[#61] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@Mariodj, post #60

Odstąpiliście nocleg wraz z małżonką!?

Ty, Mario to ty już nie kochasz swojej żony, że tak ją wraz z pokojem odstąpiłeś

A ze spaniem coś się wykombinuje
[#62] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@BULI, post #61

A kto będzie spał ;)
[#63] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@Mariodj, post #62

Wyśpicie się po śmierci Teraz trzeba imprezować ok, racja
[#64] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@Mariodj, post #62

A kto będzie spał ;)


No, na pewno nie żona
[#65] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@Mariodj, post #60

Eeee bez takich bo się poczuję winny ;P Ja mówiłem że chcę spać na podłodze! A łóżko to ja chciałem tylko dla małżonki ze względu na stan obecny :) Za dobrych czasów "próby baletu u Bogdana" odbywały się tylko i wyłącznie na podłodze, więc oświadczam co będę tą dodatkową sardynką/śledziem w konserwie :)
[#66] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@Krencik, post #65

No to witaj w klubie ok, racja
[#67] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@Mariodj, post #62

Kierowca :P
[#68] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@Drako^BB, post #67

Oj szkoda- kto wylosował krutszą słomkę i będzie spał/ kierował?
[#69] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@BULI, post #68

Błędnie powielane stereotypy ze kierowca musi spać :)
[#70] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@Krencik, post #65

Nie będzie możliwości spania na podłodze. Sala jest za mała. Salę mamy właśnie za to, że bierzemy płatne noclegi.
[#71] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@dez3, post #47

Zonę się weźmie, Amigę oraz kochankę i będzie super impreza.
[#72] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@Mariodj, post #69

Kierowca nie musi spać tylko trzeba będzie pilnować by pił po pół kielonka
[#73] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@doktor666, post #71

Ciekawe z kim spędzisz najwiecej czasu? Stawiam na Amisię :D
[#74] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@dragon_x, post #73

pomysłDla wszystkich oddam się po równo

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2015 10:56:22 przez doktor666
[#75] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@doktor666, post #74

To ja nie przyjeżdżam
[#76] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@recedent, post #75

Z mojej strony nic Ci nie grozi.
Ewentualnie Mysia może Cie pokąsać.szeroki uśmiech
[#77] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@DiskDoctor, post #1

Sala konferencyjna znajduje się na parterze Domu Studenta “Filon” ul. Cicha 4 i mieści do 70 osób.

Z racji, że nie będzie to weekend zjazdowy będzie sporo miejsca parkingowego. Będzie można podjechać 10 m od drzwi sali, zrzucić sprzęt a potem pojechać na tyły budynku na duży parking i tam zostawić auto.

Rząd wieszaków na kurtki mamy w lokalu. Kibelek też za drzwiami w lokalu. Jest jeden więc musimy go szanować co by się nie zatkał Ręce też będzie gdzie umyć.

Na zachętę zdjęcia naszej salki. Będzie net po WiFi oraz po tradycyjnej skrętce. Switche będą, trzeba wziąć kawałek skrętki z końcówkami RJ45. Warto zabrać ze sobą listwę zasilającą na przynajmniej 4-5 gniazd w miarę możliwości dobrej jakości i z uziomem aby nam "różnicówki" nie wybijało.

Będzie projektor, ekran, nagłośnienie.

Zdjęcia:

link

W pokoikach do nocowania, na parterze, jest TV, lodówka, łazienka z prysznicem oraz kibelek po drugiej stronie prysznica za osobnymi drzwiami - (jeden może zwracać spokojnie nadmiar alkoholu a równocześnie drugi, ten który już zwrócił, brać zimny prysznic).

Za spanko płacimy osobiście w kasie obiektu. Prosimy mieć ze sobą DOWÓD OSOBISTY, gdyż inaczej zakwaterowanie nie będzie możliwe. Identyfikatory będą rozdawane na imprezie bezpłatnie.


Ostatnia aktualizacja: 03.11.2015 13:50:23 przez pong777
[#78] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@DiskDoctor, post #1

Być może coś przeoczyłem, ale spytam. Za zakwaterowanie w DSF płacimy na miejscu czy jakoś inaczej?
[#79] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@misiek2, post #78

Za spanko płacimy osobiście w kasie obiektu.


@pong777 dzięki wielkie, że wynalazłeś to info, ja chyba ślepy byłem bo byłem wcześniej na tej stronie a jedyne co pamiętam z niej to telefon kontaktowy.

Dodam tylko że zaprosiłem "na chwilę" gościa ze Stowarzyszenia Absolwentów (co sam ma osobiście Atari) ponieważ zadeklarował że wstawią nam... maszynę do gier arcade szeroki uśmiech

Poza tym przepraszam za ok. 1-tygodniowe opóźnienie z newsletterem - napiszę dziś, ok. 95% maili mam, jak ktoś mi jeszcze nie wysłał, poproszę na prv tak do 20:30.

DD
[#80] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@DiskDoctor, post #79

Chetnie sprobowal bym lokalnego piwa ciemnego. Macie cos tam w sklepach? W lublinie jest perla porter a w rzeszowie?
[#81] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@JacK_Swidnik, post #80

Chyba nie ma leżajsk ciemne, ale sprawdzę.

BTW poszedł spam, sprawdźcie maile szeroki uśmiech
[#82] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@Drako^BB, post #67

Mam jedno miejsce w samochodzie na trasie Gliwice-Katowice-Kraków-Rzeszów, z tym że jedziemy już w piątek koło południa.
[#83] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@JacK_Swidnik, post #80

Jak dobre ciemne lokalne piwo (ale nie z butelki) to w Starym Browarze Rzeszowskim
[#84] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@DiskDoctor, post #1

Jeszcze 11 dni i się spotkamy szanowna Braci Amigowa
[#85] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@doktor666, post #84

Tak Będę pisał newsletter dziś, wszystkie maile już mam.
[#86] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@pong777, post #77

Ja jeszcze pozwolę sobie na prywatę. Na spotkaniu będzie można kupić nowe zabawki do Amigi w tym ROMy, Goteki, Workbenche na dyskietkach, kartach CF, adaptery SD do IDE 44, Orange PI PC itd. Ceny promocyjne.
[#87] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@pong777, post #86

OK
[#88] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@Fei, post #87

Wygląda na to że też pojawię się w sobotę. Będę jechał z Jasła własnym transportem więc mogę kogoś zabrać po drodze. Niestety muszę wracać tego samego dnia więc bez noclegu.
[#89] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@sebar27, post #88

No proszę, to praktycznie nasza okolica- brawo Jasło OK
[#90] Re: AmiResE.T. 2015 zbliża się

@DiskDoctor, post #85

Ja sobie zarezerwowałem pokój w POLONEZIE. Także moja rezerwacje z FILONA odwoluje
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem