Komentowana treść: Draggy and Croco - premiera na PPA!
[#31] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@Kiv_Master, post #30

Ha, to dowod na to ze antypiracki topor to bron obosieczna. Nie obcinaj "piratom" kulek, bo rownie latwo mozesz stracic wlasne:D
[#32] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@fazior, post #29

Ps. Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci dyskietka

Może być jakimś pendrive? Łatwiej dzisiaj coś takiego znaleźć niż dyskietkę. :)
[#33] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@MDW, post #32

Ok, ale umowmy sie zeby to bylo w jakiejsc plastikowej obudowie - nie chce dostac kawalkiem metalu:)
[#34] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@Kiv_Master, post #30

Nipowrzalny i niezastąpiony!! Ciagle o tym zapomniasz! Dobrze by było gdybyś się nauczył stosować jeszcze emotkin takich jak np te:
pokłony Thanks


Super by było jak byś te emotki połączył z jakimś tekstem typu.


Benedykt jaki Ty jesteś wspaniałypokłonypokłonypokłonypokłonypokłony!! itp.


Jak to uda Ci się napisać takiego posta daj znać. Chętnie go ocenię. Tylko nie przesadzaj. Nie chcemy mieć drugiego AH na tym portalu bo wyjdzie pewnie ah1n1 albo coś jeszcze gorszego. Co do gry i jej wydania to gdybyś przeczytał wywiady z członkami grupy WS to byś takich głupich pytań nie zadawał.


[#35] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@Kiv_Master, post #30

Przeczytaj wywiady z Tomaszem Tomaszkiem i z Mariuszem Pawlukiem w dziale Strefa Gier. Tam znajdziesz odpowiedź na to czy gra została wydana. Uzupełnij wiedzę i przestań trollować.
[#36] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@Kiv_Master, post #30

Kiv_Master weź się tak nie stresuj, przecie wszyscy wiemy że jesteś zajebiaszczy prawie jak Czosnek.
[#37] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@Kiv_Master, post #15

Tyle, że abolicja nie znajduje zastosowania w tym przypadku, bo gra powstała w momencie obowiązywania ustawy. A więc nadal pudło.
[#38] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@Kiv_Master, post #17

A to jest odwracanie kota ogonem i próba zmiany tematu.
[#39] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@Kiv_Master, post #30

Więc albo skleroza, albo świadome przeinacznie faktów, ciekawy jest też ten fragment: "Maybe the graphics are not the best" - mailman jak mogłeś to napisać

Znowu kulą w płot. PPA grę posiada od kwietnia 2008 roku, lecz z uwagi na pewne problemy nie była ona publikowana. Jeżeli pobierzesz archiwa, to zobaczysz tam datę, gdy je osobiście tworzyłem. Nie znasz faktów, więc Twój tryumf jest nic nie wart.

Co do HOL, nie jest to wyrocznia wszystkich faktów. Tam też są błędy i to jest właśnie jeden z nich.
[#40] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@MDW, post #32

Ps. Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci dyskietka

Może być jakimś pendrive? Łatwiej dzisiaj coś takiego znaleźć niż dyskietkę.


zabilbym cie ,...mam 500 sztuk w nowych paczkach :D: D::D:
[#41] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@HOŁDYS, post #40

Już się nie chwal :P Pisał o jednej sztuce :P
[#42] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@parallax, post #41

To ja tez zaspiewam


Ben jest Wielki, o Ben jest wielki...
Święć sie jego imie !
Święć sie jego imie !

gitara
[#43] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@selur, post #42

OK ciepło super super jupi! jupi! yippee yippee Tańczący banan Tańczący banan Tańczący banan Tańczący banan Tańczący banan Tańczący banan
[#44] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@Dariusz Tolsdorf, post #43

:D
[#45] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@selur, post #42

Ben jest Wielki, o Ben jest wielki...


Big Ben :)
[#46] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@snajper, post #45

To, że Ben jest nawet jeżeli nie wielki, to przynajmniej sporawy, nie ulega wątpliwości, sam widziałem. Niemniej dalsze modły proszę uprzejmie wznosić w Hyde Parku. Nieprzestrzeganie grozi zostaniem męczennikiem za wiarę w Bena i smażeniem się w banicznym piekle.
[#47] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@Grzegorz Kraszewski, post #46

To, że Ben jest nawet jeżeli nie wielki, to przynajmniej sporawy


Prawda. 186cm 120kg




Niemniej dalsze modły proszę uprzejmie wznosić w Hyde Parku.Nieprzestrzeganie grozi zostaniem męczennikiem za wiarę w Bena i smażeniem się w banicznym piekle.




Popieram. Jeden AH.1N1 Wystarczy!



[#48] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@Dariusz Tolsdorf, post #47

Panie Dariuszu to trzeba przejsc na diete bo najmniej 40 kg za duzo...
[#49] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@Blotniaks, post #48

Jak tylko rzucę palenie. Puki co 2 dni bez fajek......masakra.....

[#50] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@Dariusz Tolsdorf, post #49

Jak się rzuca to ponoć się tyje ;)
[#51] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@Kiv_Master, post #30

A zapomniałem, gra była pewnie marna tylko do czasu aż załatwił ją dla PPA Benek - teraz jest cool.
Bez sensu.
[#52] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@flea, post #51

Flea: daj spokój, ten typ po prostu nie potrafi docenić pracy jaką wykonuje Benek dla nas wszystkich. I nie chodzi tu o jakość produkcji czy o kasowość danego produktu tylko sam fakt że Benek wynajduje dla nas takie rzeczy - nieważne jakiego gatunku i z jakiej półki.
[#53] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@pampers, post #52

Dokładnie. Benek, chwała Ci za Twoje chęci.
[#54] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@Dariusz Tolsdorf, post #47

Prawda. 186cm 120kg

Serio dokładnie tyle? No to ja jestem dokładnie połową Ciebie: 186 cm i 60 kg. :D
[#55] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@MDW, post #54

No to ja jestem dokładnie połową Ciebie


MDW mam nadziej, że jesteś tą lepsza połową :)

A tak w ogóle. Nie chcesz 20kg? Tanio oddam :)

[#56] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@Dariusz Tolsdorf, post #55

Ja bym wziął, wiesz, święta idą ;)
[#57] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@MDW, post #54

MDW: zawsze możesz zacząć robić chociaż połówki wywiadów :D A tak swoją drogą BMI masz troszkę za niskie ;)
[#58] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@MDW, post #54

Hm, ostatnio gwałtownie zmierzam do średniej z Was - 186 cm i 91 kg (~120 w lutym)... :D
[#59] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@flea, post #51

No to jak nie rozumiesz to słuchaj. Polskie produkcje na Amigę w latach 90 to w większości popłuczyny po wcześniejszych zachodnich grach na przyjaciółkę, miały one rację bytu tylko dlatego, że zachodnie firmy wycofywały się z produkcji gier na nasz komputer. Pamiętam jak w owym czasie wszyscy równo po nich jechali (o wykorzystaniu w nich amosa nawet nie tak jeszcze dawno na PPA przy różnych okazjach). Od czasu kiedy Benedykt (baczność!!!) zaczął pozyskiwać je dla PPA (czego nie neguję, a co inni tutaj próbują mi przypisać) większość tutaj się nimi zachwyca jak nowymi produkcjami na PS3. A to właśnie te badziewne gry konserwowały konfig "Amiga 1MB" (sux) i nie zachęcały do ulepszania konfiguracji.
Śmieszą mnie te gromy, które na mnie lecą tylko za to, że odważyłem się nazywać rzeczy po imieniu, nazywać badziewne gry badziewnymi.

PS. Żeby nie było, że uogólniam to było też kilka niezłych rodzimych produkcji na Ami jednak przeważnie wymagały one "nieco więcej" niż "Amiga 1MB"

PS2. Życzę wszytkim tutaj żeby Benek załatwił jeszcze jak najwięcej tych rodzynków, tylko nie mówcie za każdym razem, że super odjazd, odlot, cool, etc. jeśli gra to chłam, bo to już się robi niesmaczne czy poprostu śmieszne.
[#60] Re: Draggy and Croco - premiera na PPA!

@mailman, post #39

Datę to sobie możesz zmieniać jak chcesz nawet w tej chwili, co nie zmienia faktu, że na HOL zjechałeś grafę w tej grze, a jak ja mówię, że ta czy inna polska gra z tego okresu jest słaba to zaraz rzuca mi się do gardła cały niebieski legion PPA z moderatorami na czele. Kiedy mnie obrażają moderacja udaje, że nie widzi bo jest jej to na rękę, ciekawe co by było jakbym powiedział to samo.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem