Forum » PPA
[#61] Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda

@miro_78, post #60

Za pierwszym razem nie podałeś danych w polu cena pisało tam za darmo a w ogłoszeniu były podane ceny za poszczególne gry. Ogłoszenie zostało skasowane Ty dostałeś stosowną adnotację. Zamiast prawidłowo uzupełnić pole cena pisałeś tam jakieś cyfry kosmosu. Pokazałeś, ze moderację i regulamin masz gdzieś. Ja ogłoszenie ukryłem już bez powiadamiania Cię o czymkolwiek. Po raz kolejny zamiast zastosować się do wskazówek czy skontaktować z kimś z moderacji napisałeś brednoseriali zaspamowałeś dział giełda.


Uważam że aby być dobrym moderatorem/adminem należy odrzucić na bok uczucia jakimi daży się danego użytkownika i działać w sposób obiektywny dla każdego


Tak też działam wbrew temu co myślisz. Nie raz kasowałem ogłoszenia swoich kumpli z reala bo łamały regulamin.


Ja poprostu takie działanie odebrałem jako złoślwość ze strony moderatora Ty podejrzewam odebrałeś to jako lenistowo bo użytkownikowi nie chciało się pomyśleć lub zsumować ceny jedynie taka opcja wchodzi w grę.





Zatem tylko w przypadku ciężkich naruszeń regulaminu kasować w przypadku błędów korygować.


Ten system się nie sprawdził. Na początku się bawiłem w wysyłanie monitów ale w 95% byłem olewany więc zacząłem kasować. Nie mam tez specjalnie zamiaru robić czegoś za kogoś. Ty wystawiasz ogłoszenie to w Twoim interesie jest aby było ono prawidłowo zamieszczone.


Ogólnie teraz śmiać mi się chce z tej sytuacji bo jest komiczna i pewnie teraz podałbym Tobie rękę na zgodę ale w pierwszym momencie jak zobaczyłem usunięte drugie ogłoszenie jakbym miał Ciebie "pod ręką" dostałbyś po buźce mimo iż jesteś jakieś 2x cięższy wyższy raczej nie



Widzisz. Wystarczyło się zastosować do wytycznych. Ja do Ciebie nic nie mam. Mam nadzieje, ze na przyszłość będziesz unikał takich sytuacji. Zastanów się po prostu czasami nad tym co robisz. Jak ja bym Cie miał pod ręką raczej bym zaproponował potyczkę w Mk niż walenie się po buźcie ;P


Ty podejrzewam odebrałeś to jako lenistowo bo użytkownikowi nie chciało się pomyśleć lub zsumować ceny jedynie taka opcja wchodzi w grę.


Mniej więcej coś takiego mi się pomyślało + do tego szczypta złośliwości.


ale widocznie Benek nie zna się na żartach mimo iż cena jest podana czyli nie łamie regulaminu usuwa również to ogłoszenie.



Znam się na żartach. Ale żartujmy na amizlotach a nie w dziale giełda ;)




Benedykt Dziubałtowski
[#62] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#63] Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda

@Benedykt Dziubałtowski, post #61

Tak też działam wbrew temu co myślisz. Nie raz kasowałem ogłoszenia swoich kumpli z reala bo łamały regulamin.

podaj przykład

Mniej więcej coś takiego mi się pomyślało + do tego szczypta złośliwości.

widocznie czerpiesz z tej złośliwości satysfakcje życiową
[#64] Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda

@hegemon, post #63

Przeczytaj to co zacytowałeś ze zrozumieniem i popraw swojego posta.


Benedykt Dziubałtowski
[#65] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#66] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#67] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#68] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#69] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#70] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#71] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#72] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#73] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#74] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#75] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#76] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#77] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#78] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#79] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
[#80] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Podziękowania dla moderetora działu giełda
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem