kategoria: Amigowisko
[#121] Re: Amigowisko 2016?

@recedent, post #120

Zamówicie pogodę? Bo bym chciał też trochę Brzesko pozwiedzać szeroki uśmiech
[#122] Re: Amigowisko 2016?

@Vato, post #121

Trzeba patrzeć tutaj. Jak na razie nie zapowiada się źle, choć może być lekki przymrozek.
[#123] Re: Amigowisko 2016?

@recedent, post #122

Miałby ktoś pożyczyć zasilacza do commodore plus4? Chciałbym sprawdzić czy komputer będzie w stanie zamrugać diodą.
[#124] Re: Amigowisko 2016?

@Stoopi, post #123

Pytanie jakie masz gniazdo zasilania. Ja spotkałem się z okrągłym (chyba ta sama pinologia co C64 - trzeba zobaczyć na stronie z pinout i można podpiąć od C64) i wersja prostokątna (taka jak w C128 - nie podpinać zasilacza od Ami, bo inne napięcia - 9V i prąd zmienny).
[#125] Re: Amigowisko 2016?

@flops, post #124

Dokładnie takie.
[#126] Re: Amigowisko 2016?

@flops, post #124

Ta sama pinologia jak w C64. Ja w swoim wymieniłem gniazdo. Wymianan 1:1.
[#127] Re: Amigowisko 2016?

@Stoopi, post #125

Czyli sporo rzadsze, miałem kiedyś takie C+4 z plombą w super stanie, ale nie miałem nawet jak sprawdzić. Trzeba zobaczyć czy pasuje od C128 zasilacz, ale na 90% powinien pasować. A w przyszłości pozostaje tylko zakup wtyczki (lub przeszczep z innego urządzenia, bo chyba nie łatwo taką kupić) i polutowanie zasilaka od C64.
[#128] Re: Amigowisko 2016?

@flops, post #127

Dzięki za parę użytecznych informacji.Chciałbym uniknąć przeróbek,ale jak nie będzie wyjścia...to cóż.
[#129] Re: Amigowisko 2016?

@recedent, post #1

Gdyby ktos jeszcze byl zainteresowany gra TANKS FURRY to wezme na miejsce pare egzemplarzy, bedzie mozna zaoszczedzic na ewentualnej wysylce :)

Jesli znajdzie sie odpowiednia ilosc osob by przeprowadzic rozgrywke deadmatch (np. 8 lub 12 osob) to dla zwyciezcy bedzie przewidziana gra :)
[#130] Re: Amigowisko 2016?

@juen, post #129

Weź weź, jasne że tak. Co do turnieju deathmatch - jestem jak najbardziej za. Na bigscreenie, z publicznością, a do tego jeszcze można by to było nakręcić kamerą, chłe chłe.

[#131] Re: Amigowisko 2016?

@juen, post #129

A dasz autograf na pudełku?
[#132] Re: Amigowisko 2016?

@juen, post #129

Weź to kupię kilka sztuk i pomogę w sprzedaży i dystrybucji. Wrzucę na eBay, AmiBay bo sprzedając różne graty amigowe a łącząc koszty wysyłki tylko pomagamy sobie wzajemnie:)

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2016 11:39:28 przez pong777
[#133] Re: Amigowisko 2016?

@WojT_GL, post #131

jasne

Pong OK
[#134] Re: Amigowisko 2016?

@recedent, post #1

Z bólem serca ale niestety odpadam :(
[#135] Re: Amigowisko 2016?

@Mariodj, post #134

[#136] Re: Amigowisko 2016?

@recedent, post #135

znacznie gorzej

[#137] Re: Amigowisko 2016?

@Mariodj, post #136

Czyli to jednak będzie klątwa, Mario. :)
Już DRUGI raz! ;)
[#138] Re: Amigowisko 2016?

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #137

Yerz a Ty będziesz?
[#139] Re: Amigowisko 2016?

@pong777, post #138

Madman ma ponoć tędy przejeżdżać. I z powrotem.
Pozwoliłem sobie pomęczyć go o wsparcie w przedmiocie poruszonej sprawy.

Nawet już sobie u Pana Organizatora zamawiałem jeden jakiś nocleg wstępny i chyba jakieś pokarmy.

W wyniku nieformalnego "głosowania" wyszło, że tym razem mógłbym wziąć dla jaj ten najbardziej rozwinięty rosyjski klon ZX.

Pzdrrrrrrrrrrrrrrr.

PS: Liczyłem na AmigęOne! ;) ;) ;0
[#140] Re: Amigowisko 2016?

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #139

Weź, weź zx. Chęcią kupił bym Twoje płyty CD jak byś miał
[#141] Re: Amigowisko 2016?

@JacK_Swidnik, post #140

Ja też bym kupił jakbyś miał :)
[#142] Re: Amigowisko 2016?

@JacK_Swidnik, post #140

A kaset z muzyką Yerzmyeya nie chcecie?? (Jeśli jeszcze są:) ) Ja mam gorąco polecam!!
[#143] Re: Amigowisko 2016?

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #139

http://cdlabel.info - Tygrys juz kiedys u mnie zamawial Twoje plyty, wysylalem Ci je wtedy do podpisania :)
[#144] Re: Amigowisko 2016?

@JacK_Swidnik, post #140

Jack:

> Weź, weź zx.
-------------------
No więc właśnie tak myślałem, że ostatnio miałem tego killera A500 (który z resztą okazał się niekoniecznie miejscami TAK szybki, jakbyśmy się po nim spodziewali, hahaha), ale i tak było miło zobaczyć na pasku 132Mb RAMu itp), ale wszystko inne, co pozostało (również do pracy, fakt), to A500+ 10Mb chyba no i A1200 10Mb, co już jest nie tyle standardem, co raczej prawdopodobnie poniżej standardu (choooooooooociaż - jak dla mnie, to działa zajebiście), toteż pomyślałem, że skoro i tak każdy będzie miał jakąś A, to może dla yay wezmę coś z Matiuszki Rosiji.


Jack / Wojt:
Obawiam się, że tak naprawdę nic na CD nie robię (raz chyba był wyjątek dla Atari 800XL), bo nie chciałbym ludzi naciągać na kasę na coś, co i tak "luzem" leży na sieci http://yerzmyey.i-demo.pl/ chyba byłoby to z deka podejrzane. ;)


Creonix:
Tak - to jest jedyna opcja, gdy naciągam ludzi na kasę na coś, co i tak już "luzem" leży na sieci. :) Ale przyznam, że jestem wielki fanem tego nośnika i pomyślałem, że byłoby fajnie poświęcić trochę kasy dla czegoś MOD-owo/Sinclairowego. (Może w tym roku będzie coś Atari 32bit, ale zamówienie 100 kaset z poligrafią kosztuje ok. 900-1000 zł, więc to raczej pokaźny wydatek dla takiego biedaka, jak ja).
Za tym to w ogóle jest zabawna historia, bo przeglądnąłem wtedy Internet za firmami, które wykonują taką produkcję w PL - niektóre jeszcze miały kasetowe info na sieci, ale w rozmowach telefonicznych już informowały, że to niedopatrzenie, bo kwestia jest nieaktualna.
No i........... ostatnia w Polsce firma kasetowa okazała się być usytuowana..... dwa przystanki tramwajowe od mojego bloku, hahahahahahhahahahaha. :)

Tych kaset to zostało może ze 4 już, czy coś, ale mogę w sumie wziąć, heh.


Juen:
Jeżeli coś ukradłem, będąc w alkoholowym ciągu :) to wpadnij na imprezę - rozliczymy się od razu.
[#145] Re: Amigowisko 2016?

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #144

Nic nie ukradles, przypominam tylko ze niektore z Twoich plyt w fizycznej wersji byly u mnie robione wiec jakbys chcial jakies jeszcze zamowic to przy okazji nie byloby problemu bym je wzial na Amigowisko :)

Tygrys pare roznych Twoich zamawial i prosil wtedy bym je wyslal do Ciebie do podpisania, a Ty mu je odsylales na wlasciwe miejsce, wiec widziales jak byly wydane :)
[#146] Re: Amigowisko 2016?

@juen, post #145

*Pełny profesjonalizm* - ale aktualnie mnie nie stać. :)
[#147] Re: Amigowisko 2016?

@juen, post #145

a ile by kosztowala taka przyjemnosc? moze sie skusze :)
[#148] Re: Amigowisko 2016?

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #144

wiem że masz na tej stronie, ale czy masz też je na płycie do nabycia?
sam sobie to mogę nagrać na płytę, ale co innego kupić wydanie z dodatkowo zahaczyć o autograf :)
mnie interesują płyty z muzyką głownie zx AY bo są najlepsze :)
na Amigę czy Atari to już nie ten klimat ale też nie omieszkam
[#149] Re: Amigowisko 2016?

@WojT_GL, post #147

jak bys wzial od Yerza projekty okladki + dane do audio to po Amigowej znajomosci wydanie w SLIM 4zl, a w BOX 5zl. Jak dobrze pamietam to byly plyty w wydaniu SLIM :)

PS: ceny zawieraja juz 23% vat

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2016 07:42:47 przez juen
[#150] Re: Amigowisko 2016?

@juen, post #149

hmmm to biore :) yerzmey masz projekty i udostepnisz?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem