Komentarze do artykułu: Amigowa maszyna wyobraźni - wywiad z Krzysztofem Dumką - część 2

[#1] Re: Amigowa maszyna wyobraźni - wywiad z Krzysztofem Dumką - część 2
W punkt! Branża IT jeszcze nie podjęła uniwersalnej zasady, że "mniej znaczy więcej", a kluczem do ergonomii jest prostota. Na razie systemy operacyjne przypominają choinkę świąteczną.

W Amidze najwyższej cenię to, że mam 100% kontroli nad twardym dyskiem. Jak plik skasuję, to on jest skasowany. Nie znajdę go po latach w cache czegoś tam, na 15 poziomie ukrytych katalogów.
[#2] Re: Amigowa maszyna wyobraźni - wywiad z Krzysztofem Dumką - część 2
Fajnie się czytało, dzięki wielkie.

Ha, tak mi się właśnie wydawało, że momentami w tych nagraniach słychać dźwięki z Pauli. Np. ten "chipowy" saw od 1'21"?

Gdyby Krzysztof znalazł kiedyś chwilę, żeby pokazać jak tworzy brzmienia za pomocą Soniksa albo żeby zaprezentować Bars'n'Pipes byłoby zacnie.

A patent ze zgrywaniem z cyfry na taśmę i z powrotem faktycznie daje ciekawe rezultaty, stosowali go m.in. Daft Punk na ostatniej płycie.
[#3] Re: Amigowa maszyna wyobraźni - wywiad z Krzysztofem Dumką - część 2

@Jazzcat, post #2

a ja sobie puscilem audycje wraz z muzyka .. i najpierw mysle ..eee nic specyjalnego taki chilaucik
ale ..ale... super mi sie pracuje jak to leci w tle :) nie przeszkadza nie wnerwia uspokaja - i chyba taki mial byc cel

od pier.... jest XTD :P

PS.Redaktor nieznany mi z Trojki ... "...tylko ze Krzysztof Dumka i Robert Tłuszcz dysponuja elektronika nowej generacji" WTF !?@? czy on wie o czym mowi ?

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2021 09:08:21 przez HOŁDYS
[#4] Re: Amigowa maszyna wyobraźni - wywiad z Krzysztofem Dumką - część 2
Piknie się słucha zacne szeroki uśmiech

PS. z "elektroniką nowej generacji" rzeczywiście niezły tekst ale cóż, spokojnie - to tylko media masowego rażenia - tam nie każdy musi się znać na tym, o czym mówi

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2021 21:41:00 przez rolpho / D6
[#5] Re: Amigowa maszyna wyobraźni - wywiad z Krzysztofem Dumką - część 2

@rolpho / D6, post #4

Panie Krzysztofie, proszę zajrzeć tutaj:

link

Pozdrawiam,
[#6] Re: Amigowa maszyna wyobraźni - wywiad z Krzysztofem Dumką - część 2

@Jazzcat, post #2

Cieszę się, że wywiad się wam podobał
[#7] Re: Amigowa maszyna wyobraźni - wywiad z Krzysztofem Dumką - część 2

@MarX, post #6

OKOKOK
[#8] Re: Amigowa maszyna wyobraźni - wywiad z Krzysztofem Dumką - część 2

@BULI, post #7

Nagrania "Maszyny Wyobraźni" dostępne są już na bandcamp.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem