kategoria: Amigowisko
[#1] Amigowisko 2016?
Jest opcja na trzecią edycję Amigowiska, w weekend 12-13 marca bieżącego roku. Miejscówka ta sama co ostatnio, opcja wyżywienia i noclegu jak najbardziej aktywna. Ilu z Was wstępnie się wybierze?
[#2] Re: Amigowisko 2016?

@recedent, post #1

mam nadzieje, ze sie uda chociaz na chwile. miejsce super!
[#3] Re: Amigowisko 2016?

@recedent, post #1

chętnyok, racja
[#4] Re: Amigowisko 2016?

@recedent, post #1

Ja bym był chętny, oczywiście z noclegiem, nie wiem czy 1 czy 2 osoby.
[#5] Re: Amigowisko 2016?

@recedent, post #1

Wstępnie się piszę. Std jak się ktoś w rodzinie nie rozchoruje, nie umrze się komuś, nie będzie miał wesela to jestem.
[#6] Re: Amigowisko 2016?

@recedent, post #1

Oj chętnie, ale mam znów kolizję z zajęciami. Rezygnuję w lutym z zajęć żeby pojechać na AmiParty, ale dwa miesiące z rzędu to już nie przejdzie.

Każdy inny weekend w marcu jest OK dla mnie.
[#7] Re: Amigowisko 2016?

@recedent, post #1

Ja chetnie
[#8] Re: Amigowisko 2016?

@recedent, post #1

Ja będę (raczej... bo planowanie z aż ;) dwumiesięcznym wyprzedzeniem jest ryzykowne).
Co do noclegu, to się zastanowię.... może jednak tym razem się zdecyduję?
[#9] Re: Amigowisko 2016?

@recedent, post #1

Hmmm... A może by tak? Na razie fifty-fifty.
[#10] Re: Amigowisko 2016?

@recedent, post #1

Brzesko... jakieś 100km mam... niezbyt daleko
Bym chciał przyjechać z jedną 600tką jeśli można.
Wstępnie bym też w schronisku miejsce chciał zarezerwować jak by się dało.
[#11] Re: Amigowisko 2016?

@recedent, post #1

Czy wstęp mają tylko starsi wyjadacze ppa?
Bo nie podano lokalizacji, tylko info że jak poprzednio. Czy mógłbym przyjść?
[#12] Re: Amigowisko 2016?

@maliniak, post #11

Każdy może przyjść.PPA to nie jest elitarna grupa ludzi trzymających władzę.Chociaż kurde, nie wiadomo! :D

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2016 07:55:30 przez Stoopi
[#13] Re: Amigowisko 2016?

@Vato, post #10

Ze niby jedziemy ? ;)
[#14] Re: Amigowisko 2016?

@maliniak, post #11

Przyjść może pewnie każdy, lokalizacja - SSM Brzesko (całkiem fajna miejscówka).
[#15] Re: Amigowisko 2016?

@recedent, post #1

Do godziny ZERO straszny kawał czasu...Określam się jako chętny na 60%.Co do sprzętu,chyba nie.Po pijaku ludzie gubią rzeczy. :D
[#16] Re: Amigowisko 2016?

@recedent, post #1

Ja się wstępnie też piszę...
[#17] Re: Amigowisko 2016?

@maliniak, post #11

Dla tych, którzy nie wiedzą a boją się sprawdzić:

Amigowisko odbywa się w Brzesku (woj. małopolskie), w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym przy ul. Piastowskiej 2B. Start o godzinie 10:00 w sobotę 12 marca (a w każdym razie o tej godzinie będą tam organizatorzy), a stop - około 10:00 w niedzielę 13 marca.
Na miejscu - do dyspozycji przestronna sala, z dużym telewizorem, rzutnikiem, dostępem do prądu i internetu (bezprzewodowym i przewodowym), oraz całkiem przyzwoita baza noclegowa (pokoje dwu- i trzyosobowe). Będzie też możliwość obiadu/obiadokolacji na miejscu.

Wjazd tradycyjnie bezpłatny (można ewentualnie rzucić ochłap organizatorowi do specjalnie przygotowanej puszki).
[#18] Re: Amigowisko 2016?

@recedent, post #17

Byłem w tamtym roku na Amigowisku i bardzo sobie chwalę OK- jak tylko "życie" pozwoli to będę ok, racja
[#19] Re: Amigowisko 2016?

@maliniak, post #11

E nieee. Skoro MNIE kiedyś wpuścili........... ;)
[#20] Re: Amigowisko 2016?

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #19

Miałbyś możliwość pobawienia się Sam460 na spokojnie. W Rzeszowie nam po prostu czasu brakło.

@BULI: darmowy transport masz ode mnie i tak za pomoc przy sprzęcie Ci wiszę :) no i przecież po drodze. Osiągniemy znów autostradową prędkość Warp :) tylko bez 3d.

@MaaG^dA: zapraszam mam 2 miejsca dla Was.

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2016 10:56:21 przez pong777
[#21] Re: Amigowisko 2016?

@pong777, post #20

Poszukam jakiegoś transportu do tego czasu.
No chyba, że akurat nie będzie mnie w PL, to gorzej.
Pozdrrrrrrrrr.
[#22] Re: Amigowisko 2016?

@QUAD, post #13

...no chyba ;)
[#23] Re: Amigowisko 2016?

@pong777, post #20

Osiągniemy znów autostradową prędkość Warp :) tylko bez 3d.


He, he pamiętam szeroki uśmiech, mało silnik się nam nie zapalił- praktyka z Lotusa i Jaguara się przydały OK
[#24] Re: Amigowisko 2016?

@BULI, post #23

Silnik może nie ale CHECK ENGINE tak :D
[#25] Re: Amigowisko 2016?

@recedent, post #1

zapowiada sie fajny zlot, moze wezme jakas alternatywna konsole, albo komputer? a moze cos przenosnego? mozna zalookac do spisu http://szajb.us
[#26] Re: Amigowisko 2016?

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #21

Jak nie znajdziesz to Cię przywiozę :)
[#27] Re: Amigowisko 2016?

@recedent, post #1

Jeśli wyjdzie to co planuję to będę miał specjalne nagrody na ewentualne konkursy.
[#28] Re: Amigowisko 2016?

@recedent, post #17

@recedent...
google, czy nie google od razu lepiej jak jest i adres i data, i miejscówa podana w wątku.
kusi mnie aby pojechać (z wawy i być może będę miał miejsca w aucie więc zrzuta na paliwo i jedziemy wesołym samochodem...), ale...
to sie jeszcze zobaczy. póki co adres i data zapisane w kalendarzu.

btw: jaki charakter ma impreza? jak bywało wcześniej jakieś raporty? zdjęcia?
googlowanie nie daje za ciekawych wyników na hasło "amigowisko 2015, opinie, raport"
[#29] Re: Amigowisko 2016?

@retronav, post #28

Charakter podobny jak AmiWaWa (przynajmniej edycja 1, na której byłem) - luźny meeting, granie, rozmowy, napoje :)
[#30] Re: Amigowisko 2016?

@retronav, post #28

Myślę, że ta galeria dobrze oddaje klimat imprezy szeroki uśmiech
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem