Komentowana treść: MorphOS 2.0
[#1] Re: MorphOS 2.0
bardzo zabawne. niemnej: u mnie jest 23.10 :>

ps: ile to kosztuje w koncu?

Ostatnia edycja: 01.07.08 00:12:16
[#2] Re: MorphOS 2.0

@Valwit, post #1

no właśnie ile ?
[#3] Re: MorphOS 2.0
Gratuluje. Jednak Białystok ocaleje
[#4] Re: MorphOS 2.0
Szampan panowie
[#5] Re: MorphOS 2.0
Kończę ściągać. Ale nie wiem komu i ile mam teraz zapłacić. ;)

Z pochwałami jeszcze się wstrzymam do czasu gdy to ruszy i będzie na tym działał najważniejszy soft.
[#6] Re: MorphOS 2.0

@Hugen, post #3

Parę bloków przy Waryńskiego chłopaki rozwalili, ale większość miasta się ostała :)
[#7] Re: MorphOS 2.0
A ja już myślałem że nie wyjdzie...
Pozostaje tylko kupić Efikę.
[#8] Re: MorphOS 2.0

@madman15, post #7

Ja się pobawię Efiką, a następnie zastanowię co mi się bardziej podoba: Peg czy Efika - coś na pewno pójdzie na Allegro :)
[#9] Re: MorphOS 2.0

@wali7, post #8

Efika?
Teraz czas na Pegasosa3 !
[#10] Re: MorphOS 2.0
Działa Shutdown i wygaszacze
A nie wiecie czasem jak długo ma działać wersja bez zarejestrowania?
[#11] Re: MorphOS 2.0
Gratulacje za dotrzymanie terminu OK
[#12] Re: MorphOS 2.0

@Arbuz, post #10

Byc moze tyle co wersja Classic 1.4.5, czyli 2 godziny.
[#13] Re: MorphOS 2.0

@MaaG^dA, post #2

cene dodali na stronce: na poczatek 111.11 eur,potem 150 eur.

ninejszym uznaje tez watek pt. "ale drogo" za otwarty ;)

Ostatnia edycja: 01.07.08 00:51:47
[#14] Re: MorphOS 2.0
promocja trwa do 15 a nie 7 lipca i dobrze bo 9 mam wyplate ok, racja
[#15] Re: MorphOS 2.0

@vi-bee, post #14

i wyjasnilo sie przy okazji co znaczyla ta tajemnicza liczba
[#16] Re: MorphOS 2.0

@Valwit, post #13

no to pięknie
mam do wyboru - albo kupić efikę, albo zarejestrować MOS'a 2.0...
[#17] Re: MorphOS 2.0
No i mam juz problem z instalacja na Efice.

Robie wszystko jak opisuja w Readme - boot, pojawia sie Ambient i wszystko pieknie, ale nic dalej sie nie dzieje. A wg instrukcji powinienem postepowac zgodnie z wytycznymi na ekranie. Ale nic sie nie pojawia... Co mam zrobic zeby to zainstalowac?

Kto ma Efike jeszcze? Krashan?
[#18] Re: MorphOS 2.0

@vi-bee, post #15

No wlasnie... co to znaczylo? Bo z tego co pamietam to bylo 11111. Czyli?
[#19] Re: MorphOS 2.0
Jak tak dalej będą pojawiać się problemy z instalacją to może pojawi się nowe ISO do pobrania.
[#20] Re: MorphOS 2.0

@Lorak, post #18

Kolega miał na myśli cenę 111,11e.
[#21] Re: MorphOS 2.0

@R-Tea, post #9

Nie ludz sie ;) Bill co prawda ma sentyment do Amigi ale ostatnio mu troche przeszlo ;)
[#22] Re: MorphOS 2.0
Na P2 zadnych problemow z instalacja
Tylko polskich znakow brak

ps jak odpalic kostke

Ostatnia edycja: 01.07.08 02:05:04
[#23] Re: MorphOS 2.0

@Leon, post #19

SORRY ZA PANIKĘ :)

Już zrozumiałem swój błąd.

Liczyłem na jakiś NetInstall nie wiem dlaczego - może dlatego że BBRV w swoim blogu tak opisywali instalację na Efikach :)

Anyway... Jedyna zmyłka w README na oficjalnej stronie to taka, że po odpaleniu MorphOSa coś się powinno uruchomić, a tak się nie dzieje! Trzeba kliknąć w ikonę iWizarda... I nie piszą też, że dla Efiki też trzeba pobrać ISO... Na stronie wygląda, jakby ISO były tylko dla Pegazów, a boot image tylko dla Efiki. No ale nevermind. Zaraz biorę się za install....
[#24] Re: MorphOS 2.0
Cholera... jak nie było MOS2.0, to miałem kasę. Teraz wyszedł i kasy "nima"... A najgorsze jest to, że za 15 dni będzie droższy.
[#25] Re: MorphOS 2.0
Udało się!!! Pierwszy raz od jakiegoś czasu został dotrzymany obiecany termin
[#26] Re: MorphOS 2.0
No fajnie to wszystko wygląda. Instaler zupełnie nie jak jak amigowy prymitywizm. A trochę szkoda, bo jakby było normalnie to bym sobie poradził. A tak... po instalacji zakończonej sukcesem na partycji wcześniej sformatowanej, po reboocie... HD0: jest NDOS. Ciekawe...

Hmmm... Za drugim razem poszło dobrze. Już się bootuje z MorphOSa zainstalowanego na dysku. Teraz konfiguracja... rety. :( Toż to dwa lata roboty. Zaczynam się zastanawiać czy nie lepiej było zrobić jednak update niż instlację na gołą partycję...

Ostatnia edycja: 01.07.08 07:30:36
[#27] Re: MorphOS 2.0

@MDW, post #26

A ja spać poszedłem... :) Trochę się MOSTeam drażnił, tak o 23:59 dawać. Jak w filmach z Bondem albo MacGyverem hehe.
No dobra, płyta się ciągnie, zobaczymy. Już się boję. Na pewno coś mi się pokrzaczy przy instalacji. Czy Peg 1 nieaprilowany jest w pełni "supported"? Niby napisane, że "jedynka" tak, ale...
[#28] Re: MorphOS 2.0
Czyli o Mosie na klasyku możemy zapomnieć?? Wielki Kranszmanie jeśli tam jesteś i nie zniszczono twojego domostwa to udziel nam o potężny kranszmanie odpowiedzi swoim wiernym sługom.



Benedykt
[#29] Re: MorphOS 2.0

@ZED^lM, post #25

Eee no, jakieś pol roku temu ktoś z obozu "czerwonego" (A-Cube zdaje się), również zrobił coś terminowo.
[#30] Re: MorphOS 2.0
Niedrogo.

Jakby był na PS3 to bym kupił :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem