Forum » PPA
Wątek zamknięty
[#31] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@grg, post #30

To czy jest potrzeba i kim go zastąpić da wynik ankiety która ma swoje miejsce w prawej stronie a nie na jakiś stronach darmowych oderwanych od naszego portalu.
Być może wynik takiej ankiety będzie pozytywny i w tym całym szaleństwie kilka osób łącznie ze mną się pomyliło.
Kwestia jest żeby ruszyć problem i zrobić taką ocenę.
[#32] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@hegemon, post #23

Co masz na myśli pod pojęciem dobrze i źle, bo w twoim przypadku to chyba znaczy lubię i nie lubię. Pytanie powinno brzmieć, czy Benedykt dobrze nadzoruje stosowanie się do regulaminu i tu zazwyczaj im lepiej moderator egzekwuje regulamin, tym mniej jest lubiany.
[#33] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@hegemon, post #31

No to plonk.
[#34] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@rafgc, post #32

Co masz na myśli pod pojęciem dobrze i źle, bo w twoim przypadku to chyba znaczy lubię i nie lubię. Pytanie powinno brzmieć, czy Benedykt dobrze nadzoruje stosowanie się do regulaminu i tu zazwyczaj im lepiej moderator egzekwuje regulamin, tym mniej jest lubiany.

Nie mam nic przeciwko aby tak brzmiała odpowiedź.
[#35] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@hegemon, post #34

Gdzie można zgłosić mój wniosek na nowa ankietę ?
Bo jak widzę ja tej sprawy nie doprowadzę do końca to przyschnie jak wiele innych w PL.
[#36] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@hegemon, post #8

Wybory na nowego admina powinny być ogólno dostępne dla całego portalu a nie z namaszczenia i układu.

Nie do końca się zgadzam. Mimo że jestem za odejściem wiadomego indywiduum, to redakcja powinna decydować kto i kiedy zostaje adminem na takim portalu.

To, że niektórzy nie wiedzą kiedy ze sceny zejść to temat na inną "Balladę o lekkim zabarwieniu farsą".
[#37] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@GumBoy, post #36

Żeby zejść ze sceny to musi być jakiś konkretny powód. Nadużycia, złe wypełnianie obowiązków itp itd. Schodzenie ze sceny bo tak chce gumboy czy hegemon to tak jak napisałeś ballada.


Benedykt Dziubałtowski
[#38] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@GumBoy, post #36

Na razie to moderatorzy wolą udawać że ich ten problem nie dotyczy.
Ile wątków ma jeszcze zejść na temat pozbycia się nieodpowiedniego moderatora zanim zareagują ?


Pozdrawiam
[#39] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@GumBoy, post #36

Nie do końca się zgadzam. Mimo że jestem za odejściem wiadomego indywiduum, to redakcja powinna decydować kto i kiedy zostaje adminem na takim portalu.


Wybory nowego człowieka powinny być zaproponowane przez uczestników PPA i zaakceptowane przez pozostałych Adminów. Nie twierdzę że ma to być decyzja jednoosobowa.
Obecny "delikwent" nie powinien być w żaden sposób poplecznikiem pozostałych i jeśli ewidentnie nawala jako admin - powinien być na prośbę większości wymieniony - dlatego wnioskuje za takową uczciwą ankietą.

Kto i kogo - to już kolejny etap jeśli będzie potrzebny
[#40] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@RadoslawF, post #38

Problem ma kilku krzykaczy, którzy się nie potrafią zastosować się do zasad. Moderacja nie ma problemu.


Benedykt Dziubałtowski
[#41] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@Benedykt Dziubałtowski, post #40

Przyjacielu - jako fan amigi i user sprawdzasz sie - wywiady swietna sprawa , ale nadużywanie władzy robienie prywaty z portalu i posiadanego stanowiska - jak również czerpanie przyjemności z usuwania ogłoszeń nie błędnie wypełnionych lecz wykorzystujących "luki"w regulaminie w stosunku np do ogłoszeń wieloprzedmiotowych - to czyste chamstwo z twojej strony.
To chamstwo trwa odkąd jestem obserwatorem - czyli od stycznia 2012 r
Czas na zmiany - jako moderator nie nadajesz się gdyż jesteś zbyt porywczy i bany sypałeś z rękawa o zamykaniu wątków nie wspomnę.

Ankieta na temat twojego wykonywania stanowiska moderatora jest niezbędna.
Jeśli zostaniesz - na pewno sodówka ci wywietrzeje.
[#42] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@hegemon, post #41

Co o czym piszesz dzieje się w Twojej wyobraźni a nie na portalu.


Benedykt Dziubałtowski
[#43] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@Benedykt Dziubałtowski, post #42

Przeczytaj od początku ten wątek bo chyba do Ciebie nie dociera - lub po prostu "nie wygodnych rzeczy" wygodnie jest nie zauważać.

http://www.ppa.pl/forum/ppa/25926/podziekowania-dla-moderetora-dzialu-gielda


Ostatnia aktualizacja: 19.09.2012 14:14:42 przez hegemon
[#44] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@hegemon, post #43

Nie tak. Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Przekręcasz to co przeczytałeś na swój własny sposób myślenia i masz niby argument do tego, ze admin jest beee.


Benedykt Dziubałtowski
[#45] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@Benedykt Dziubałtowski, post #44

Więc czemu się tak obawiasz tej ankiety na Twój temat ?
Czyżbyś coś miał na sumieniu
[#46] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@hegemon, post #45

Widzisz, znowu kręcisz. Gdzie ja pisałem, ze nie chce ankiety albo, że się jej boję? Na chwile obecną żadna propozycja ankiety nie wpłynęła do redakcji albo wypłynęła a ja nic o tym nie wiem. Nie zajmuje się ankietami i z boku patrzę na to się tam dzieje.


Benedykt Dziubałtowski
[#47] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@hegemon, post #45

Prośba o odwołanie mnie też nie wpłynęła na adres redakcyjny.


Benedykt Dziubałtowski
[#48] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@Benedykt Dziubałtowski, post #47

To już piszę i czekam na wynik ankiety po 14 dniach
[#49] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@hegemon, post #48

Pisz. Napisz maila do reedukacji z wnioskiem o odwołanie mnie. Zbierz listę pokrzywdzonych nad którymi się znęcam. Radosław i Gumboy tez mogą napisać to już macie 3 głosy. Przytocz przypadki kiedy to niesłusznie kasowałem ogłoszenia i wytknij resztę moich błędów.

Benedykt Dziubałtowski
[#50] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@Benedykt Dziubałtowski, post #40

"Problem ma kilku krzykaczy, którzy się nie potrafią zastosować się do zasad. Moderacja nie ma problemu."

Anie nie jestem krzykaczem ani nie mam problemu z dostosowaniem się do zasad. Zresztą nie pierwszy raz widzę to kłamstwo i za każdym razem pytam do których zasad się nie potrafię dostosować, i odpowiedzi jak zwykle brak.


Pozdrawiam
[#51] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@Benedykt Dziubałtowski, post #47

Dlaczego prośby o odwołanie napisane na forum mają być mniej ważne od tych wysłanych w liście o którym nikt z forumowiczów nie będzie wiedział?, poza utrzymaniem tego w tajemnicy. Jakiś tajny punkt regulaminu ?


Pozdrawiam
[#52] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@RadoslawF, post #51

Bo na forum jak do tej pory nie padł żaden sensowny argument. Ponoć czerpię sadystyczną przyjemność z kasowania ogłoszeń mam na kogoś z górki, kasuję ogłoszenia, które nie łamią regulaminu itp itd. To jest wyssane z palca i nijak się ma do rzeczywistości. Dlatego zaproponowałem zbierzcie listę pokrzywdzonych przytoczcie prawdziwe argumenty a nie urojone i działajcie. Na chwilę obecną w temacie udziela się trzech krzykaczy. Jakoś nie widzę lawiny głosów poparcia dla waszej idei.


Benedykt Dziubałtowski

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2012 14:57:55 przez Benedykt Dziubałtowski
[#53] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@Benedykt Dziubałtowski, post #52

Bo bierzesz tylko pod uwagę aktualny wątek, a pomijasz kilka innych gdzie ludzie bardzo grzecznie i spokojnie napisali że powinieneś zrezygnować bo się do tego nie nadajesz. Z jednej strony jak napisali to tylko w jednym wątku lub jeden raz to ich zdanie pomijasz a z drugiej strony tych którzy wyrażają swoja opinię o tobie i twojej działalności w więcej niż jednym wątku nazywasz krzykaczami.


Pozdrawiam
[#54] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@Benedykt Dziubałtowski, post #52

A nie przyszło ci na myśl że osoby zbanowane nie mogą się wypowiedzieć ?
Formalności dopełniłem - czekam na ankietę.

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2012 15:13:32 przez hegemon
[#55] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@RadoslawF, post #53

Ja Cię grzecznie proszę skasuj konto i odjedź z ppa bo nie nadajesz się na forumowicza ( trolujes). Czekam na Twoją decyzję.

Benedykt Dziubałtowski
[#56] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@hegemon, post #54

Sorry ale tak się dyskutować nie da. Myślisz nad tym co piszesz? Nie pomyślałem, że kontakt mailowy właśnie pomija ban na forum i można złożyć pozew zbiorowy? Wpadłeś na pomysł, że w ankiecie tez zbanowani brać udziału nie mogą.


Benedykt Dziubałtowski
[#57] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@hegemon, post #39

Założ sobie temat pt. : "Chcę odwołać Benka, kto jest ze mną w górę ręka" i nie zaśmiecaj wątku.
[#58] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@Benedykt Dziubałtowski, post #55

Sam trolujesz, bo jak inaczej nazwać twoją odpowiedź na zarzuty w stylu "urzekła mnie twoja historia", za którą to zresztą zostałeś upomniany przez forumowicza którego jeszcze nie zaliczyłeś do grupy krzykaczy.
bardzo skutecznie rozsławiłeś tą wypowiedzią postawę administratorów z tego forum.

W dalszym ciągu czekam na informację jakich to zasad nie potrafię przestrzegać na tym forum ?
Wszak nie pierwszy raz szafujesz tym zarzutem wobec mojej osoby.
Odpowiesz wreszcie ?


Pozdrawiam
[#59] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@RadoslawF, post #58

Ja niewiem, ale czy lato bylo niezbyt gorace w tym roku i jakas depresja na tym forum dopada kolejne osoby? Po pierwsze to nie popelnia bledow tylko ten co nic nie robi. A w przypadku Benka, to ja nie widze w jego postepowaniu zadnego powodu, zeby sie o cokolwiek czepiac. Chyba, ze chce sie byc obrazalskim i malostkowym, ale to w/g mnie mocno niepowazna postawa.

Nie macie nic innego do roboty tylko produkowac kolejne bezsensowne wpisy na forum? Ile jest tematow, gdzie mozna cos wartosciowego dopisac od siebie, by pomoc innym w zglebianiu wiedzy? Dlaczego to zawsze takie watki, gdzie mozna sie rozwodzic nad farmazonami wywoluja wysyp calych kilobajtow tekstu i jakies zale?

No i przede wszystkim: skoro propozycje do Gieldy zostaly wysluchane i w sumie bez trzaskow uwzglednione i wprowadzone w zycie to co jeszcze ma sie stac? Oficjalne przeprosiny? Ja nie rozumiem.

Zamknijcie ten watek w cholere i przestancie smucic - a jak macie jakies personalne uwagi to przekazujcie je sobie na privie. A forum niech wypelnia sie tresciami zwiazanymi z Amiga.

PS. To tak ogolnie i generalnie bez kierowania tego w strone kogokolwiek.

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2012 16:52:38 przez mccnex
[#60] Re: Propozycje zmian w dziale Giełda

@mccnex, post #59

"A w przypadku Benka, to ja nie widze w jego postepowaniu zadnego powodu, zeby sie o cokolwiek czepiac."

Cieszę się że nie widzisz i uważam że masz takie samo prawo to napisać jak ci którzy takie powody widzą.

"Dlaczego to zawsze takie watki, gdzie mozna sie rozwodzic nad farmazonami wywoluja wysyp calych kilobajtow tekstu i jakies zale?"

Skoro są żale to znaczy że była jakaś przyczyna ich powstania. A że ty jej nie dostrzegasz to już naprawdę nie moja wina.


Pozdrawiam
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem