Komentowana treść: Nowości w eFUNZINe - AmigaOS 4.0 i Minimig
[#61] Re: Nowości w eFUNZINe - AmigaOS 4.0 i Minimig

@rzookol, post #60

Nie do końca, bo to ja będę miał pilota... Odbieram Ci prawo do
kształtowania tego jak chcesz go oglądać (jak rozpowszechniać swój
produkt), Ty jak będziesz chciał zmienić kanał, będziesz musiał się
pofatygować, ale ja mogę złośliwie zmienić kanał jak będziesz wracałna
fotel...
[#62] Re: Nowości w eFUNZINe - AmigaOS 4.0 i Minimig

@Leon, post #46

Wiesz,mysle ze nie w tym rzecz.ktos kto ma ppc niekoniecznie musi miec os4.Przeciez majac ppc + aga to wcale tak pieknie nie jest.dodaj do tego ludzi z fastata ktorzy beda miec problemy z trybem split itp.
Co do ostatniego,jezeli sie myle to poprawcie pisze to z wypowiedzi na forum.

Gdybys byl amigowcem to kupilbys a1200 + bppc i jakas karta gfx i os4 do tego.Tak to jestes pegazowa zaraza ;)

Ostatnia edycja: 08.03.08 13:32:28
[#63] Re: Nowości w eFUNZINe - AmigaOS 4.0 i Minimig

@Olo, post #57

Tylko ja się różnię tym od Hyperonu/Amino tym że lepiej bronię się przed kradzieżą.
P.S. Widać nie będziesz oglądał telewizji w najbliższym czasie ;)
[#64] Re: Nowości w eFUNZINe - AmigaOS 4.0 i Minimig

@ender, post #58

Jak film mi się spodobał, poszedł bym do kina, kupił bilet, a z biletem wrócił do chaty ;)
[#65] Re: Nowości w eFUNZINe - AmigaOS 4.0 i Minimig

@AmiChris, post #62

Mam A600 i CD 32. Wolałbym A4000z CVPPC i BlizzadremPPC 604. Staram się jak umiem "zarażać" innych ludzi swoją pasją (amigą), więc chyba jestem amigowcem. ok, racja Co do pegasosa i MOS-a może kupię, w tej chwili kiepsko z kasą. AOS4 dlaczego nie, w końcu nam wszystkim/wiekszości chodzi o to, by mieć oryginalny (niepowtarzalny, wyjątkowy pod pewnymi względami), wygodny system, zamiast Vista wio Ja nie klasyfikuję systemów jako lepszy/gorszy na podstawie nazwy. Nie pracowałem na MOS-ie/ AOS4, więc trudno mi wskazać, który bym wybrał.

Ostatnia edycja: 08.03.08 14:50:17
[#66] Re: Nowości w eFUNZINe - AmigaOS 4.0 i Minimig

@ender, post #65

"wygodny system" Na klasyku .
Ja bym wybrał mosa, bo jest sputnik(pozdro marcik )
[#67] Re: Nowości w eFUNZINe - AmigaOS 4.0 i Minimig

@Leon, post #46

Pewnego dnia nic już nie zainstalujecie na swojej Amidze bo nie będzie istnieć i nie pytajcie potem dlaczego.

Przecież ten dzień i tak nieuchronnie nadchodzi, więc w czym rzecz?
[#68] Re: Nowości w eFUNZINe - AmigaOS 4.0 i Minimig

@Leon, post #34

Przeciez uzytkownikow klasycznych Amig z PPC jest chyba w samej Polsce okolo setki


Skąd te dane?
Z czystej ciekawości pytam.

ile sie sprzedalo legalnych kopii AOS4 z 15? Jednym slowem lipa..


Może po prostu nie wszyscy użytkownicy klasyków z PPC są w jakikolwiek sposób zainteresowani OS4?
[#69] Re: Nowości w eFUNZINe - AmigaOS 4.0 i Minimig

@Leon, post #41

8lat czekania a tak naprawdę tylko niewielu chętnych...


Może niektórzy nie czekali 8 lat, tylko olali sprawę OS4 po 3?
[#70] Re: Nowości w eFUNZINe - AmigaOS 4.0 i Minimig

@Leon, post #44

To nie upoważnia ich wcale do korzystania z nielegalnych wersji systemu.


Czymś popierasz te oskarżenia (pod adresem polskich użytkowników klasyków z PPC jak mniemam)?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem