[#31] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@biax, post #28

Z koszulkami to nie ma co się śpieszyć, zobaczymy jaka będzie tym razem frekwencja na zlocie.
Może się okazać że to nasza ostatnia impreza z serii 8Bit
Ale jeśli ktoś ma pomysł na logo (na wypadek kontynuacji zlotów, bo przecież cuda istnieją i może "coś się ruszy") to bardzo proszę o umieszczenie ich w tym wątku ok, racja
[#32] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@biax, post #27

Wybieracie się razem z Quadem tak jak ostatnio na SACP ?

Ja na 100% ... Quad pewnie też :)
[#33] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@alf, post #31

Jeżeli nikt nie ma pomysłu, to może pokażę swój. Miałem 5 minut wolnego i coś wyskrobałem. Oczywiście wielkość, kolorystyka dowolna.


Tak wygląda mniej lub więcej na koszulce białej:

[#34] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Canga, post #33

OK
[#35] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Canga, post #33

Fajna sprawa. Fajnie by się prezentowało to logo na czerwonej koszulce. Temat warty rozważenia. Alf co sądzisz?

Pozdrawiam,

Azz
[#36] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Azzorek, post #35

Jakby co to jedna XL dla mnie. ;)
Nocleg od piątku do niedzieli już mam zarezerwowany. Przyjadę pociągiem, w związku z czym mam prośbę - czy ktoś mógłby użyczyć na Party monitor Commodore 1084S albo Philipsa 8833-II? Zależy mi i na RGB i na Chroma/Luma bo chciałbym przywieźć Commodore C128.
[#37] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Jenot, post #36

Po co Ci chroma/luma do C128 skoro ma RGB, masz zamiar przywieść coś jeszcze ? A może nie masz kabelka ? Spoko, zrobi się OK 1084S ci u nas dostatek, gorzej z gniazdami do S-Video. Ja mam większość RGB.

Co do koszulek, ustanawiam nakaz noszenia koszulek 8-bit oraz SACP z imionami na zlotach oraz obowiązkowo zdjęcie grupowe z największą ilością uczestników.

No właśnie, koszulkę SACP też bym chciał
[#38] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Esio, post #37

Ale ale... Przecież przez RGB z C128 pójdzie tylko tryb 80col (wyższej rozdzielczości) - CP/M, GEOS/128, parę gier i dem. Reszta (tryb C64 i "zielony" C128) idzie normalnie przez DIN. Nie musi być Chroma/Luma, w ostateczności i Composite da rade. Kable mam.
[#39] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Esio, post #37

A może ktoś ma też jakieś projekty? Ja ze swojej strony mogę przygotować projekty w cdr, pod druk, rozbicia barwne CMYK lub pod sito (do woli jak to i co chce).
Niestety matryce pod sito są jednorazowe i przy każdym następnym zamówieniu trzeba robić ponownie (kosztowne).
Chyba, że ktoś ma inną metodę (flock) tyle, że z kolorami może być nieciekawie.
Ja z chęcią pomogę na tyle ile będę mógł.
[#40] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Azzorek, post #35

Wygląda dobrze :)
[#41] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Jenot, post #36

Zabierzesz ze sobą słynne paliwo znane z Decrunch-a ?
Mam nadzieję, że znowu się zobaczymy !!! OK
[#42] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Azzorek, post #35

Rzutnik na stanie, nowszy i z jaśniejszą lampą ok, racja
[#43] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@alf, post #40

Ba, mowa ... Jestem chętny jak zwykle :)
[#44] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@WojT_GL, post #5

Jeżeli ktoś posiada joystick Sinclair SJS1 proszę o zabranie na imprezę - będę wdzięczny :)
BTW, nabędę takowy w rozsądnej cenie ...
[#45] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@biax, post #41

Hehehe fajnie po tym paliwie wyglądaliście
[#46] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@biax, post #41

@biax - oczywiście postaram się mały kanisterek przywieźć. ;)
[#47] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Jenot, post #46

No to znowu sobie fotkę strzelim podczas degustacji. Dwa sierściuchy w akcji - Azzor i Jenot .
Ja już szykuję się na imprezę. Robię powoli małe zakupy na Allegro tu i tam, co by dokupić parę rzeczy do Komodorka .

Biaksiu, rzutnik bier koniecznie OK . I szykuj się na dłuższe niż zwykle posiedzenie szeroki uśmiech .

Alf - chciałoby ci się ogarnąć zamówienie tych koszulek? Myślę, że z 15 sztuk na pewno zejdzie. Niech ci co chcą koszulki potwierdzą to w tym wątku.

Skiba - będziesz?

Pozdrawiam,

Azz

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2015 22:03:06 przez Azzorek
[#48] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Azzorek, post #47

Nie wiem czy małżowinka nie będzie miała zjazdu na uczelni - ale jeśli nie to będę :)
Ale koszulinkę biorę na 100% - tylko pytanie jak z rozmiarami, bo do niektórych L-ek w chodzę a do niektórych XL-ek nie :/
Jaka firma robi koszulki? Ta co PPA-owe? Jeśli tak, to byłby wzór, na którym można bazować.
[#49] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Azzorek, post #47

Ja bym się jeszcze wstrzymał z tymi koszulkami - tak jak pisałem wcześniej może to być ostatni zlot 8bit i co w tedy ........?
Tym bardziej że mówimy o zlotach tydzień po tygodniu więc frekwencja może być znikoma.
Kolejna sprawa to logo - musi być zrobione na warstwach (nie może być tła by je można umieścić na dowolnym kolorze).
Następne pytanie czy mają być również ksywki na koszulkach tak jak to mamy zrobione na koszulkach SACP ? - jeżeli tak to kolejna modyfikacja loga dla każdego z osobna przez osobę tworzącą logo.
Logo musi być w dużej rozdzielczości by dobrze wyszło na koszulkach, małe logo z ksywką na przód koszulki i duże logo na tył koszulki - no chyba że koncepcja będzie inna co do umieszczenia loga na koszulkach.
[#50] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@alf, post #49

"Tym bardziej że mówimy o zlotach tydzień po tygodniu więc frekwencja może być znikoma."

A jaki zlocik jeszcze się szykuje? Amigowy Amireset czy jakiś inny?

Pozdrawiam,

Azz

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2015 10:21:51 przez Azzorek
[#51] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Azzorek, post #50

Jezu Azz bój się Boga ...... ;) SACP --> "Listopad - druga lub trzecia sobota".
[#52] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@alf, post #49

Jakby co mogę pomóc z koszulkami :)

Sito - maks 7 kolorów, no i raczej nieopłacalne przy małej ilości sztuk
Flex/Flock - mogę robić od 1 sztuki, z osobnymi ksywkami i w ogóle, natomiast mała ilość kolorów wskazana (1-3)

Ewentualnie solwent na fleksie też jest opcją (pokrywa się nadrukiem folię flex), to taki kompromis pomiędzy powyższymi standardowymi metodami.

No i oczywiście obowiązkowo wszystko by było potrzebne w wektorach (.cdr, .ai, .eps).
[#53] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@alf, post #51

SACP w drugą/trzecią sobotę listopada? Szkoda.
Obecnie mam już wolną tylko pierwszą ;)

W trzecią właśnie zapowiedziano Krakowskie Retrospekcje.
[#54] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@alf, post #51

No ta.... , na stronie SACP w "Start". Ja mogę być na jednej i drugiej, ale rzeczywiście może to wpłynąć na frekwencję tych co jadą z dalszych okolic . To może chociaż ta druga sobota na SACP, zawsze dwa tygodnie odstępu będzie?

Pozdrawiam,

Azz
[#55] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Azzorek, post #54

hmm a co tak sacp w listopadzie? był we wrześniu a teraz listopad? 2 miesiące przerwy? toż to zwariujemy :)

liczyłem, że będzie w styczniu (bo w grudniu wiadomko, że jest świątecznie).

Jak wpakujecie SACP w dzień kiedy moja żona jest w szkole.... to zginiecie :)
[#56] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@WojT_GL, post #55

no włacha, może być problem z tym SACPem baba mi oczyska wydłubie jak 2 weekendy pod rząd mnie w chacie nie będzie :P
może lepiej faktycznie na styczeń
[#57] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@QUAD, post #56

Staraliśmy się ustalić stałe (w miarę) terminy dla SACP bo zawsze było narzekanie że "tak nagle się pojawiał termin bez zapowiedzi i teraz to ja nie mogę, gdyby była wcześniej informacja to .........".
Od dłuższego czasu są już uzgodnione stałe miesiące i w przybliżeniu tygodnie :) --> http://sacp.ppa.pl/index.html
I. LUTY - pierwsza lub druga sobota
II. MAJ - druga lub trzecia sobota
III. Wrzesień - pierwsza lub druga sobota
IV. Listopad - druga lub trzecia sobota
Myślę że nie ma co znowu tego zmieniać bo i tak wszystkim "nie dogodzimy" .
[#58] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@alf, post #57

Mi pasuje:)
[#59] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@alf, post #57

Bliskość terminów będzie miała największy wpływ dla osób z dalszych okolic. SACP może się również odbyć wyjątkowo 7 listopada (trzy tygodnie odstępu).
W praktyce to wygląda tak, że jeśli ktoś ma być to będzie na obu imprezach, a jak nie to nawet na jednej nie będzie.

Pozdrawiam,

Azz
[#60] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Azzorek, post #59

Myślę że terminy są ustalone od dawna (głównie SACP) i nie ma co kombinować :).
Tak jak napisałeś, jak ktoś ma być to będzie, a jak nie to i zmiana terminu nic nie da.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem