Komentowana treść: Amigazyn 9
[#61] Re: Amigazyn 9
Mam pytanie związane z wysyłką.

Otóż właśnie zamówiłem 3 pozycje z oferty Waszego wydawnictwa - AMOS Programowanie od Podstaw oraz RetroKomp 3/2016 i 4/2016. Zapłaciłem za wysyłkę jednorazowo.

Moje pytanie brzmi: czy realizacja zamówień będzie odbywać się w miarę dostępności? Czyli jeśli RetroKomp 3/2016 jest już dostępny to otrzymam go niezwłocznie?

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
[#62] Re: Amigazyn 9

@Hexmage960, post #61

czy realizacja zamówień będzie odbywać się w miarę dostępności?

Tak, staramy się wysyłać magazyny zaraz po premierze. Niestety w przypadku dużej ilości paczek terminy potrafią się opóźniać, ale sprawdziłem, że RetroKomp 3 będzie wysłany w ciągu najbliższych 2 dni.

Dziękujemy

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2016 21:27:00 przez A2
[#63] Re: Amigazyn 9

@A2, post #62

Kiedy będą wysyłane brakujące płyty do Amigazynu?
[#64] Re: Amigazyn 9

@hsimpson, post #63

Mi prawdę mówiąc bardziej by pasował jakiś FTP z plikami z płyty... Szybciej bym miał, bo CD w Ami brak ;)
[#65] Re: Amigazyn 9

@hsimpson, post #63

Płyty są już wysyłane, w przyszłym tygodniu powinny być u Was. Od numeru 10-tego czeka nas trochę zmian, ale o tym będzie news za kilka dni

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2016 17:42:13 przez A2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem