasowania! Jeśli ktoś chce coś "urwać" z tej kwoty można zaopatrzyć się w bilet jednorazowy na dwa miasta za 3PLN. Proszę zauważyć, że nie jest to bilet "czasowy", a raczej "odległościowy" i bez prawa przesiadki! Bilet NORMALNY kupowany u kierowcy to ZAWSZE koszt 4PLN!!! Upoważnia do jazdy przez godzinę z przesiadkami! Taki bilet można kupić też w dowolnym kiosku. Każdy bilet ULGOWY to połowa ceny NORMALNEGO.



Ostatnia modyfikacja: 18.01.2010 21:17:25
[#340] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #339

Kurde ludzie skleroza! Miały być fotki, a nie wziąłem aparatu... Będą jutro!
[#341] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #340

dzieki wszystkim za udana zabawe ;)
przedszkolne klimaty byly calkiem ok ;d

kilka osob chcialo do mnie namiary (tudziez ja tez chcialem ;P )...
gg:3646465

a jakby ktos sobie chcial przypomniec jak wygladam: http://nasza-klasa.pl/profile/1218544

[#342] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@rafvte, post #341

Witajcie po Imprezie!

Wczorajsze SACP vol.5 było jak zwykle udane. Wspaniała frekwencja (w szczycie prawie 30 osób) i świetna zabawa. Jak widać impreza łączona ma jak najbardziej rację bytu, myślę, że będziemy organizować ją co kwartał ;) .
Dla niecierpliwych moja fotorelacja z imprezy.

Pokaz slajdów

Pozdrawiam

Azzorek

[#343] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #342

A można te zdjecia do normalnej galerii dać ?

flash die ;)

[#344] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Drako^lM, post #343

Również bym poprosił, jeśli można, o zdjęcia na stronie bez interfejsu we flashu, akurat z tym fotosikiem to nawet OpenSUSE x86 nie dało rady z wtyczka flash, nawigacja po chwili wysiada i nie da się nic zrobić poza zrestartowaniem przeglądarki (Firefox).

aktualizacja:
Zdjęcia są wyżej, w subdomenie:
http://azzorek.fotosik.pl/

[#345] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@grxmrx, post #344

Spokojnie da się oglądnąć (pod OWB na MOSie też) z głównej strony azorkowego fotosika: http://azzorek.fotosik.pl/
[#346] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #342

Morphos na PowerBooku. Zakochałem się od razu



Ostatnia modyfikacja: 24.01.2010 22:43:27
[#347] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@pampers, post #346

Aghh...Rewelacja.
To była wersja 3.0 beta ?.

[#348] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@*y, post #340

Witam!

Tutaj moje fotograficzne 5 groszy z V edycji SACP, plus gratis - łamigłówka.
Mam nadzieję, że fotograficzne wspomnienia z 23 stycznia zrekompensują straty moralne poniesione podczas poszukiwania hasła ;)
Oto link: http://www.sendspace.pl/file/460d75be1d5d9a154e39073

Pozdrowienia dla wszystkich, dzięki za kolejną wspaniałą imprezę!
tobi.
[#349] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@tobi., post #348

Ściągnąć coś z tego sendspace, to trzeba mieć magiczne zdolności (albo kasę, ale nie chce mi się płacić...).

[#350] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Grzegorz Kraszewski, post #349

Też tak myślałem jednak na samym dole strony jest kółeczko "pobierz".

Hasełko padło za 3 podejściem :D

AMIGA

[#351] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@tobi., post #348

Ja hasło zgadłem od razu.... ;). Chodziło mi jeszcze inne po głowie, ale w ostateczności jakie inne mogło być ;> :d.

Dzięki Tobi za fotki!

Pozdrawiam

Azzorek

[#352] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #351

Kurcze super było ;) Jak tak dalej będzie szło (chodzi mi o zainteresowanie) to nasze party jubileuszowe 10 będzie obchodzone z wielkim hukiem :)

Do Alfa: Ja czekam na Twoje fotki ;) bo tam jest parę dla mnie wartościowych. A poza tym od marca trzeba porządnie ruszyć z naszą stronką ;)

[#353] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Doman89, post #352

Jak się spotkamy to przywiozę na penie, nie mam kiedy wrzucić ich na jakiś portal typu fotka.pl itp.
Co do strony - marzec to dobry termin, na razie jestem zawalony pracą.

[#354] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@alf, post #353

Mili Panowie i być może Panie...
Wielkimi krokami zbliża się kolejny termin SACP. Następne spotkanie wypada w kwietniu 2010r. Miejsce spotkania prawdopodobie to samo co ostatnio czyli MDK Jordan w Siemianowicach Śląskich.

Strona www MDK Jordan

Prosiłbym, abyście pisali w jakim terminie najbardziej by wam pasowało. Od razu wiadomo, że nie będzie to pierwszy weekend kwietnia (Święta Wielkanocne).

Pozdrawiam

Azzorek

P.S.

Mnie najbardziej odpowiada 24.04.2010r.



Ostatnia modyfikacja: 28.03.2010 19:55:58
[#355] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #354

Oby nie 17 kwietnia bo wtedy jest AmiParty ;)

[#356] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Drako^lM, post #355

Ja mam urodziny 18-go więc też wolałbym nie :D

[#357] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #354

Jak dla mnie 24.04.2010 może być OK

[#358] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Azzorek, post #354

Witam
Ja osobiście piszę się na 24.04.2010:) wiec dopisuje sie do ogonka poprzednich osób:) Bedzie już po swietach wiec można szalec i łamać joysticki;) i nie tylko:) OK

[#359] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Fabio, post #358

Witam
Przejrzałem moje zjazdy na uczelni i dla mnie na których mógłbym się stawić to 17-18.04 ale widzę, że niestety raczej już jest przekreślony...
Hmm... na poratowanie mojej sytuacji mogę zaproponować 1-2.05
Pierwszego maja można byłoby z grillowaniem i było by coś w stylu majówki :D
Niestety przez studia jestem świadomy, że niektóre przyjemności mogą mi umknąć i kiedyś pewnie się nie załapie na SCAP ;/
P.S Alfie wiem, że Ty to teraz masz krucho z czasem... ale w końcu powinniśmy się zabrać za tą stronkę :P

[#360] Re: Pytania do dinozaurów!!!

@Doman89, post #359

Wczoraj przeglądałem kod, mam nadzieję że w sobotę lub niedzielę znajdę chwilę by się tym zająć.
Możesz mi przypomnieć - jaka to miała być rozdzielczość ?

Pozdrawiam
Alf

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem