[#1] AmiResE.T. 2015 zbliża się
W dniu 21 XI (sobota) o godz. 13:00 w salce w DS Filon koło Klubu Pod Palmą na campusie UR w Rzeszowie, odbędzie się czwarta już impreza amigowa (i okołoamigowa), w tym roku pn. AMIResE.T.

Wstęp jest nieodpłatny choć obowiązuje nas limit przestrzeni na sali (który powoli wydaje się być osiągnięty). Dlatego obowiązuje rejestracja (u mnie, na PM), dotyczy to osób które nie wykazywały dotychczas chęci uczestnictwa.

Gryplan:

13:30 Ks. Marek - o swojej kolekcji mikrokomputerów (planowana jest ekspozycja w Rzeszowie na początku 2016 r.)
14:15 xJP (do potwierdzenia) (temat do potwierdzenia)

17:00 Jan Z opowie nam o nowościach w AmiKit (plus niespodzianka)
17:45 Marek L - opowie nam o kultowym sklepie DABI w Rzeszowie
18:15 Recedent i Jego opowieść o wydawnictwach amigowych; kiedyś i teraz

ok. 20:15 Yerzmyey ze swoim koncertem (czekamy na potwierdzenie też tutaj niespodzianki - muzyka)
ok. 21:45 V0yager ze swoim koncertem

Harmonogram może ulec zmianom z powodów nieprzewidzianych przez organizatorów.

Zarezerwowaliśmy dotąd 18 miejsc noclegowych - pokoi gościnnych w DS Filon (full), cena niestety zmieniła się od 1 X br. zarządzeniem Rektora o 10 zł i wynosi obecnie 45 PLN za łóźko w pokoju 2 osobowym, za co przepraszamy.

Są też niewiele droższe miejsca wolne w pobliskim hotelu Polonez: link

Link do okolic imprezy: link

Z pobliskiego klubu Pod Palmą można zamawiać lane piwo, koszt ok. 4.5-5.0 PLN. W pobliżu są 2 bankomaty i 3 sklepy spożywcze czynne max. do 23:00. Lokalizacja odległa jest ok. 4 km od centrum (dworzec PKP, PKS, autobusowy). Do centrum kursują autobusy nocne i dzienne. Koszt biletu w Rzeszowie: 2,80, u kierowcy 4,00.

W trakcie imprezy będzie możliwość zakupu wydawnictw muzycznych kol. Yerzmyey'a oraz V0yagera.

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2015 17:09:35 przez DiskDoctor

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2015 19:39:22 przez mailman
[#2] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@DiskDoctor, post #1

No właśnie, jak ktoś będzie potrzebował lokalnej informacji to najlepiej dzwonić do Michała (DiskDoctor), a o pomocy z transportem np z dworca (powinienem dysponować autem) śmiało dzwonić do mnie (BULI).

Numery telefonów do mnie i Michała dla zainteresowanych na maila ok, racja
[#3] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@BULI, post #2

Tak - bo będzie taki mini newsletter (2-3x), mam maile do ludzi wszystkich i tam będą dodatkowe namiary kontaktowe i dodatkowe info.

Zapewne jeszcze dziś rozpiszę rezerwację noclegów (i obecności) celem dokonania ew. korekt.
[#4] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@DiskDoctor, post #1

No powiem, że jak otworzyłem linki do naszych wyśmienitych studenckich noclegów to pierwsza zauważona grafika na stronie skojarzyła mi się z jakimś kurortem nad ciepłym morzem

Ach ta magia fotografii!

Takie rzeczy (i wiele innych) tylko w Rzeszowie- przybywajcie śmiało OK
(nie zapominając o rejestracji u DiskDoctor to nam ułatwi organizację) ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2015 15:49:11 przez BULI
[#5] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@BULI, post #4

Jeszcze tylko dodam, że w pobliżu są 2 restauracje (+bar w klubie pod palmą), a w odległości do 1 km jest TESCO całodobowe.
[#6] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@DiskDoctor, post #1

To będzie kolejne bardzo miłe spotkanie w doborowym towarzystwie :)
[#7] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@DiskDoctor, post #1

Pytanie od zmotoryzowanych - Jest tam gdzie stanąć samochodem (wiem, w pobliżu jest TESCO, ale zakładam że kampus też coś tam ma?)

A poza tym - bosssz... Żeś mi temat wymyślił: "wydawnictwa amigowe - drzewiej i dziś" :)

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2015 17:32:42 przez recedent
[#8] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@recedent, post #7

To sobie zmień temat!! Pod salką są miejsca dla ok. 8-10 samochodów, nie wiem, czy będą wszystkie wolne.

Obok jest sklep z ok. 30 miejscami wolnymi. Z tyłu jest parking - sporo samochodów się zmieści.

Nie będzie problemu z samochodem / parkowaniem / przepakowaniem komputerów.

Acha: mamy salkę do rana, doba w DS Filon do 10:00 (salka powinna być do ok. 10:30).
[#9] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@DiskDoctor, post #1

Alo alo, ja się zarezerwowałem całym stadem w zajeździe polonez. Jak tam w Rzeszowie wygląda kwestia rozkładania maszynerii? Jakieś stoły są? Da się podjechać gdzieś bliżej salki, coby monitora nie tachać 300 m z Poloneza:)?
[#10] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@fazior, post #9

Czyli Ciebie+1 nie liczyć w DS Filon? OK to w takim razie znalazło się miejsce dla Pabloza i Jacka_P - chłopaki miałem Wam potwierdzić to potwierdzam.

Jest opcja podjazdu pod salkę na odległość ok. 1m, bliżej nie doradzam.

Stoły są, prosimy o zabranie całej reszty. Internet WiFi też jest.

Jeszcze co do Poloneza - nocleg bez śniadania kosztuje -10 zł. A przy nocowaniu ok. 10 osób (Jan pewnie będzie w Polonezie) jest jakiś rabat, zaznaczajcie że to jest grupa na imprezę AMIGA.

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2015 18:24:31 przez DiskDoctor
[#11] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@DiskDoctor, post #10

Tak jest. Ja, Pączula i Staśko nie będziemy zażywać noclegu w Filonie. Z dumą będziemy zaznaczać że my są z imprezy AMIGA:).
[#12] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@DiskDoctor, post #1

Zastanawiam się nad przyjazdem, ale nie ma ani słowa o mięsie oraz jaka będzie pogoda.
[#13] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@Fei, post #12

Bo bilety są za darmo szeroki uśmiech

A tak serio:

BĘDZIE MIĘSO! Nawet po drugiej stronie Wisłoka (rzeki) jest grill (5 min odległość na piechotę)
BĘDZIE POGODA! - listopadowa

Zapraszamy!! To tylko 1.5 h drogi z Krakowa!
[#14] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@DiskDoctor, post #13

No Fei ma jeszcze troszke drogi do samego Krakowa ;)
[#15] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@Drako^BB, post #14

A ok.

To można też przez Warszawè.
[#16] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@DiskDoctor, post #15

Oooo to jeszcze dalej :)
[#17] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@Drako^BB, post #16

Dobra - zgadujè że najbliżej jest wszystkim przez Chełm.

Planujecie w lutym karaoke? Sà już jacyś chètni?
[#18] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@recedent, post #7

Mam nadzieję, że tym razem znajdziesz odrobinę miejsca w bagażniku na mę osobę... (no.. może to trochę większa odrobina będzie potrzebna.. ;) )
[#19] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@DiskDoctor, post #1

DiskDoctorze, imprezka będzie całonocna (vel. AmiParty) ? Czy po koncercie Voyagera idziemy do baru?
[#20] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@MaaG^dA, post #18

Bez obaw, ciepły kącik między kołem zapasowym a gaśnicą masz już zaklepany.
[#21] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@Mariodj, post #6

A Ty Mario jak zwykle- mądrze i na temat OK- też nie mogę się doczekać ok, racja
[#22] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@BULI, post #21

Z tym mądrze to nie naciągaj ;) fajnie będzie z wami podsumować rok Ami-imprez :)
[#23] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@Mariodj, post #22

Dobra - na ten moment mam taka listę gości:

---
Goście
Biała Podlaska - 6 noclegów Filon
Mario, Drako - 2 noclegi Filon
Pabloz, JP - 2 noclegi Filon
Krashan - od piątku
Kraków - 1+1? (2 noclegi Filon)
Praga - 1 nocleg Polonez(?)
Warszawa - 3 osoby, 1 nocleg (Filon)
Kielce - 3 osoby, Polonez
Tarnów - 3 osoby bez noclegu
Radymno - 1 nocleg DS Filon

Gospodarze
DiskDoctor 1 nocleg DS Filon
pong777 1 nocleg DS Filon
BULI bez noclegu
dez3 bez noclegu (do potwierdzenia)

Rzeszów
Andrzej, Grzesiek K
Marek L, Rafał B
Grzesiek K + córa
księża (2x)
Marek
Artur + 1
Szulat, Paweł
---

W DS Filon jest równo 18 miejsc zarezerwowanych i z powyższego wynika, że 16 jest już zafiksowane.

Jest nas już 41 osób, salka wytrzyma (ze spinaniem pośladów) jakieś 50. Ale nie będą wszyscy non stop całodobowo siedzieć w sali

Myślę że salka i impreza będzie tak do 2:30, bo trzeba się wymeldować o 10:00 i sprzątnąć salkę do 10:30-11:00. Proponuję zadecydować czy o 2:00 idziemy do centrum do baru czy kontynuujemy jakoś w akademiku (tutaj należy być już wtedy cicho). Jeszcze mozna iśc do Poloneza.

Co do noclegów - DS Filon - proszę zgłaszać do mnie
Polonez - proszę samemu, podawać impreza AMIGA bo są zniżki dla grup.
Każdą osobę szczególnie w/ niewymienioną proszę o kontakt na PM bo muszę liczyć te wszystkie osoby i to jakoś ogrniać.

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2015 11:50:28 przez DiskDoctor
[#24] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@DiskDoctor, post #23

Proponuję zadecydować czy o 2:00 idziemy do centrum do baru czy kontynuujemy jakoś w akademiku (tutaj należy być już wtedy cicho). Jeszcze mozna iśc do Poloneza.

Jeśli impreza zakończy się o 2:30 to ja już będę w pełni usatysfakcjonowany i grzecznie położę się spać. Bałem się, że skończymy ok. północy, wtedy wręcz wskazany byłby wypad na miasto

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2015 12:34:07 przez MarX
[#25] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@DiskDoctor, post #23

Informuję, że brak już miejsc w DS Filon, bo 2 osoby zarezerwowały te pozostające 2 miejsca.

Pozostały tylko miejsca w Polonezie. Ceny bez śniadań (za http://polonez-rzeszow.pl):

pokój 1-osobowy 99 zł.
pokój 2-osobowy 115 zł (tj. cena za osobę 57 zł)
pokój 3-osobowy 150 zł (tj. cena za osobę 50 zł)
apartament (3 osoby) 160 zł (tj. cena za osobę 53 zł)

Przypominam ceny w Filonie:
pokój w-osobowy 90 zł (tj cena za osobę 45 zł)

Jeśli w Polonezie będzie ok. 10 osób, będą zniżki. A już jest w zasadzie 4-5 osób, zależy jak liczyć.

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2015 12:53:09 przez DiskDoctor
[#26] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@DiskDoctor, post #23

Sebaloz, Gumboy i ja zarezerwowaliśmy nocleg w hostelu Wiarus. Nie jest najbliżej, ale w Polonezie rezerwacja była bez możliwości bezpłatnego odwołania. Także +3 osoby, będziemy od piątku.
[#27] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@Fei, post #26

Bardzo dobra wiadomość OK
[#28] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@Fei, post #26

To bardzo miło nam razem będzie!!!

Jak chcecie linki do innych hoteli to podajcie maila, najlepiej wyślijcie mi maila na prv (do Gumboya mam) bo będę rozsyłał newsletter. Tam będzie m.in. info o obiektach w Rzeszowie do zwiedzenia i odległościach pomiędzy nimi (wszystko praktycznie w centrum).
[#29] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@Fei, post #26

Bedziesz mial idealna okazje by oddac zalegle 100 zl
[#30] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@sordan, post #29

Spadła stawka do chyba 25 hehe.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem