• Ankieta

Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

  • Dobrze
    63 głosów 63
  • Źle
    48 głosów 48

Ankieta skończyła się 03.10.2012

[#31] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#32] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@hegemon, post #6

Wtedy mój... brak głosu nie zostanie odnotowany. Wbrew pozorom ile osób nie ma zdania jest ważną informacją statystyczną.
[#33] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@Mario, post #32

W tym przypadku faktycznie ważną informacją, która będzie mieć duże znaczenie i wpływ ;)
[#34] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@parallax, post #33

Wchodzę na PPA, patrzę.... JEST! Znowu jakaś ankieta w której można coś wybrać :)
No i teraz mam dylemat - nie ma opcji "nie mam zdania", a ja bardzo, bardzo, bardzo, bardzo chcę wziąść udział w każdej ankiecie :) Więc wybiorę opcję... entliczek, pentliczek, czerwony stoliczek...

@Parallax: Rozumicie? :)
[#35] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@kjb666, post #34

Możesz wybrać bo wyświetlanie wyników lub opcji do wyboru jest oparte na ciasteczkach, jeśli nie masz ciasteczka to wyświetlają się jeszcze raz opcje, ale nie da się zagłosować jeszcze raz, nie da się ponieważ jest jeden głos na jedno konto możliwy. Nie będę tego teraz zmieniał, zrobiłem na ciasteczkach żeby było mniej zapytań do bazy przy ładowaniu strony. Proszę sprawdzić czy możesz zagłosować jeszcze raz - wyświetla się wtedy informacja, że głosowałeś już w ankiecie i liczba głosów nie zwiększa się.
[#36] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?
Mam stałe, publiczne IP, a głos oddałem już dwa razy. Za każdym razem byłem zalogowany na konto. Coś chyba z sondą jest nie tak
[#37] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?
Napisanie, że Benedykt jest słabym moderatorem, to hmn, szalenie delikatne opisanie tematu.......
Decyzje Benedykta i późniejsze "tłumaczenia" to żenada.
Moderator, który nad wyraz często, wzbudza westchnięnia politowania i nie jest darzony odrobiną szacunku (moderowanie, szacun za inne "zasługi" się nie liczy) nie nadaje się na to stanowisko.
[#38] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@michalmarek77, post #37

Ale zawsze się ktoś trafi taki, któremu coś będzie nie pasować - tak to już jest :D
[#39] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?
Benek, jest dobrze, ale trzymam nadal kciuki OK

E: Proszę o przeniesienie tego posta do ankiety tyczącej się Benka, bo mnie się pomyliło.

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2012 17:06:21 przez parallax
[#40] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@tomaszek1983, post #36

Przeczytaj mojego powyższego posta - nie można oddać dwa razy głosu, nie zliczy się ten drugi. Ankieta nie jest na IP a na użytkownika, jeden użytkownik ma jeden głos, nie więcej. To, że mogą się wyświetlić kolejny raz opcje wyboru do głosowania wynika tylko i wyłącznie z tego, że przeglądarka nie ma zapisanego ciasteczka o nazwie poll_numer_ankiety. W przypadku kolejnej próby oddania głosu wyświetla się komunikat, że głoś już oddałeś w ankiecie.
[#41] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?
A mnie nadal ciekawi to kto wymyslil taka ankiete chyba nie benedykt ;),panowie zachowujecie sie jak komunistyczne chiny podczas przewrotu he he he.
[#42] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@grxmrx, post #40

Ponieważ niektórzy albo nie czytają tego co ja piszę albo nie rozumieją wprowadziłem jednak zmianę przy wyświetlaniu wyników ankiet na stronie głównej - teraz nie sprawdzam tylko ciasteczka, ale też każdorazowo sprawdzam czy użytkownik głosował już w ankiecie i jeśli tak - wyświetli się u niego tylko lista wyników a nie opcje wyboru/głosowania.
[#43] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@SzaryWilk, post #41

Jak jesteś dalej ciekawy kto wymyślił ankiete to przeczytaj komentarz "20", który jest odpowiedzią na komentarz "3".
[#44] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@SzaryWilk, post #30

"A mnie ciekawi skad taki pomysl na antkiete,ppa chyba nie jest pismem komunistycznym.."
"Komunistyczne Chiny"

P..cie Hipolicie. Akurat kadencyjność i swoiste "wotum zaufania/nieufności" to zdecydowanie nie są instytucje komunistyczne, lecz zdrowe mechanizmy demokracji. Nie mówię już o polityce, lecz nawet na prestiżowych amerykańskich uczelniach z Ivy League studenci głosują, czy uczelnia powinna przedłużyć umowę z danym pracownikiem naukowych.

U nas oczywiście, również na forum, panuje odwrotna tendencja - po co w ogóle coś zmieniać, jak nie pasuje, to niech userzy/studenci/inne grupy wynoszą się stąd... Później wielkie utyskiwania nad podziałem amigowego środowiska, że znaczna część wartościowych użytkowników z punktu widzenia portalu nie mając zamiaru walczyć z jakąś chorą biurokracją, nadużywaniem władzy przez moderatora, przenosi się gdzie indziej lub daruje sobie w ogóle fora i Internet. Myślicie, że dlaczego Pan Marek Pampuch już tu nie zagląda? (Moderator? ;) )

Jeszcze jedno. Należy oddzielić niekwestionowane zasługi Pana Benedykta związane z pozyskiwaniem gier, przeprowadzaniem wywiadów od jego działalności admina.

Pozdr.

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2012 11:15:13 przez charliefrown
[#45] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@charliefrown, post #44

Wydaje mi sie ze ppa to jest inicjatywa prywatna,wiec moim skromnym zdaniem skoro benedykt jest adminem to ma takie prawa i moze robic co mu sie zywnie podoba ;) oczywiscie w granicach prawa ;).
[#46] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@SzaryWilk, post #45

skoro benedykt jest adminem to ma takie prawa i moze robic co mu sie zywnie podoba

Nie może. Benedykt nie jest ani naczelnym ani żadnym z założycieli portalu którzy do dzisiaj są w redakcji. Może robić to co jemu ORAZ im się podoba, zakładam (i wiem), że nie może samowolki odstawiać.
[#47] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?
Powiem krótko: Dziubałtowski musi odejść!
[#48] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?
Powiem krotko benedykt ale dales sie wrobic z ta ankieta,co bylo do przewidzenia jak to sie skonczy, szkoda ze duzo osob ktore atakuja tutaj na forum,nie ma tyle energi do napisania artykulu do pisma ppa,powinniscie wprowadzic taka zasade ze ten kto chce krytykowac musi napisac artykul do ppa,he he he ale by bylo tych artykulow,ale tak powaznie,niestety tak to juz jest jak ktos ma wladze to moze z niej korzystac i nie wszystkim sie to moze podobac ja proponuje zakonczyc ta ankiete bo ona do niczego nie prowadzi.
[#49] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@pinior, post #47

Dziubałtowski musi odejść!

Nie musi i tego nie zrobi, jeśli koledzy z redakcji takiej decyzji nie podejdą.
[#50] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@SzaryWilk, post #48

bylo do przewidzenia jak to sie skonczy,

Jak? Bo ja swój scenariusz mam nakreślony, ale chętnie poznam prognozy innych.

powinniscie wprowadzic taka zasade ze ten kto chce krytykowac musi napisac artykul do ppa

To od razu zasadę, że ten kto krytykuje nowe gry, musi sam taką napisać.

ja proponuje zakonczyc ta ankiete bo ona do niczego nie prowadzi.

Do czegoś musi prowadzić, skoro wiesz jak się skończy.

Prowadzi na przykład dlatego, że nasza gwiazdeczka zejdzie z nieba i przetrze oczy, może nawet napisze, że mylił się twierdząc że problem ma tylko trzech krzykaczy.

PS. Ten post pewnie zaraz ktoś OTem oznaczy, jak poprzedni w którym wspomniałem że najwyraźniej ankieta dowodzi że niezadowolonych jest więcej niż trzech krzykaczy. Komentowanie liczby głosów pod ankietą jest najwyraźniej według moderacji nie związane z tematem.

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2012 08:22:41 przez GumBoy
[#51] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#52] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@SzaryWilk, post #45

skoro benedykt jest adminem to ma takie prawa i moze robic co mu sie zywnie podoba

tak właśnie robił - i skończyło się to dla niego powyższa ankieta
która mam nadzieje da redakcji do myślenia że nie wszystko jest ok
[#53] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@SzaryWilk, post #48

Oj tam, oj tam... Benedykt nie jest wcale aż tak kontrowersyjnym adminem by kruszyć o to kopie.

Co więcej, im więcej osób będzie brało w ankiecie tym bardziej wynik ankiety będzie wyrównany... ot, statystyka, rozkład matematyczny bodajże, się kłania...

A na koniec: nobody is perfect! Dotyczy tak użyszkodników portalu jak i jego adminów. Mniej pary w gwizdek, please!
[#54] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@Dopuser, post #53

To że nikt nie jest doskonały czy nieomylny nie zmienia faktu że odludzi na pewnych eksponowanych stanowiskach wymaga się więcej niż od pozostałych, moderator forum to właśnie jedno z takich stanowisk. Człowiek taki z założenia powinien ograniczać powstawanie konfliktów a nie je wywoływać.

Co do wyrównanego wyniku głosowania, podmiot tej ankiety jeszcze niedawno twierdził że on jest w idealnym porządku a zastrzeżenia do jego pracy i zachowania ma tylko trzech krzykaczy. Ankieta ruszyła wieczorem a rano już było więcej niż trzech negatywnie go oceniających, dziś liczba ta przekroczyła trzydziestu, może wreszcie dotrze do niego że pisanie artykułów i wywiadów nie gwarantuje że nadaje się na moderatora forum.


Pozdrawiam
[#55] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@RadoslawF, post #54

Ale i tak taka ankieta nie ma za bardzo sensu :P Może ze trzy negatywne głosy i jedenaście pozytywnych odnoszą się do samej pracy jako administratora portalu PPA :P
[#56] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@Dopuser, post #53

Jednak na tę chwilę 31 głosów na źle przu 43 na dobrze powinno dać do myślenia. To nie są 3 osoby, a nawet 10 czy 15.
[#57] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@parallax, post #55

Tak się zastanawiałem co podmiot tej ankiety wymyśli po jej zakończeniu jako argument dlaczego zostaje, już wiem, zinterpretuje że z kilkudziesięciu głosów źle oceniających jego pracę jako administratora tylko trzy (trzech niezadowolonych krzykaczy) miało na myśli jego fatalną pracę jako administratora a reszta zagłosowała tak przez pomyłkę, albo go nie lubią, albo nie lubią jego artykułów i wywiadów.
Tylko gdzie się znajdzie taki głupi który w to uwierzy ?


Pozdrawiam
[#58] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@Deftronic/..., post #56

Jeszcze się taki nie narodził który by wszystkim dogodził, ot co...

Jak na razie jest 44:31, czyli że większość ankietowanych ocenia pozytywnie Benedykta jako admina... nawet jak będzie 4400 : 3100 co to zmieni ? Ankieta jest chyba formą poddania się pod osąd, a demokracja polega na tym, że większość ma rację, nie mniejszość!
[#59] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@charliefrown, post #44

przenosi się gdzie indziej

Na Onet? Ciekawe ile tam Amigowców jest? :P
[#60] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@parallax, post #55

Może ze trzy negatywne głosy

Ja też podejrzewam że ze 3 osoby założyły dodatkowe nicki z innych IP. :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem