[#151] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@JacK_Swidnik, post #148

Dzięki za foty, żal ściska, ale ciężko być wszędzie. Muszę się tam wybrać.
Pozdrowienia dla wszystkich obecnych i nieobecnych.
[#152] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@il_capitano, post #151

Chciałbym podziękować organizatorom za świetną imprezę! Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się takiego rozmachu, tylu atrakcji i takich tłumów. Organizatorzy byli bardzo pomocni (dzięki DiskDoctor i Buli za oprowadzenie w piątek) i mam nadzieję, że za rok znajdziecie salę na miarę rozmachu imprezy, gdzie będzie nieco luźniej, a złe samorządy studenckie i ich agenci nie będą na nas łypać złym okiem. Uważam też, że gdy macie tyle atrakcji, to możecie bez obaw wprowadzić wejściówkę, która da Wam budżet na salę i inne wydatki. Super się bawiło do muzyki serwowanej przez Yerzmyeya, Pinokia i dem puszczanych przez V0yagera. A do Rzeszowa mam zdecydowanie zamiar wrócić przy ładniejszej pogodzie.

OKOKOK
[#153] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@Fei, post #152

Też mi się podobało, jeszcze wracam, o 22:00 będę w domu. Zgadzam się z Feiem, że jakaś rozsądna opłata wejściowa nie byłaby problematyczna. Poranny spacer z „Poloneza” na dworzec też był spoko, chociaż pogoda taka sobie. Impreza bardzo udana.
[#154] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@Krashan, post #153

A ja melduje z nowiutkiego laptopa ALICE hehehe ze na 4 wachty posprzatane. Tylko jeszcze odstawiam jakis sprzet audio no i koniecznie tym razem ide spac.

Dziekujemy za przybycie, pobyt i kulturalne wybycie

Chociaz nie bylo za duzo miesa a pogoda zalezy kiedy, sadze ze co po niektorzy wroca, bo mamy w biurze rzeczy znalezionych kilkanascie (!!!) fantow. A nie wysylamy za kare, ze wjazd byl za free
[#155] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@DiskDoctor, post #154

Wielkie dzięki za wszystko, doskonały zlot.
Jeśli macie jakieś video, to chętnie rzucimy okiem.
Pozdrowienia dla wszystkich.
[#156] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #155

Marx obiecał za pare dni wrzucić materiał Video z waszego występu i nie tylko :)

Ciesze się że będzie szansa to zobaczyć,posłuchać. Mieliśmy sie poznać na tej imprezie ale mam nadzieje będzie jeszcze okazja :)

Gratki dla organizatorów jeszcze raz bo telefonicznie już były i do następnego razu już mam nadzieje bez takich zdrowotnych przygód :)

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2015 21:14:13 przez Mariodj
[#157] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #155

Ja zaraz usnę ale zanim, napiszę prede wsystkim na koniec.

Wielkie dzięki wszystkim za najście.

Szczególnie mającym głos (kolejność chronologiczna):
- Ksiądz Marek
- Jan Zahurancik
- recedent
- YERZMYEY/HOOY (do tej pory nie wiem, czy to jedna osoba)
- & Pinokio
- V0yager

oraz innym przybyłym lecz "zapewne w następnym odcinku"
- MvX
- xJP

A na koniec współorganizatorom (kolejność alfabetyczna)
- BULI
- dez3
- pong777

Oraz współorganizatorom wspierającym
- MvX
- extras: duchowo: Mariodj

DD (spać spać spać)
[#158] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #155

Wielkie dzięki za wspaniałą imprezę. Koncert Yerza i Pinokio po prostu wyrywał z butów (spodziewałem się, że będzie dobrze, ale nie że aż tak dobrze!). Potem zupełnie spontaniczne jam session w wykonaniu Daktiego i spółki, a na końcu jeszcze bardziej spontaniczny DJ Set Pinokia przy którym działy się rzeczy jakich nasz amigowy półświatek przestępczy wcześniej nie widział (szaleńcze pogo, podduszanie Jerycha i inne tego typu "smaczki" ). No i widok Deza który po n-tej secie gorzałki naprawia Amigę Virago - absolutnie bezcenny. Co ciekawe Dez i Amiga przeżyli całą operację (to się nazywa profesjonalizm w każdej sytuacji ).

@organizatorzy: odwaliliście kawał naprawdę świetnej roboty, dzięki jeszcze raz!
@Yerzmyey: na dniach wrzucę video z waszego koncertu na youtube. Szykuje się iście kozacki materiał OK

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2015 21:37:00 przez MarX
[#159] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@MarX, post #158

Czekamy na wideorelację :) Może ktoś kto nie był poczuje choć w niewielkim stopniu klimat imprezy i wybierze się na kolejne edycje.
Serdecznie dziękujemy za liczne przybycie i pozytywny feedback. Tak naprawdę wszyscy byliśmy i współogranizatorami oraz jednocześnie uczestnikami tej imprezy. Trochę spontaniczności nikomu nie zaszkodziło a świadczyło to tylko o tym, że dobrze się bawiliśmy. Nadchodzi czas kiedy miłośnicy C64 i Amigi oraz Atari będą się bawić wspólnie. Mam nadzieję, że ten dzień zapisze się w naszej pamięci na długo a wszyscy wrócili do domów cało i zdrowo a także wspólnie spotkamy się na kolejnej edycji.

Do zobaczenia pewno na AmiParty pełnoletnim :D

@Drako - dzięki za poświęcenie czasu w dopieszczaniu MOSa i chwile spędzone przy czerwonym systemie.
[#160] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@pong777, post #159

Pabloz niech żałuje. Na amigowskiej imprezie pojawił się silny atarowski akcent, a przez dłuższą chwilę wręcz dominowała atarynkowa scena, a zadbał o to Pinokio.

Również czekam na wideo-relację i obejrzenie na spokojnie wystąpień, w tym koncertu.

Dziękuję wszystkim, że mogłem z Wami być i poczuć ta wyjątkową atmosferę. SzacunOK
[#161] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@misiek2, post #160

He, he no właśnie Pabloz jest chyba największym przegranym

Wielkie dzięki dla Was wszystkich- uczestników.
Po prostu bez Waszej obecności i pozytywnej energii, żadna impreza bez względu na organizację nie miała by sensu!
To Wy jesteście "solą tej ziemi" i esencja tych spotkań!
Większość z Was musiała podjąć spory wysiłek, żeby do nas dotrzeć- wielki szacun dla Was wszystkich- kochamy Was pokłony
Tym bardziej, jest nam miło, że AmiReset stał się dobrym powodem do wyjścia z cienia dla niektórych lokalnych retro maniaków OK

O czym już pisał DiskDoctor, dziękujemy prelegentom:
- Ks Jan- kawał wiedzy i zasobów sprzętowych- miło oglądnąć sprzęt w tak perfekcyjnym stanie
- Jan Zahurancik- ciekawa prezentacja, szalenie sympatyczny człowiek
- Recedent- miło było posłuchać o waszym zaangażowaniu (redakcja) i historii papierowego PPA i nie tylko
- YERZMYEY & Pinokio- bałem się trochę tego POKEY'a, ale było super muzycznie- świetny koncert- dzięki Panowie OK

Dzięki chłopaki (do współorganizatorów) za wspólną robotę, szczególne dzięki za zaangażowanie dla DisKDoctora i Ponga OK

Przepraszamy ze swej strony za niedociągnięcia i wpadki ale jak to mówią "tylko martwy się nie myli"

Na przyszłość niczego Wam nie obiecujemy (bo to nie polityka), ale na pewno będziemy chcieli Was zaprosić znowu do Rzeszowa- do zobaczenia ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2015 12:31:40 przez BULI
[#162] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@BULI, post #161

Dzięki dzięki - ale Pokeya nie było, tylko i wyłącznie A500 i A1200 - a to 130XE, którego używał do efektów specjalnych, to był czysty Covox, którego specyfika może Ci być znajoma, jest to bowiem 4ch digi, jakości 8 bit. :)

A co Wyście tam wszyscy robili PO koncercie, to jest już inna sprawa i JA się w to nie wtrącałem. :)
[#163] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #162

to był czysty Covox


A widzisz, toby wiele tłumaczyło- tak czy inaczej super muza- gratulacje! OK

Specjalnie dla kasety od Ciebie biorę się za naprawianie magnetofonu, przy okazji posłucham sobie swoich starych kaset ok, racja

A co Wyście tam wszyscy robili PO koncercie


A i owszem działo się

Do następnego razu szeroki uśmiech
[#164] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@BULI, post #163


Mamy jeszcze wódkę, śledzie i niedźwiedzie.....
Doktorku nie strasz ludzi!
To nic, że listopad!
To nic, że zima!
Amigowców to nie zatrzyma!
Będzie dobra impreza i tego trzeba się trzymać!
Panie i Panowie, nie ma co się pitolić tylko trzeba na dobrą imprezę przyjeżdzać!
Zabrać Amigę i kochankęOK


jak obiecałem tak było a nasz Doktor nie taki straszny jak piszeOK niedźwiedź też byłok, racja

bardzo dziękuję DiscDoktorowi, Pongowi i Buliemu za organizację tej wspaniałej imprezy
ekipie CHAL-u za wskazówki i duchowe wsparcie
prelegentom za wspaniałe prelekcje
x.Markowi za prezentację 1% swoich perełek
x.Janowi Pikulowi za prezentację swoich programów napisanych na kalkulatorze Texas Instruments, Yerzmieyowi i Pinokio za wspaniały koncert
i Wam wszystkim którzy przybyli na AmiReset

reset był sprzętowy i nie tylko Amigowy a kto nie był może oblizać się smakiem
@Pabloz Atari działało bez węgla
[#165] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@pong777, post #159

No to była impreza była i moc :)
Ech za szybko wszystko zleciało .
Organizacyjne wyśmienicie lokal i miejsce a przedewszystkim możliwość siedzenia do końca imprezy w jednym lokalu to jest to ;)

A co do sam ;)
No fajnie było sobie na spokojnie posiedzieć i zobaczyć co i jak . Napewno było to więcej niż 40 min :)))))
[#166] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@dez3, post #164

Nawet atarowskie plakaty wisiały - SKANDAL!!

@Drako dzięki serdeczne za wystrój świąteczny plakatowy w postaci niebieskich plakatów.

Dołożyliście się z Chełma & Co. do klimatu. Bez was, nie byłoby go tyle!!
[#167] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@DiskDoctor, post #166

@DiskDoctor - dawaj datę następnej imprezy, najlepiej do połowy grudnia. Jak sobie urlop teraz zaplanuję to nie będę miał później problemów. :)
[#168] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@Jenot, post #167

Hehe, za wcześnie. Może udałoby się to ustalić do zlotu AmiParty.

Postaramy się podobnie jak obecnie, podać datę pół roku wcześniej co najmniej.

Na razie nadal uważam, że listopad to dobry miesiąc.

Ale to tylko moje zdanie.

Musimy porozmawiac z organizatorami, bo sam nie będę decydował.

DD
[#169] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@DiskDoctor, post #168

No, teoretycznie to sobie mogę dwa tygodnie w listopadzie urlopu wziąć. Wyłączając Andrzejki (bo pewnie wtedy robić imprezy amigowej nie będziecie) zostają trzy weekendy. OK, jakoś to sobie wycyrkluję. A jak nie trafię to będziemy negocjować ;)
[#170] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@Jenot, post #169

Tak jak napisałem, najwcześniej data będzie w lutym
[#171] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@Jenot, post #167

A ty dawaj date wakacyjnego Amiparty bo inni też chcą urlopy niebawem planować ;)
[#172] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@Mariodj, post #171

No właśnie.
[#173] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@dez3, post #164

Kurcze patrzę na zdjęcia i widzę, że mnie ominęły igrzyska siłowania na rękę- next time ok, racja

Dez, tak zagadałeś Ks Jana, że nie zdążyłem nawet uścisnąć mu dłoni- next time ok, racja

Drako, A4000 na której graliśmy była za wolna (CS PPC)- na mojej A4000 SWOS zapitala jak trzeba - bójcie się bracia - next time

A najbardziej to szkoda Maria Dj, że nie był z nami osobiście- ale duchowo to i owszem- next time

lysyzastary już pamiętam skąd Cię znam.. z PPA
No, fajny ten twój arcadowy potwór OK

Voyager Nerve Axis rządzi OK
[#174] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@BULI, post #173

Chciałem jedynie donieść, że prace nad video się minimalnie przeciągną, bo pracujemy z MarX'em nad intro.
[#175] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@Mariodj, post #171

Mówisz i masz: 12-14 sierpnia. :P
[#176] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@Jenot, post #175

I news się robi :)
[#177] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@Drako^BB, post #176

A mam pytanie w kontekście Platform Wars.

Pod jaką platformę podpada mój MIST?

Hahahhaahhahahaha szeroki uśmiech

EDIT* Sorry za off topic

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2015 19:41:41 przez DiskDoctor
[#178] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@DiskDoctor, post #177

Hmmm, chyba jedynie na core minimiga i ZX Spectrum dema działają przyzwoicie. Jakbyś chciał startować po stronie Atari ST/STe czy C64 to marne Twoje szanse bo dema z tych platform nie mają w zwyczaju uruchamiać się na Miście ;)
[#179] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@BULI, post #173

lysyzastary już pamiętam skąd Cię znam.. z PPA


Buli to teraz już się będziemy nawzajem kojarzyć z Rzeszowa szeroki uśmiech
[#180] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@DiskDoctor, post #1

I would like to say BIG THANKS to everyone who came to the party. People were so nice and supportive. I greatly appreciated how warm I was welcomed there. I liked the atmosphere very much!

Thanks to DiskDoctor and his invitation to the party I had not only the chance to meet great people but also to visit Kraków, Rzeszów and Katowice on my road trip. Beautiful cities, beautiful country. Niech żyje Polska! OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem