• Ankieta

Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

  • Dobrze
    63 głosów 63
  • Źle
    48 głosów 48

Ankieta skończyła się 03.10.2012

[#91] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@Benedykt Dziubałtowski, post #90

owszem bo juz wczesniej pisalem, ze sie nie nadajesz, choc akurat jakis watek na ten temat najwyrazniej mnie ominal. niemniej fakt ze postanowiles wszytskim ujawnic jak glosowalem pokazuje dobitnie ze sie absolutnie do takich rzeczy nie nadajesz. dzieki za kolejna demonstarcje swojego lamerstwa.
[#92] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@Valwit, post #91

Gdzie ja niby komu pokazałem jak głosowałeś? Kolejny agent, który sobie wymyśla, przekręca i dopowiada. Ciekawych ilu takich zagłosowało na nie.

Benedykt Dziubałtowski
[#93] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@Benedykt Dziubałtowski, post #92

post 90.

a co do pytania: 40 na chwile obecna.
[#94] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@Benedykt Dziubałtowski, post #90

Nie masz wglądu w wyniki kto na jaką opcję głosował. Nie wiem po co to piszesz, ale to jest niejednoznaczne dla użytkowników i tworzy teorie spiskowe oraz złą atmosferę.
[#95] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@Valwit, post #93

Gdzie w poście 90 wymieniony jest Twój nick?


Benedykt Dziubałtowski
[#96] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@Benedykt Dziubałtowski, post #95

A daczego robisz z siebie idiote zadajac takie pytania?
[#97] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@Valwit, post #96

Z kim się zadajesz takim się stajesz.


Benedykt Dziubałtowski
[#98] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@Benedykt Dziubałtowski, post #97

Przecztaj #88 potem #89 potem #90. #90 napisales 2 minuty potem jak oddalem glos, dlatego napisalem #91. I nawet jesli nie mnie miales na mysli, to w #92 miales wszelkie szanse zeby to sprostowac. Ale poniewaz jestes soba to tylko potwierdziles co napisalem w #91.
Grzegorz odwala w #94 robote za ciebie, ale ponownie udowadniasz ze totalnie nie ogarnasz w co brniesz i 30 minut pozniej w #95 ponownie popelniasz ten sam blad.
Myslalem ze #96 cie obudzi, bo jest naprawde po bandzie, ale nie. piszesz

Z kim się zadajesz takim się stajesz.


odpowiedz bedaca kwintesencją tego jak dziadowskim moderatorem jestes.
ktos ci juz nie raz tutaj pisal: to ze robisz swietne wywiady i piszesz ciekawe artki nie znaczy ze nadajesz sie na moderatora. nie wiem jaki jestes w realu bo nie spotaklismy sie nigdy o ile mi wiadomo. w sieci sprawiasz wrazenie choleryka i narwanca. to nie sa cechy moderatora. to jest odwrotnosc.
[#99] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@Valwit, post #98

odpowiedz bedaca kwintesencją tego jak dziadowskim moderatorem jestes.

On jest moderatorem tylko z nazwy. W zasadzie to po prostu ktoś kto ma prawa moderatora i nic ponadto (znaczy się kilka rzeczy mógłbym dodać...).

Ciekawi mnie czy będzie miał coś co nazwał "koczones" i odniesie się do stwierdzenia "problem ma tylko trzech krzykaczy" bo przestrzelił kilkunastokrotnie...
[#100] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@Valwit, post #98

Do wszystkich komentujących pod ankietą, a w szczególności do Panów Benedykta Dziubałtowskiego i Valwita - proszę o rzeczową, spokojną dyskusję. Wycieczki osobiste i prowokowanie flejma nie będą tolerowane. Proszę to traktować jako ostatnie ostrzeżenie.
[#101] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@recedent, post #100

Powiem tak wynik ankiety korzystny dla mr.B.
Ale ponad 40 osob jest przeciwnym takim sprawowaniu wladzu - to nie jest domowe poletko tylko POLSKI PORTAL AMIGOWY .

Zeby chlop mial klase to by podal sie do dymisji a do tego wiadomo potrzebne sa jaja.

Dawani banow to nie to samo co dawanie w realu po buzi bo czlowiek zbnowany nie ma mozliwosci sie bronic i odpowiedziec.

Ciesze sie ze powstala ta ankieta
[#102] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@HOŁDYS, post #101

te synek ty je niezly z takim mysleniem to jak ktos wygra to znaczy ze przegral he he he czyli jak commodore zbankrutowalo to znaczy ze nie zbankrutowalo he he he.
[#103] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#104] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@SzaryWilk, post #102

Czy uważasz, że jak ktoś pisze "problem ma tylko trzech krzykaczy" po czym w ankiecie głosuje 45 osób, to powinien uważać się za wygranego he he he?
[#105] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@GumBoy, post #104

W sumie masz racje,ale tez musisz patrzec na wynik sondazu.Moim skromnym zdaniem jest bezsensu robienie tego typu sondazy,gdyz tutaj nikt tak naprawde nie patrzy na to jakim benedykt jest adminem,bo nikt nie napisal dlaczego benedykt jest dobrym czy zlym adminem ze ktos daje bany to jeszcze nie znaczy ze jest zlym adminem itd,tylko bardziej jest to sonda popularnosci,no a tak naprawde caly czas o tym pisze panie i panowie jak sie nie podoba to zakladacje strony robcie konkurencje ppa i wtedy bedzie lepiej.
[#106] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@SzaryWilk, post #105

Moim skromnym zdaniem jest bezsensu robienie tego typu sondazy,gdyz tutaj nikt tak naprawde nie patrzy na to jakim benedykt jest adminem

uważasz, że jak na przykład oddam głos na "nie", to nie patrzę na to jakim jest adminem, tylko rzuciłem sobie monetą którą opcje wybrać?

Reszty wypowiedzi nie byłem w stanie przeczytać bo to jakiś zlepek losowych słów, bez logicznej i czytelnej interpunkcji, spacji po przecinkach itp. Naucz się pisać zdania a nie słowotoki na 5 linijek he he he.
[#107] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@SzaryWilk, post #105

To że ktoś daje bany które potem trzeba odwoływać bo są niesłuszne i niezgodne z regulaminem oznacza że jest złym adminem, to że ktoś zamyka wątek i daje bana za otwarcie kolejnego aby na drugi dzień zamknięty wątek jednak otworzyć bo nie było podstaw do jego zamknięcia poza "widzimisię" admina oznacza że jest złym adminem, to że ktoś na pytanie odnośnie funkcjonowania forum i działalności admina odpowiada jak smarkacz łamiąc tym samy punkt regulaminu którego przestrzegania teoretycznie powinien pilnować oznacza ze jest złym adminem. Z którym moim stwierdzeniem się nie zgadzasz ale konkretnie poproszę ?


Pozdrawiam
[#108] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@RadoslawF, post #107

A dlaczego ty nie startujesz na admina moze wtedy zobaczysz jak to jest.Madrzyc to sie kazdy umie ale jak trzeba cos zrobic to juz nie ma chetnych.
[#109] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@SzaryWilk, post #108

W zasadzie Radosława nigdy nikt nie ignorował - nigdy nie przeklol , nigdy nie ubliżył, dyskusja czasem żwawa ale merytoryczna wymiana - jeśli się pomylił (np że nie było kart Ethernet do Atari ST/TT ) przeprosl i napisal ze nie mial racji.
Na forum jest co dziennie po kilka godzin - dzial gielda jako moderator moze obskoczyc
regulamin zna bo sie powoluje :) ja jestem na OK
Radku moglbys przejac od jak to nazywasz "karykatury admina" ta role ?
[#110] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@SzaryWilk, post #108

"Madrzyc to sie kazdy umie" pasuje jak ulał do takich co swoje argumenty z sufitu biorą. Bo gdzie znalazłeś informację o potrzebie nowego admina na PPA ? A wracając do tematu zapomniałeś odnieść się do pracy twojego ulubionego admina, jak oceniasz jego niepotrzebna bany i zamykanie wątków bez potrzeby ? Dalej uważasz ze zasługują na pozytywna ocenę ?


Pozdrawiam
[#111] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@HOŁDYS, post #109

"Radku moglbys przejac od jak to nazywasz "karykatury admina" ta role ? "

Nie dziękuje, myślę że aktualni admini będą w stanie poza forum nadzorować i dział giełda, w końcu i tak stworzyli taki układ że robią to w tej chwili.


Pozdrawiam
[#112] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@RadoslawF, post #111

a skad u ciebie taka niechec do benedykta ?.
[#113] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@SzaryWilk, post #112

Mylisz niechęć do człowieka z niechęcią do jego postawy i zachowań jako moderatora. Wypowiesz się wreszcie na temat jego "osiągnięć" czy dalej będziesz udawał że ich nie wymieniłem ? A może jednak uważasz że jego zachowanie było poprawne ?


Pozdrawiam
[#114] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@RadoslawF, post #113

Czytam Wasze komentarze i myślę, że jest coś dużo ważniejszego od konkretnych przewinień Benedykta. Nie mnie oceniać kto ma rację w tej sprawie, ale niezależnie od tego moderator w moim odczuciu powinien wykazywać się zachowaniem koncyliacyjnym, łagodzić konflikty i wygaszać spory. Nawet jeśli w jego mniemaniu dany użytkownik nie do końca ma rację. Moderator powinien dbać o pozytywny wizerunek środowiska, w którym uczestniczy, a reagować ostro tylko i wyłącznie w sytuacjach oczywistych, nie podlegających dyskusji, aby jego zachowanie nie było później przedmiotem wątpliwości. Portal jest dla użytkowników, powinien panować tu spokój i porządek, a pilnować tego powinni właśnie moderatorzy. Niestety Benedykt nie spełnia tych warunków. Dlatego bardzo mi przykro, ale zagłosowałem negatywnie w ankiecie.


Ostatnia aktualizacja: 02.10.2012 21:58:59 przez xtrend
[#115] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@RadoslawF, post #113

Ja bylem banowany przez benedykta,ale wszystkie bany byly moim skromnym zdaniem zasluzone,tak wiec to jest argument ze jednak jesli o mnie benedykt byl sprawiedliwy,moj najdluzszy ban to chyba jak sie nie myle pol roku he he he,no i dalo to jakies skutek bo juz sie tak nie wyglupiam jak kiedys.Dlatego dalem plus.
[#116] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@SzaryWilk, post #115

najdluzszy ban to chyba jak sie nie myle pol roku he he he,no i dalo to jakies skutek

chyba jednak nie - piszesz bardzo chaotycznie i z błędami i często bez sensu.

47 osób mam nadzieje że to da do myślenia głównemu zainteresowanemu , jak i reszcie redakcji.

Moderator jest potrzebny - ale mądry , gaszący pożary - a nie dolewający do dyskusji oliwy do ognia.
[#117] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@hegemon, post #116

Dało skutek, został skutecznie zastraszony i teraz korzysta z okazji aby zademonstrować wierność i spolegliwość lizusowstwem, na pytanie odnośnie konkretnych zarzutów przeciwko jego ulubionemu moderatorowi woli przemilczeć. No cóż, można i tak przejść przez życie, podobno nawet tak jest bardziej gładko.

ps. aby było jasne, jest jedynym osobnikiem biorącym stronę tego moderatora któremu to przypisuje.


Pozdrawiam

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2012 09:36:59 przez RadoslawF
[#118] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@RadoslawF, post #117

Wynik ankiety (mówiący sam za siebie) daje do myślenia. Mam nadzieję, że przełoży się on na poprawienie klimatu wokół moderacji Benedykta na tym forum. Życzę sobie aby odpowiednie osoby wyciągnęły wnioski i zadziałały tak, żeby sytuacja się więcej nie powtórzyła. Jeśli Benek zrezygnuje, uznajcie to ale nie unoście się zwycięstwem tylko doceńcie taki ruch. Jeśli nie zrezygnuje i dalej będzie moderował, to nie widzę innej opcji i mam nadzieję - weźmie pod uwagę wasze zastrzeżenia i wykaże się w przyszłości większą ostrożnością przy podejmowaniu swoich decyzji. Bylebyście się więcej nie kłócili tylko zawsze dążyli do porozumienia. Nie trzeba nam tutaj niezdrowego klimatu poróżnienia, kasowania kont przez niezadowolonych, pokrzywdzonych użytkowników i personalnych wyskoków (to najbardziej żenujące z tych zjawisk). To małe środowisko i starajmy się zachowywać wobec siebie po koleżeńsku. Ponad wszystko. I też nie szukajmy rozwiązań radykalnych w stylu: "skoro ktoś jest nie-fajny to na szafot z nim". Zawsze można się dogadać. Tyle kazania na dzisiaj. Idźcie w pokoju. Amen.




Ostatnia aktualizacja: 03.10.2012 13:40:52 przez mccnex
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem