Forum » PPA
[#31] Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda

@RadoslawF, post #29

Wysłałem Ci mejla ze zrzutem banów dla użytkownika, którego przykład przywołujesz. Ten użytkownik nie ma aktualnie żadnego aktywnego bana i nie ma bana za sprawę, którą opisujesz (dla jasności: nie zajmuje się moderacją i wystawianiem banów od bodajże pół roku i tej sprawy nie znam dokładnie, ale mam wgląd w tego typu dane w bazie).
[#32] Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda

@hegemon, post #30

Argument chybiony. Owe drukarki współpracowały z Amigą.

Benedykt Dziubałtowski
[#33] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#34] Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda

@miro_78, post #1

Heh... odwieczne problemy
[#35] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#36] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#37] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#38] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#39] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#40] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#41] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#42] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#43] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#44] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#45] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#46] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#47] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#48] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderatora działu giełda
[#49] Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda

@faza, post #28

Kolego arti4-92, Twoje konto, zostało zablokowane dawno temu, a to jest obecnie Twoja druga próba założenia, pomimo bana, kolejnego konta. Konto zostaje zablokowane zgodnie z pkt 16 regulaminu, a ban na konto pierwotne wydłużony.
[#50] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#51] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#52] Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda

@hegemon, post #2

Mi też kiedyś usunęli ogłoszenie :( Miałem do op... yy do sprzedania kulkę od myszki :( Ale zdaje się, nie napisałem ceny :(
[#53] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#54] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderatora działu giełda
[#55] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#56] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#57] Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda

@RadoslawF, post #56

Szkoda, że nie czytasz postów ze zrozumieniem. Pisałem, że miro_78 otrzymał informacje o powodach skasowania ogłoszenia. Powinien się do nich zastosować ale stwierdził, że to co pisze moderator ma gdzieś. Trudno takiego człowieka kochać i uwielbiać.

Co do drugiej części Twojego postu to te informacje były publikowane kilak razy nawet w tym wątku ale do Ciebie to nie dotarło. Tak więc po raz kolejny nie będę tego tłumaczył.


Benedykt Dziubałtowski
[#58] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#59] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#60] Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda

@Benedykt Dziubałtowski, post #57

Nie zgodzę się z Twoją opinią w obu przypadkach dane w polu cena były podane zatem nie złamałem regulaminu działu giełda a nawet jeśli nie były poprawne kasowanie było w moim mniemaniu sporą nadgroliwością owszem przyszedł mi mail o skasowaniu ogłoszenia ale jego treść to: Twoje ogłoszenie w dziale Giełda na stronie www.ppa.pl zostało skasowane
z powodu naruszenia regulaminu.
Brak ceny
Teraz nasuwa mi się pytanie gdybym umieścił podobne ogłoszenie bez cen w treści i poniżej w polu cena wpisał 0 czyli za darmo jak podpowiada tutorial bo chciałbym coś oddać za darmo to też by takowe ogłoszenie usunięto?
W drugim ogłoszeniu zrobiłem sobie kawał bo w polu cena podałem maksymalną wartość ale widocznie Benek nie zna się na żartach mimo iż cena jest podana czyli nie łamie regulaminu usuwa również to ogłoszenie.
Zatem na znak protestu pozwolę sobie wystawić jeszcze parę ogłoszeń.
Trudno takiego człowieka kochać i uwielbiać.

Uważam że aby być dobrym moderatorem/adminem należy odrzucić na bok uczucia jakimi daży się danego użytkownika i działać w sposób obiektywny dla każdego. Zatem tylko w przypadku ciężkich naruszeń regulaminu kasować w przypadku błędów korygować. Ja poprostu takie działanie odebrałem jako złoślwość ze strony moderatora Ty podejrzewam odebrałeś to jako lenistowo bo użytkownikowi nie chciało się pomyśleć lub zsumować ceny jedynie taka opcja wchodzi w grę.
Ogólnie teraz śmiać mi się chce z tej sytuacji bo jest komiczna i pewnie teraz podałbym Tobie rękę na zgodę ale w pierwszym momencie jak zobaczyłem usunięte drugie ogłoszenie jakbym miał Ciebie "pod ręką" dostałbyś po buźce mimo iż jesteś jakieś 2x cięższy wyższy raczej nie OK.
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem