Komentowana treść: Petro Tyschtschenko gościem Retrogralni!
[#31] Re: Petro Tyschtschenko gościem Retrogralni!

@recedent, post #30

Hehehe. :) Ja po prostu ciągle nie mogę zrozumieć skąd ten konflikt. Rozumiem, że tłuką się zwolennicy MorphOSa ze zwolennikami AmigaOS4. Te światy kolidują i konkurują ze sobą na całej linii. Ale Amiga Classic? To przecież zupełnie coś innego. Fajna nostalgiczna zabawka.
[#32] Re: Petro Tyschtschenko gościem Retrogralni!
Poprawię Cię, ostatnią Amigą wg. Twojego toku rozumowania powinna byc CD32.

Jednocześnie sugeruję powrót do tematu albo zamykamy szopkę, bo zaczyna rodzić się kolejny brednioserial.

EDIT: Oftop został przeniesiony tutaj. Każdy kolejny post poza tematem newsa będzie nagrodzony banem.

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2014 18:06:52 przez recedent
[#33] Re: Petro Tyschtschenko gościem Retrogralni!

@Ender, post #4

Jest szansa, że ktoś kompetentny wytłumaczy nam co to amigowanie.

A niby jak to wytłumaczyć, skoro jeszcze nie ustaliliśmy nawet czym jest Amiga? ;)
[#34] Re: Petro Tyschtschenko gościem Retrogralni!

@Daclaw, post #33

To widocznie mnie nie czytales ;) Amiga to nie komputer,amiga to stan umyslu ;).

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2014 17:19:11 przez SzaryWilk
[#35] Re: Petro Tyschtschenko gościem Retrogralni!

@SzaryWilk, post #34

Tak blisko Autograf od Petra by się wzięło, w końcu tyle siedział przy Amidze, a taka szansa może się nie powtórzyć Może na płycie głównej A1200? Teraz kwestia nagrać sobie kogoś, co by samemu nie jechać OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem