Komentowana treść: Chaos Guns - druga wersja demonstracyjna
[#61] Re: Chaos Guns - druga wersja demonstracyjna

@sebbb, post #60

bo kazdy go ogral, a taki chaos guns to cos nowego , a kazdy wyczekuje jakiejs produkcji nowej na amige by cos sie zaczelo moze dziac na naszym poletku, bo ilez mozna czytac o nowych sterownikach do starego urzadzenia? na ktorym ruszy port red alert 2
[#62] Re: Chaos Guns - druga wersja demonstracyjna
Jezeli ktos ma problem z uruchomieniem tej "gry" to nie ma czego zalowac, ta "gra" to straszne drewno. Az trudno mi zrozumiec ze takie cos ma tak duze wymagania.
Brak muzyki w grze, proste efekty dzwiekowe, slaba grafika, nie wygodny interface.
Lepiej wlaczyc stary dobry Chaos Engine niz to "cos" co do gry ma bardzo daleko.
Ocena 1/10
[#63] Re: Chaos Guns - druga wersja demonstracyjna

@powerzx, post #62

Ale po co grać po raz tysięczny w Chaos Engine? Nie jest ci wstyd?
[#64] Re: Chaos Guns - druga wersja demonstracyjna
Pograłem, szło mi średnio, jeśli grafika w czasie gry ma tak rozpikslowana to dobrze by było żeby ekrany na początku gry też były zrobione z pikslach. Mam nadzieję że panowie programiści nie zapomną o optymalizacji.
[#65] Re: Chaos Guns - druga wersja demonstracyjna
W końcu odpaliłem i po tych wszystkich strasznych narzekaniach stwierdzam, że jest całkiem przyzwoicie.
Zdecydowanie nie mam skojarzeń z Chaos Engine (chociaż tytuł może to sugerować), ale zdecydowanie wygląda to jak połączenie idei Hired Guns zrealizowanej na engine Alien Breed.
Ogólnie pomysł mi się podoba, możliwość gry w 4 na raz, na jednej Amidze to super sprawa.
Cieszy systemowość.
Poza grafikami postaci (swoi/obcy), które rzeczywiście są słabe to grafika otoczenia jest całkiem dobra i czytelna.

Oczywiście gra ma jeszcze sporo bugów (np jeśli Twoja postać zginie, to kierując inną spotyka się tą postać stojącą, a nie martwą, osobiście nie do końca przekonuje mnie to sterowanie.) ale jest to wersja alfa jak piszą sami autorzy i widać, że włożyli w to już dużo pracy i dużo pracy jeszcze przed nimi.

Trzymam za nich kciuki, tym bardziej, że nie jest to jakiś tam SDLowy port tylko praca od 0. OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem