Komentowana treść: Szalter 1.0
[#91] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#92] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#93] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#94] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#95] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#96] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#97] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#98] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#99] Re: Szalter 1.0
Korzystajac z wolnej chwili odpalilem na emulatorze z adf'a, gra prosta, a wciagajaca :)
Generalnie bardzo fajna, tym bardziej jako pierwsza produkcja. Jedyne do czego sie moge troche doczepic to opoznione reakcje w menu i podczas gry, gdy robot jakby 'za pozno' chwyta sygnal i biegnie po 2-3 pola naraz, chyba ze to problem emulacji, nie znam sie.
Dobra robota, czekam na kolejne wytwory.
[#100] Re: Szalter 1.0

@Lucus, post #99

Ja grałem pod EUAE na eMAcu 1,25GHz z MorphOS 3.x. W menu opóźnienia są duże, podczas gry jest lepiej, żeby było łatwiej to chodziłem kroczkami :D

edit----
Gdyby trochę urozmaicić grafikę i zrobić nowe plansze (dużo plansz), to byłby wypas :)

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2013 21:18:59 przez kjb666
[#101] Re: Szalter 1.0

@BULI, post #64

Gloom, Gloom Deluxe, Guardian też zostały stworzone w Blitzu

Oraz Foundation.
[#102] Re: Szalter 1.0

@OSH, post #101

Jak widać, to nie są gry pokroju pac manapomysł
Benek jak przejdzie z amosa na chociażby blitza, to gry będą bardziej złożone, nie ujmując nic Szalterowi, bo jak na grę tego typu, to wypada dobrzeOK
[#103] Re: Szalter 1.0

@OSH, post #101

Worms chyba też :)
[#104] Re: Szalter 1.0

@Deftronic/..., post #40

Szczerze powiedziawszy ja nie wplacilem z tego samego powodu. Chcialem zrzucic gre i odpalic, ale widzac adf zamiast lha od razu mi sie odechcialo.
[#105] Re: Szalter 1.0

@kjb666, post #100

Na a1200 060 opoznienia w menu rownierz sa ogromniaste.
[#106] Re: Szalter 1.0

@fazior, post #105

Bawet na A500 da się bez opóźnień, ale tak to już zostało zakodowanepomysł
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem