Forum » PPA
Wątek zamknięty
[#1] Uwagi związane z moderatorami
Przeniesione.
[#2] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda
Propozycja jest jedna i rozwiąże wszelakie problemy - wymienić moderatora na innego
Ponawiam propozycję ankiety jego pracy - wiele osób ma zastrzeżenia
[#3] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@hegemon, post #2

Zauważ, że zastrzeżenia mają tylko te osoby, które nie umiai nie chcą się zastosować do obowiązującego regulaminu.


Benedykt Dziubałtowski
[#4] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@Benedykt Dziubałtowski, post #3

Tak sądzisz ? zróbmy ankietę a zobaczysz ile ludzi Cię nie lubi - i jest zdania że potrzebna jest zmiana.
[#5] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@hegemon, post #4

Ja na przykład do Benka nic nie mam i nie uważam żeby były potrzebne zmiany w dziale giełda. No chyba że dodatkowe okienko z odnośnikiem do uiszczenia opłaty skarbowej :)
[#6] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@hegemon, post #4

Wiesz, pewnie i tak by było ale... może najpierw zrób ankietę z prozycjami nowych moderatorów. Na początek mógłbyś zaproponować kilka sensownych kandydatur.
[#7] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@hegemon, post #4

Nie bardzo rozumiem co ma lubienie do mojej pracy moderatora działu giełda. Prawidłowe ogłoszenia zostają a nie prawidłowe kasuję. Ot cała filozofia. To czy ktoś mnie lubi albo ja kogoś lube czy nie nie ma tu nic do rzeczy.


Benedykt Dziubałtowski

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2012 11:08:43 przez Benedykt Dziubałtowski
[#8] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@grg, post #6

ja nie mogę kogoś zgłosić chyba że siebie - trzeba zrobić wątek z naborem.
Widziałbym parę osób ale nie nerwowego Benedykta obawiam się że do takiej zmiany nie dojdzie gdyż on ma plecy i może wystawiać zdezelowane drukarki bezkarnie a ktoś kto wystawi sprzęt inny niż amigowy zostaje ukarany zdjęciem kilkakrotnym ogłoszenia ew. banem
Wybory na nowego admina powinny być ogólno dostępne dla całego portalu a nie z namaszczenia i układu.
[#9] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@hegemon, post #4

Mam wrażenie że jeszcze masz chyba mleko pod nosem - wychodzić z takimi tekstami: ja Cie nie lubię, my Cie nie lubimy, mamo bo on mnie bije... Jak w przedszkolu

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2012 11:31:29 przez (V)(I)mothe(P)
[#10] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@hegemon, post #8

Zrób watek z naborem i uzasadnieniem dlaczego trzeba trzeba mnie odwołać.. (Póki co argumenty masz wyssane z palca) Na chwile obecną pleciesz 3 po 3. Tłumaczyłem w innym wątku, że te drukarki były kompatybilne z Amigą więc argument masz chybiony po raz kolejny. Ale widzę, że czytanie tekstu ze zrozumieniem sprawia Ci problemy.


Benedykt Dziubałtowski
[#11] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@hegemon, post #8

Jak masz jakieś żale to nic prostszego, jak wysłać maila do redakcji, ze swoimi spostrzeżeniami na temat działu giełda. Bo jak na razie "sapiesz" tylko Ty i jak widać żadnego z twojej strony pomysłu nie ma nad rozbudową omawianego działu.

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2012 11:32:27 przez (V)(I)mothe(P)
[#12] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@(V)(I)mothe(P), post #9

Mam wrażenie że jeszcze masz chyba mleko pod nosem - wychodzić z takimi tekstami: ja Cie nie lubię, my Cie nie lubimy, mamo bo on mnie bije.

to nie ja napisałem publicznie w jednym z wątków że nie lubię tego tego i tego i gdybym miał władzę absolutną mieli by dożywotniego bana.
[#13] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@hegemon, post #8

To zaproponuj siebie. Zrób wątek z naborem - co to w ogóle za tekst "trzeba zrobić wątek" - ktoś ma Ci ten wątek zrobić? Sam nie potrafisz? Potem ktoś ma dla Ciebie przeprowadzić całą procedurę i Cię obsługiwać, żebyś Ty miał czysto i ładnie moderowane forum? I to wszystko chcesz za darmo, bo... tak chcesz? Ehh...
[#14] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@hegemon, post #12

Kto tak napisał?

Benedykt Dziubałtowski
[#15] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@grg, post #13

w pierwszej kolejności jest potrzebna ankieta - czy jest potrzeba zmian.
Według mnie tak - Wątek jak najbardziej w drugiej kolejności - myślę że parę osób będzie dysponować odrobiną czasu i inteligencji. Jeśli nie mogę się tym zajmować - i potem poddać się ocenie forumowiczów nie mam żadnych obaw - inaczej niż obecny "moderator".
[#16] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@Benedykt Dziubałtowski, post #14

Kto tak napisał?
Benedykt Dziubałtowski


nawet sam sobie potrafisz odpowiedzieć

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2012 11:56:40 przez hegemon
[#17] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@Benedykt Dziubałtowski, post #3

"Zauważ, że zastrzeżenia mają tylko te osoby, które nie umiai nie chcą się zastosować do obowiązującego regulaminu."

To jest kłamstwo.
Ja mam zastrzeżenia, w jakich punktach nie umiem lub nie chce zastosować się do obowiązującego regulaminu ?


Pozdrawiam
[#18] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@hegemon, post #15

Człowieku, to zrób duszenie kupki tę ankietę, a nie pisz że "jest potrzebna"...
[#19] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@hegemon, post #16

Gdzie?


Benedykt Dziubałtowski
[#20] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@Benedykt Dziubałtowski, post #19

Jak widać to ty nie piszesz ze zrozumieniem .. więc przeczytaj SWÓJ POST

http://www.ppa.pl/forum/ppa/25777/znikanie-wypowiedzi



Trudno mieć poważne podejście do krzykaczy i buntowników, którym wszystko od a do z nie pasuje.Czekają tylko na okazję, żeby można było patrolować. Na forum execa, elektrody i innych nikt się nie bawi w zbędne dyskutowanie. Nie podoba się = sajonara. Na PPA aż takich restrykcji nie ma. Gdy byłem userem odpowiadało mi to ale jako admin twierdzę, że to jest nie potrzebne. Ileż razy można tłumaczyć to samo?

Prywata jest w Twoim umyśle jest, bo Ty szukasz haka i przyczepki. Gdybym na ppa uprawiał prywatę to Ty, gumboy, hołdys, macie już dawno pokasowane kąta bez jakiegokolwiek prawa powrotu na PPA.


Benedykt Dziubałtowski
[#21] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@grg, post #18

Człowieku, to zrób duszenie kupki tę ankietę, a nie pisz że "jest potrzebna"...

nie ma problemu proszę więc administratora o uprawnienia do generowania ankiety
[#22] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@hegemon, post #21

A po co Ci takie uprawnienia? Nie potrafisz wykorzystać dostepnych w Internecie narzędzi? Chcesz robić ankietę, czy mieć uprawnienia???
[#23] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@grg, post #22

Odpowiedź na:
A po co Ci takie uprawnienia? Nie potrafisz wykorzystać dostepnych w Internecie narzędzi? Chcesz robić ankietę, czy mieć uprawnienia???


a kto zamieszcza ankietę na portalu użytkownik ?
jeśli tak dam ci treść a ty ją wgraj mądralo ok ?


Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA

A) Dobrze
B) Źle

Wgrywaj mądraliński masz moje błogosławieństwo ok, racja



Ostatnia aktualizacja: 17.09.2012 12:13:09 przez hegemon

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2012 12:13:43 przez hegemon
[#24] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@hegemon, post #23

Najpierw napisz gdzie niby TO napisałem.


Benedykt Dziubałtowski
[#25] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@Benedykt Dziubałtowski, post #24



a tu Post nr #25

Urzekła mnie Twoja historia.

Benedykt Dziubałtowski


Ostatnia aktualizacja: 17.09.2012 12:24:35 przez hegemon
[#26] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@hegemon, post #25

Nie sądzisz, że prywata a władza absolutna to nie to samo?

Benedykt Dziubałtowski
[#27] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@Benedykt Dziubałtowski, post #26

sądze że grg wrzuci ankietę


Ostatnia aktualizacja: 17.09.2012 12:36:38 przez hegemon
[#28] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@hegemon, post #23

a kto zamieszcza ankietę na portalu użytkownik ?


Pytania
a) dlaczego uważasz, że ktoś miałby zamieszczać gdziekolwiek Twoją prywatna ankietę?
b) powiedzmy, że już wykonałeś swój skok kwantowy, rozwiązałeś nierozwiązywalne, dowiodłeś założonej przez siebie tezy - i co dalej? Zgłosisz siebie na nowego kandydata? Sądzisz, że ktokolwiek Twoja kandydaturę poprze? Bo w tej chwili sytuacja jest taka, że gość może i jest niedobrym moderatorem ale niezaprzeczalnym faktem jest to, że nim jest.

sądze że grg wrzuci ankietę


To źle sądzisz. Grg nie kiwnie za Ciebie palcem.

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2012 12:37:28 przez grg
[#29] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@grg, post #28

Zgłosisz siebie na nowego kandydata? Sądzisz, że ktokolwiek Twoja kandydaturę poprze? Bo w tej chwili sytuacja jest taka, że gość może i jest niedobrym moderatorem ale niezaprzeczalnym faktem jest to, że nim jest.


oczywiście - zawistnego człowieka - zastąpi się normalnym który nie będzie się znęcał nad userami

To źle sądzisz. Grg nie kiwnie za Ciebie palcem.

a to czemu ? czyżbyś nie umiał ? czy brak uprawnień jednak i moja osoba miała racje ?

ocena każdego kto budzi wątpliwości a ma władze jest konieczna - chyba że tak jak pisał radosławf jest tu układ i ludzie nadani z polecenia - to czy się nadają jest rzeczą drugorzędną.

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2012 12:40:47 przez hegemon
[#30] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@hegemon, post #29

oczywiście - zawistnego człowieka - zastąpi się normalnym który nie będzie się znęcał nad userami


Kim?

czyżbyś nie umiał ?



http://lmgtfy.com/?q=darmowe+ankiety+online
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem