[#31] Re: PIXEL HEAVEN 2015

@Sokok, post #9

a dużo smrodu wokół P/PH/SS się zrobiło w przeciągu roku, żebym tak po prostu to zignorował i udawał, że wszystko jest fajnie.

Kokos nie przesadzaj i nie doszukuj się teorii spiskowych, tylko przybywaj.

Przez poprzednie lata bardzo ściskałem kciuki za Lapusza, PH i wszystko co robił. Niestety dobił we mnie chyba ostatnią nadzieję i wiarę w to, że świat nie jest jedynie cynicznym, wyrafinowanym, zakłamanym produktem wykorzystującym ludzi.

A ja myślałem, że kwestia SS została już wyjaśniona i znaleziono winnego. Nie sądziłem że ktoś jeszcze będzie się nad tym roztrząsał na tyle, że nie pójść na imprezę.

PH i PIXEL to dobre inicjatywy, natomiast atmosferę zniszczyliście próbą reaktywacji SS i za to możecie sobie sami dziękować. Ku Twojemu rozczarowaniu Łapusz, temat będzie się jeszcze długo za Tobą ciągnąc.


Jak ma się za nim ciągnąć jak to nie on był winien



Ostatnia aktualizacja: 28.05.2015 15:51:40 przez QkiZ
[#32] Re: PIXEL HEAVEN 2015

@QkiZ, post #31

Nope, bojkot jest bojkot, nie podobał mi się efekt kampanii nowego SS i to forma mojego protestu. Może przy następnej edycji.
[#33] Re: PIXEL HEAVEN 2015

@Sokok, post #32

Protestu przeciwko czemu/komu? Jeśli tak to idź protestować przed dom Pegassa.
[#34] Re: PIXEL HEAVEN 2015

@QkiZ, post #33

Nic Ci do tego, widzę, żeś się nakręcił, jak chcesz pogadać to zapraszam jak zwykle na PRV.

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2015 16:06:15 przez Sokok
[#35] Re: PIXEL HEAVEN 2015

@Sokok, post #34

Bo nie rozumiem Twojej argumentacji.
[#36] Re: PIXEL HEAVEN 2015

@QkiZ, post #35

Wcale nie musisz.
[#37] Re: PIXEL HEAVEN 2015

@lapuszlapusz, post #1

Afera z Pixelem mocno mną tąpnęła. Czytałem wywody Pegaza i on to przedstawił ze swojej perspektywy. Pomijając jednak to wszystko – krótka piłka: czy tym razem do jasnej cholery nie będzie tak, że o 3 w nocy zostaniemy wszyscy wy<CENZ> na zbity pysk jak na poprzednim PH, bo po raz drugi nie zostało właścicielom klubu zapowiedziane, że jak NOC, to NOC, a nie do 3 nad ranem? Bo jeżeli przyjadę (w co wątpię, ale może jednak się szarpnę), to w przypadku trzeciej „powtórki z rozrywki” już nie zdzierżę.
[#38] Re: PIXEL HEAVEN 2015

@Duracel, post #30

Lizusostwo ciągle w modzie.
ehh...
[#39] Re: PIXEL HEAVEN 2015

@OSH, post #37

Rozmawialiśmy o tym w gronie organizatorów. Nie może się powtórzyć.
[#40] Re: PIXEL HEAVEN 2015

@lapuszlapusz, post #39

Ciekawe czy lapuszlapusz musi na każdym forum komputerowym, na którym się pojawi tłumaczyć się z historii z SS ? szeroki uśmiech IMHO Pixel z całej tej zadymy wyszedł obronną ręką. Ja dla przykładu przestałem kupować CD Action oraz PSX Extreme i zacząłem czytać tylko Pixela (notabene właśnie leży przede mną świeżutki numer :)). Proponuję jednak przenieść temat Pixela w inne miejsce (nawet niekoniecznie na tym forum) i skupić się na Pixel Heaven.
[#41] Re: PIXEL HEAVEN 2015

@g0trek, post #40

:)
Zajawka już jest: http://www.pixelheavenfest.com/pixel-art-compo/
[#42] Re: PIXEL HEAVEN 2015

@lapuszlapusz, post #41

Robert, co to za kawałek w tle? Da się go gdzieś pociągnać? OK
[#43] Re: PIXEL HEAVEN 2015

@_arti, post #42

LukHash Music / Hongdae, dział download.

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2015 00:10:09 przez grxmrx
[#44] Re: PIXEL HEAVEN 2015

@lapuszlapusz, post #39

Rozmawialiśmy o tym w gronie organizatorów. Nie może się powtórzyć.

Inicjatorzy i uczestnicy PixelHell "lubią to"! ;)

A tak na serio - to był jedyny, poważny mankament obu edycji. Dwa lata temu byłem świadkiem sceny, jak jakaś Chytra Baba Z Warszawy opieprzała w środku nocy z tego powodu V0yagera, natomiast w ubiegłym roku to po prostu szlag mnie trafił - wysupłaliśmy grube hajsy w tych hipsterskich lokalach, żeby o pierwszej w nocy okazało się, że nie ma nawet gdzie pójść do toalety. W tym roku chcę jak człowiek na spokojnie zniszczyć się z H0ffmanem. Wysoka izbo, proszę odnotować mój głos odrębny ;)

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2015 02:17:32 przez argasek
[#45] Re: PIXEL HEAVEN 2015

@grxmrx, post #43

Wiedziałem, że skądś to znam. Dzięki.
[#46] Re: PIXEL HEAVEN 2015

@argasek, post #44

Jak się uda, to się pojawię na Pixelu. Pixel Heaven jest dla mnie już kultową imprezą, zawsze fajnych ludzi poznawałem, jest okazja, żeby się spotkać i pogadać w dobrym towarzystwie i klimacie retro.
[#47] Re: PIXEL HEAVEN 2015

@flops, post #46

Dwie edycje były w ostatnich latach i już kultowa. No, no - jak niewiele niektórym trzeba. ;d
[#48] Re: PIXEL HEAVEN 2015

@Sokok, post #47

Widzisz, jak niektórzy mają dobrze? Mi też niewiele trzeba :)
[#49] Re: PIXEL HEAVEN 2015

@lapuszlapusz, post #48

Ano są tacy ludzie i owszem wyglądają na zadowolonych.
[#50] Re: PIXEL HEAVEN 2015

@Sokok, post #49

Patrz ja jestem taki jeden z zadowolonych.
Łapusz robi dobrą robotę.

Tylko tym razem klima by się przydała :)
[#51] Re: PIXEL HEAVEN 2015

@lapuszlapusz, post #1

Ja planuję być, na wszelki wypadek zorganizuję sobie na piątek jakieś istotne spotkanie w Warszawie, żeby mieć pretekst do wyjazdu.

"Impreza odbędzie się w sobotni wieczór w jednym z warszawskich klubów"


Jeszcze nie wiadomo gdzie? Rozumiem, że w centrum. Bo teraz do Warszawy należą już Łomianki i Wesoła od kilku lat np. Macie już chociaż jakieś typy tych klubów?
[#52] Re: PIXEL HEAVEN 2015

@DiskDoctor, post #51

Potrzebuję joypada do CD-32. Nie musi być oryginalny, ważne, by działał. Sprawa pilna. Jeśli ktoś mógłby użyczyć, będę zobowiązany.
[#53] Re: PIXEL HEAVEN 2015

@OSH, post #52

pytanko:
kto się dzisiaj pojawia na imprezie?
ja będę od 17:00.
[#54] Re: PIXEL HEAVEN 2015

@retronav, post #53

Nie wiem czy od 17 ale postaram sie ruszyc:)
[#55] Re: PIXEL HEAVEN 2015

@stefkos, post #54

Ja będę jutro.
Może mi się uda kupić parę drobiazgów do Amigi a mam do sprzedania mnóstwo dyskietek.
Niestety będę krótko bo trza do pracy na popołudnie a zagrałbym w gry planszowe bo własnie tego hobby jestem największym fanem.
[#56] Re: PIXEL HEAVEN 2015

@silverio, post #55

Miała być giełda Bajtka, a nie ma.
[#57] Re: PIXEL HEAVEN 2015

@QkiZ, post #56

jade jutro rano z Lublina
zabieram swojego Timexa bo podobno jest tam mało spectumów
czy się rozłożę to nie mam pojęcia bo może już jest za późno na rejestracje
pisałem emaile ale cisza, pewnie mają tam dziś młyn :)
[#58] Re: PIXEL HEAVEN 2015

@JacK_Swidnik, post #57

W ogóle zlali temat komunikacji. Mejle, na fb ludzie zadają masę pytań i bez odpowiedzi. Weź Timeksa, sam go z chęcią zobaczę. W niedziele, zawsze mniej osób jest, znajdziesz miejsce.
[#59] Re: PIXEL HEAVEN 2015

@QkiZ, post #58

Żeby tradycji stało się zadość, ochroniarz ze Spółdzielni (tam gdzie afterparty) chciał mnie wyrzucić z lokalu, ponieważ zasnąłem na kanapie. Nie interesowało go tłumaczenie, że ja mogę sobie pójść bo mam gdzie spać, ale muszę znaleźć bluzę, bo na dworze jest 5 stopni. Na szczęście uratował mnie Borys, który stanął w mojej obronie i zagadał wykidajłę. W tym czasie znalazłem swoje rzeczy i wyniosłem się z tego jakże gościnnego lokalu.
[#60] Re: PIXEL HEAVEN 2015

@Fei, post #59

Natomiast ogólnie impreza udana, mnóstwo znajomych się pojawiło i miejscówka w Szkole Filmowej idealna. Tylko myślę, że trzeba wreszcie zerwać ze Spółdzielnią, bo to nie jest dobre miejsce.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem