Komentowana treść: Draggy and Croco - premiera na PPA!
[#1] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!
Benek, jesteś kochany cmok
[#2] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!
Jak to nie została wydana? Przecież grałem w to w latach 90' na Ami.

PS. Zapomniałbym (standardzik): Benek jesteś kochany, boski, cudowny, niesamowity etc. (tak chyba dobrze, zaraz Krashan zobaczy że popracowałem nad stylem). Smiech
[#3] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!
A tak swoją drogą to Draggy trzyma w łapkach coś bardzo niecenzuralnego (hmmm, to chyba nie jego, zaczyna się gdzieś z tyłu) Szok
[#4] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@Kiv_Master, post #2

W oryginał grałeś?


Zapomniałeś dodać. Niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Pracuj nad tym puki co widać postępy.
[#5] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@Dariusz Tolsdorf, post #4

Tańczący banan
[#6] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!
Panowie, ale macie dziadowskie avatary, kaczobrody, nogi...Tragedia. Tzn. tragikomedia. :P
[#7] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@Andrzej Drozd, post #6

...czarne koty etc.
[#8] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!
Benek: dzięki za kolejny dowód Twojej ciężkiej pracy! Tak trzymać!

Kiv_Master: na 4 komentarze nie napisałeś ani jednego mądrego zdania. Jak nie możesz napisać coś sensownego to zamknij mordę i umil innym czas.
[#9] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@Kiv_Master, post #2

Jak to nie została wydana? Przecież grałem w to w latach 90' na Ami.

I właśnie przyznałeś się do piractwa.
[#10] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@mailman, post #9

To teraz nic tylko kara śmierci według kodeksu PPA.
[#11] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@mailman, post #9

A tak poważnie to najpierw sprawdź w którym roku weszła w życie ustawa o prawach autorskich i jaki był okres na dostosowanie.
[#12] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@pampers, post #8

Tej "kultury" moderator nie widzi? Może jest mu ona na rękę, a może sam taką reprezentuje. Pytam bo nie wiem.
[#13] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@Kiv_Master, post #11

Przestań się pogrążać. Ustawa weszła w 1994, a gra jest z 1996. Co ma do tego okres na dostosowanie się?
[#14] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@Kiv_Master, post #7

...czarne koty etc.

A gdzie tam czarne? Nie widzisz tej bialej obwodki? Kazde zdjecie pod slonce, wydaje sie czarne, tzw. "efekt kontrastu". A to przeciez zwykly, szarobury dachowiec jest :)

Zreszta po zmroku, tez bys mogl uznac ze ten szarobury kot jest czarny.
Polecam dobre latarki i dobre przyslony na slonce. Super Frog tez taki zestaw powinien miec. Jak kazdy bohater. :) :P


Ostatnia edycja: 30.03.10 22:25:08
[#15] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@mailman, post #13

Co ma do tego okres na dostosowanie się

Ano to, że po wejściu ustawy handlarze mający już spiracone kopie mogli je jeszcze jakiś czas sprzedawać.
[#16] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@Andrzej Drozd, post #14

Andrzej coś dziwnie pobudzony dzisiaj jesteś. :P
[#17] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@mailman, post #13

A tak przy okazji, nie miałeś NIGDY żadnego lewego softu, czy to na Ami czy pc?

Ostatnia edycja: 30.03.10 22:40:07
[#18] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@Kiv_Master, post #17

Czemu nie używasz opcji Edycja?

Ostatnia edycja: 30.03.10 22:35:43

Andrzej Drozd napisał: "Super Frog tez taki zestaw powinien miec"

Nie! Superfrogowi nic nie brakuje!

Ostatnia edycja: 30.03.10 22:37:16
[#19] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@Kiv_Master, post #16

A, bo na "starym" urlopie jestem do konca swiat. W gorach mi przejdzie, przynajmniej nie bede gral na PS2. :)
[#20] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@parallax, post #18

Lepiej?
[#21] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@Andrzej Drozd, post #19

Miłego wypoczynku OK
[#22] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@Kiv_Master, post #21

Dzięki, jakoś to będzie. :)

Duzo juz marudzilem o PS2, to moze jeszcze pomarudze.

"- Co ty zrobisz jak skoncza ci sie gry na PlayStation2?
- Jak to co? Kupie sobie PlayStation4"

Oj, ale sie wyladowalem na PS3 :P
[#23] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@Kiv_Master, post #12

Tej "kultury" moderator nie widzi? Może jest mu ona na rękę, a może sam taką reprezentuje. Pytam bo nie wiem.

Możesz zmienić moderatora i portal jak coś jest nie tak.
[#24] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!
Ben tym razem wgrzebał prawdziwego dinozaura. Taka gratka nie trafia się za często. Dzięki!

A co d samej gry... jeszcze nie odpaliłem UAE żeby jej popróbować ale po screenshotach widzę, że np. grafika jest typowa dla World Software i trzyma poziom wcześniejszych produkcji tej grupy.
[#25] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!
Mam pytanie. Czy było jakieś demo wydane wcześniej tej gry ?
[#26] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!
Świetna wiadomość :) Z chęcią pogram podczas świątecznej przerwy :)
Swoją drogą w którejś z ofert sklepów zajmujących się sprzedażą softu na ami widziałem "Draggy and Croco" (oferta ta była reklamowana w ACS).

A tak przy okazji, nie miałeś NIGDY żadnego lewego softu, czy to na Ami czy pc?

Nie mierz wszystkich swoją miarą. To że ty piracisz, nie oznacza że każdy to robi...
[#27] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@Logan, post #26

Oj tam oj tam, przeciez nie pisze ze jest turbopiratem, pyta tylko o lewy soft. Coz, ktos kto napisze ze nigdy nie mial po prostu klamie:)najzwyczajniej na swiecie klamie:). Daj spokoj "Nie mierz wszystkich swoją miarą. To że ty piracisz, nie oznacza że każdy to robi..." - nie moralizuj bo krystaliczny w tej materii na bank tez nie jestes:).
[#28] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@fazior, post #27

W czasach Google, wszędobylskich reklam, sensownego poziomu projektów opensource-owych dużo łatwiej być w pełni legalnym. Dawniej dużo trudniej było nie mieć piratów niż teraz. Dzisiaj jak się ma legalny system to właściwie można robić nawet bardzo zaawansowane rzeczy przy pomocy tylko darmowego softu. Zwłaszcza programista ma w tym zakresie wspaniałą sytuację. W większości przypadków wszystko czego trzeba jest dostępne za darmo. Grafik 2D, 3D, animator czy dźwiękowiec mają trochę gorzej ale też jak się uprą to znajdą coś na poziomie w każdej z dziedzin. Dawniej jak się programu nie kupiło albo nie ukradło to się go po prostu nie miało. :(

Ostatnia edycja: 31.03.10 10:17:46
[#29] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@MDW, post #28

Zgadza sie, dlatego np. moj poziom legalnosci wzrosl okrutnie, ale bez jaj biegac z szabelka i wrzeszczec ze sie komus utnie to i owo bo ktos wrednym piratem jest to przegiecie moim zdaniem, szczegolnie ze cholera Ci krzyczacy nie sa krysztalowi. I tyle klocic sie z nikim nie zamierzam:)Ps. Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci dyskietka:)
[#30] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@mailman, post #9

Zanim kogoś oskarżysz najpierw sprawdź: Draggy&Croco

Year of the first release - 1996
License - Commercial
Publisher - Horn - Poland

Dziwnie, że ta gra nie została wydana skoro posiada rok wydania, rodzaj licencji na jakiej została wydana i wydawcę.

A najlepsze na koniec ciekawostka z Lemona

Zwróćcie szczególnie uwagę na tego posta z 2008 roku:

mailman - 2008-03-08
Quite interesting platformer. Seems like a Rodland clone but has some additions which makes it more demanding. Maybe the graphics are not the best but the idea of the game makes it quite appealing.
Smiech

Więc albo skleroza, albo świadome przeinacznie faktów, ciekawy jest też ten fragment: "Maybe the graphics are not the best" - mailman jak mogłeś to napisać przecież nie wolno krytykować poziomu polskich produkcji na Amigę, zaraz przyjdzie Krashan i każe Ci popracować na stylem.
A zapomniałem, gra była pewnie marna tylko do czasu aż załatwił ją dla PPA Benek - teraz jest cool. Dzięki Benek, jesteś boski, cudowny i ogólnie the besciak. yippee
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem