Komentowana treść: Vampire V4 Standalone: cena i sprzedaż na Amiga34
[#121] Re: Vampire V4 Standalone: cena i sprzedaż na Amiga34

@snajper, post #120

Ten sam translator, który zdanie: "Snajper wymądrza się na łamach PPA" tłumaczy jako "the sniper is sought in PPA"?

Przeczytaj wywiad (pardon, nie pamiętam który) z Trevorem Dickinsonem, jest tam pytanie jak czytać nazwę firmy. Jest nawet odpowiedź.
[#122] Re: Vampire V4 Standalone: cena i sprzedaż na Amiga34

@snajper, post #120

...i czekam na grube miliony na koncie oraz propozycję intratnej posady

A byłbyś tak dobry i zaczął czekać tam, u nich (jest większa szansa, że Cię zauważą)? To by bardzo pozytywnie wpłynęło na ogół zgromadzony tu. :)
[#123] Re: Vampire V4 Standalone: cena i sprzedaż na Amiga34

@RadziN, post #122

HAHA
[#124] Re: Vampire V4 Standalone: cena i sprzedaż na Amiga34

@RadziN, post #122

nie. Ale rozumiemy, że odczuwasz "bulpupy" na myśl o zbliżającym się się sukcesie wompierza i potrzebujesz dać upust swojemu hejterstwu, tak że nie przeszkadzaj sobie. OK
[#125] Re: Vampire V4 Standalone: cena i sprzedaż na Amiga34

@snajper, post #124

Bynajmniej, chciałem Ci nieść pomoc tylko, w jakże ważnym dla Ciebie aspekcie samorealizacji (co zresztą sam jasno nakreśliłeś; na co czekasz i od kogo), chęć bycia zauważonym jest całkowicie zrozumiała, więc jako uczynny użytkownik ppa podałem Ci dość jasno sklarowaną ideę do ewentualnego wdrożenia, a to co już z nią zrobisz jest li tylko Twoją sprawą. Nie wiem tylko dlaczego mnie obrażasz, przypisując mi rzeczy niebyłe? Ja kierowałem się niesieniem pomocy.. ehh i kto tu uprawia mowę nienawiści? Ah chodzi Ci o to, że Selur się zaśmiał..? Cóż wybacz mu, on pewnie śmiał się z Tobą nie z Ciebie. ;)

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2019 17:37:50 przez RadziN
[#126] Re: Vampire V4 Standalone: cena i sprzedaż na Amiga34

@RadziN, post #125

Nie wiem tylko dlaczego mnie obrażasz, przypisując mi rzeczy niebyłe?


nie obrażam, jedynie uwydatniam wykazywane przez Ciebie nastawienie antywompierzowskie. Podobnie jak ty przejaskrawiasz "jakże ważny dla mnie aspekt samorealizacji", wychwytując z mojej wypowiedzi fragmenty, do których można się podczepić z sarkazmem, a teraz udajesz niewiniątko.
Ale jeśli Twoja wypowiedź miała jednak odmienny wydźwięk, to poproszę o rozwinięcie, co miałeś na myśli poprzez "czekać tam". Tam - czyli gdzie? Mam jechać do siedziby Googla?
Uważasz, że komunikacja onlajn u nich nie działa?
[#127] Re: Vampire V4 Standalone: cena i sprzedaż na Amiga34

@Alex, post #102

"Sercem karty Vampire V4 jest wykonany w procesie 28 nm układ FPGA Altera Cyclone V A5, który sprzętowo emuluje nowy amigowy system – wirtualne czipy, które w czasach Commodore były po prostu niemożliwe." https://www.dobreprogramy.pl/Akcelerator-Vampire-V4-Amiga-68k-szybka-jak-nigdy-dotad-i-w-rozsadnej-cenie,News,82553.html

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2019 18:30:31 przez RokiS
[#128] Re: Vampire V4 Standalone: cena i sprzedaż na Amiga34

@snajper, post #126

Ja odniosłem się tylko do Twojej potrzeby, którą jasno określiłeś jako:
i czekam na grube miliony na koncie oraz propozycję intratnej posady

Nie napisałem też absolutnie nić, o czymś co nazywasz wompierza nawet jednym słowem, więc tu w pełni mijasz się z prawdą. Przykre bo myślałem, że chcesz się realizować co z powyższego cytatu jawno wynika.

...odczuwasz "bulpupy"

A do tego wmawiasz mi jakieś stany iście niezrozumiałymi sformułowaniami, które jak się domyślam mają na celu mnie obrazić. Nie ładnie tak, to się nie godzi i jest mi tak zwyczajnie po ludzku przykro.
[#129] Re: Vampire V4 Standalone: cena i sprzedaż na Amiga34

@snajper, post #124

Ile samodzielnych vątpierzy sprzedali, ile będzie można kupić w promocji? Turbiacze vątpierze są i poza tym, że są nic więcej dla Amigi pozytywnego na razie nie wydarzyło się. Poczekaj z szampanem.
[#130] Re: Vampire V4 Standalone: cena i sprzedaż na Amiga34

@RadziN, post #128

ok. Przepraszam, RadziNie. Dałem się ponieść złym emocjom, bo zamiast odpicowywać kolejny filmik z ładną panią z Lotusem musiałem bezproduktywnie ślęczeć na zajęciach. buuu! Nie każdy ma tak lekko.
[#131] Re: Vampire V4 Standalone: cena i sprzedaż na Amiga34
Taki mały wampirek , a tyle emocji
[#132] Re: Vampire V4 Standalone: cena i sprzedaż na Amiga34

@snajper, post #130

Lotusem musiałem bezproduktywnie ślęczeć na zajęciach


Cicho. Ja od przyszłego tygodnia też będę bezproduktywnie na zajęciach.

I to zarówno w tygodniu, jak i w weekendy
[#133] Re: Vampire V4 Standalone: cena i sprzedaż na Amiga34

@vojo, post #11

Ok. Ale kiedy w sklepach Empiku?
[#134] Re: Vampire V4 Standalone: cena i sprzedaż na Amiga34

@Solo Kazuki, post #95

Będzie jak Commodore wykupi patent ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem