Komentowana treść: ACube Systems i A-EON współpracują
[#61] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#62] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#63] Re: ACube Systems i A-EON współpracują

@Voyox, post #53

A co masz do PlayStation ?


Nie załapałeś kontekstu wypowiedzi :)

Przeczytaj posty 34,45,49,50 :P
[#64] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#65] Re: ACube Systems i A-EON współpracują
Informacja o współparacy dwóch firm zajmujących się rozwojem Amig wywołuje znacznie więcej komentarzy niż nowa wersja mosa.
Od razu widać czym się ludzie tak naprawdę interesują - Amigą i prawdziwym AmigaOS a nie jakimś tam podrzędnym systemikiem.
Jako sympatyka AmigaOS bardzo mnie cieszy to niesłabnące zainteresowanie.
[#66] Re: ACube Systems i A-EON współpracują

@lekarz_med, post #65

W końcu to przede wszystkim portal amigowyOK
[#67] Re: ACube Systems i A-EON współpracują

@lekarz_med, post #65

Czytałeś coś więcej poza nagłówkiem newsa? Ja jakoś entuzjazmu nie widzę. Skoro ty widzisz, to powinieneś przeczytać powoli na głos jeszcze raz, zanim postawisz znów mylną diagnozę dotyczącą naszego środowiska. Jako lekarz na pewno potrafisz odróżnić opinie (osobiste), od faktów. Czekam z niecierpliwością na "złoty róg", który wyjdzie z tego związku. Oby się nie okazało, że "(...) ostał ci się jeno sznur."
[#68] Re: ACube Systems i A-EON współpracują

@lekarz_med, post #65

Informacja o współparacy dwóch firm zajmujących się rozwojem Amig


1. Nie produkują Amig.

Od razu widać czym się ludzie tak naprawdę interesują - Amigą i prawdziwym AmigaOS


2. Nie produkują Amig.
3. Nie ma czegoś takiego jak "prawdziwy AmigaOS".

Jako sympatyka AmigaOS bardzo mnie cieszy to niesłabnące zainteresowanie.


Zaintersowanie sprzętem przez użytkowników systemu, który nie nazywa się AmigaOS ale MorphOS ? No też mnie to cieszy :)
[#69] Re: ACube Systems i A-EON współpracują

@KJB, post #68

lepiej wiecej systemow niz mnie ja i tak jestem klasykowce dla mnie amiga sie skonczyla na 1200 i 4000 tak cie trzeba dodac dinozaurow amigi ha ha ha
[#70] Re: ACube Systems i A-EON współpracują

@lekarz_med, post #65

Informacja o współparacy dwóch firm zajmujących się rozwojem Amig wywołuje znacznie więcej komentarzy niż nowa wersja mosa.

Pod tamtym newsem masz rzeczową dyskusję użytkowników o wadach i zaletach nowej wersji. Tutaj, jak zwykle święto trolli. Jeżeli tego rodzaju zainteresowanie Cię cieszy, fajnie.
[#71] Re: ACube Systems i A-EON współpracują

@MorphOS_pl, post #70

"kto się czubi ten się lubi"
Czubią się mosowcypomysł
[#72] Re: ACube Systems i A-EON współpracują

@MorphOS_pl, post #70

A mnie też cieszy współpraca, a także to że wciąż kombinują z MOSem na AmigachNG,
co daje nadzieję że będę mógł odpalić dwa systemy na jednej płycie, wcześniej czy później. . .
- Co? Raczej nie szybko?
- Nigdzie mi się przecież nie spieszy
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem