Komentarze do artykułu: ACA 620

[#31] Re: ACA 620

@recedent, post #29

Ja natomiast zastanawiam sie, czy Recedent sie na powaznie wpisal. Przeciez taka A600 i srACA nie wypadnie funkcjonalnoscia tak dobrze, jak A1200 nawet ze zwyklym Fast RAMem i bez wielkiej dozy przesady. Juz nie mowie, ze AGA, a brak AGI to tez jakas roznica. :)
[#32] Re: ACA 620

@F7sus4, post #31

Drogi F7sus4ie, wszyscy doskonale to wiedzą, podobnie jak wiedzą to że byle PC czy Mac z Allegro za tę samą cenę co ACA 620 zmiażdży ją wydajnościowo. Tylko co z tego? Jeśli ktoś - uwaga, skupiamy się teraz - chce kupić turbo do A600 to po co mu A1200?

[#33] Re: ACA 620

@recedent, post #32

Smiech
[#34] Re: ACA 620

@recedent, post #32

Idealnie wytknąłeś jedno z wkurzających zjawisk na tym forum. OK
[#35] Re: ACA 620
Hej, Piszesz tutaj o temp karty. Ja jestem ciekaw w jaki sposób te pomiary zrobiłeś. Możesz się podzielić ?
[#36] Re: ACA 620

@recedent, post #32

Moze o pewna swiadomosc, ze jest to uprawianie sportu dla sportu. Nie jestem pierwsza osoba, ktora zwracala uwage na brak proporcji w temacie oplacalnosci vs wydajnosci - sa to fakty oczywiste i nie ma tu kompletnie o czym dyskutowac. Dopoki kazdy z osobna o tym pamieta, nie ma najmniejszego problemu. Dyskusja co kto woli, to rozmowa pt. co jest lepsze - bulki, czy chleb. Niech kazdy je to, co lubi.
[#37] Re: ACA 620
Właśnie czekam na przesyłkę w której będzie właśnie ACA620. Niestety ten art jest dla mnie nie wystarczający, ba rzekłbym nawet to nie jest recenzja tylko opowiadanie. Jak przetestuje swoją to na pewno napiszę u siebie na blogu recenzję.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem