Forum » PPA
[#31] Re: Posty OT oraz użytkownicy ignorowani - propozycje

@adam_mierzwa, post #29

1. Dlaczego do końca świata ? Może jak zmienią swoją postawę to ich kontr dyskutanci też to zrobią. No ale trzeba dać im szansę.

2. Ta opcja jak każde tego typu rozwiązanie ma swoje wady. Głowna to szatkuje czytaną dyskusję. Ty akurat wybrałeś i wolisz poszatkowaną od czytanie postów ludzi których nie chcesz czytać. Ale przy okazji chcesz narzucić takie rozwiązanie wszystkim użytkownikom portalu. Zasada "nie obrzydzaj innemu" tego z jakiegoś powodu nie dotyczy ?

3. Ja nikogo nie wyganiam, ja proponuje miejsce w którym sobie sam porządzisz i podecydujesz za innych. Ciebie oburzają czyjeś pomysły i to jak widać mocno. Tylko dlaczego nie liczysz się z oburzeniem na swoje pomysły ? Bo dla ciebie są dobre to i dla innych muszą tez takie być ? czy zdanie innych masz głęboko w .... ignorowanych ?


Pozdrawiam
[#32] Re: Posty OT oraz użytkownicy ignorowani - propozycje

@RadoslawF, post #31

A może to wprowadzić w tematach, które dotyczą AmigaOS 4? pomysł Tam szatkowanie nie powinno Ci przeszkadzać, bo chyba AmigaOS4 się nie interesujesz? pomysł O innych, to się nie martwOK Wyloguj się i poczytaj sobie te tematy gdzie jest sporo OT i zobacz jak jestOK
[#33] Re: Posty OT oraz użytkownicy ignorowani - propozycje

@RadoslawF, post #31

1. Ja nigdy nawet takiej nie miałem, co w niczym ci cie przeszkadza jak widać

2. Jest taka funkcjonalność:

Zaznaczasz i masz nieposzatkowane.

3. Piszesz ze mnie oburza czyjś pomysł - konkretnie który pomysł mnie oburza?
Ja nie chcę rządzić, biorę udział w życiu portalu jak każdy, masz swoje zdanie - ja swoje, ktoś inny jeszcze inne - jest O.K.
Oczywiście że to co mi pasuje może komuś nie pasować - ale i vice versa. Poza tym jak widzisz nie ignoruję cię, jest dialog, są argumenty.
Przy okazji - żeby być u mnie ignorowanym to nigdy za odmienne zdanie - ignoruję za brak kultury wypowiedzi. Chyba nie myślisz że dobrowolnie bym się odciął od odmiennych opiniii niż moja, to przecież jest stymulujące jak ktoś ma inne zdanie, o to chodzi między innymi w forum że zdania są różne.
[#34] Re: Posty OT oraz użytkownicy ignorowani - propozycje

@mccnex, post #26

eee, ten temat to jeden wielki OT :)
[#35] Re: Posty OT oraz użytkownicy ignorowani - propozycje

@mccnex, post #26

A to co zostanie będzie poszatkowane w sposób straszliwy i ktoś kto będzie chciał poczytać wątek po miesiącu nie zorientuje się kto komu odpowiada bo numeracja się pokaszaniła lub stwierdzi że z numeracji wynika 60 komentarzy a zostało tylko 10.


Nic podobnego - wygaszane są posty, a nie wątki, numeracja się sama koryguje jak posty znikają.
Nikt nigdy na żadnym forum phpbb na których bywam nie zgłaszał podobnych problemów które opisałeś.
Co więcej sami userzy przy wysyłaniu posta mają możliwość wysłania posta który już jest oznaczony jako "wygaśnie za..." i tu termin. Sami userzy w ten sposób dbają o czystość forum.
Na innych forach to działa, dlaczego nie miało by to działać i tutaj?

I oczywiście kolejne awantury że moderatorzy niepotrzebnie cenzurują/znikają wypowiedzi.


Wygaszać można i z miesiącem w przód, po miesiącu nikt nie pamięta zwykle już o co się kłócił i z kim, a przynajmniej później jest porządek w komentarzach.

Moderator nie będzie 24h/doba poprawiał OT.


A teraz posty to same się oznaczają jako OT?
Co za różnica czy moderator ustawi wygaszanie postów czy oznaczy je jako OT? Dla niego żadna, dla porządku, klarowności i rzeczowości dyskusji kolosalna.

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2014 16:33:07 przez tszczurek

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2014 16:40:33 przez tszczurek
[#36] Re: Posty OT oraz użytkownicy ignorowani - propozycje

@adam_mierzwa, post #33

1. To że Ty takiej nie miałeś nie usprawiedliwia tych którzy mieli i ją tutaj okazywali. Więc nie bardzo widzę postaw abym z tylko twojego powodu zmienił swoją opinię o nich.

2. Wiem że jest taka, mam ją odhaczoną i z niepokojem myślę o pomysłach ulepszaczy jakie tu padły a które jednak mogą poszatkować.

3. Mam wrażenie że kilka, ale na pewno ten który określiłeś jako hipokryzję.

Ignorujesz tylko za brak kultury wypowiedzi ? Jak rozumiem offtopy u ciebie mieszczą się w tym braku kultury.


Pozdrawiam
[#37] Re: Posty OT oraz użytkownicy ignorowani - propozycje

@vimothep, post #1

Wprowadzmy cenzure ze jak ktos ma inny poglad niz ja to wiecznego bana ;).Szkoda ze nie ma Benka bo on przynajmniej mnie rozumial i dawal mi odpoczac od ppa np na pol roku a tak.
[#38] Re: Posty OT oraz użytkownicy ignorowani - propozycje

@RadoslawF, post #36

Ignorujesz tylko za brak kultury wypowiedzi ?

Dokładnie tak. Mieści się w tym zarówno słownictwo, jak i nadużywanie argumentów ad personam. To na dziś jest jakieś 3 osoby.
Jak rozumiem offtopy u ciebie mieszczą się w tym braku kultury.

To podchwytliwe pytanie jest Tu musiałbym podać konkretne przykłady (cytaty, nicki) ale rozpętałbym piekiełko. Jak bardzo chcesz to możemy podyskutować przez pw.
Jeżeli mam czas to rozwijam i czytam OT, jeśli szukam czegoś na forum - zwinięte posty ułatwiają sprawę.

Pomysłu z wygaszaniem postów nie znam - ciężko mi ocenić czy jest dobry, musiałbym to widzieć, nie znam takiego forum.

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2014 16:52:59 przez adam_mierzwa
[#39] Re: Posty OT oraz użytkownicy ignorowani - propozycje

@vimothep, post #1

A może zamiast usuwać to jakoś z automatu przesuwać je na koniec wątku?
[#40] Re: Posty OT oraz użytkownicy ignorowani - propozycje

@Ender, post #39

Jeszcze większy bałagan by był ;] To już lepiej link do OTopów ktoś zainteresowany by sobie otworzył te OT na drugiej zakładce i by sobie czytałOK
[#41] Re: Posty OT oraz użytkownicy ignorowani - propozycje

@parallax, post #40

Dlaczego czytający te offtopy mają mieć mniej wygodnie ? dla dobrego samopoczucia przeciwników offtopów ? Niech sobie przeciwnicy ich nie rozwijają i nie czytają.


Pozdrawiam
[#42] Re: Posty OT oraz użytkownicy ignorowani - propozycje

@RadoslawF, post #41

Rozumiem, że lubisz bajzel, jak jest mniej czytelnie ;]
U mnie to jeszcze jako tako, bo mam wyższą rozdziałkę, ale na mniejszych...

http://www.ppa.pl/forum/komentarze/29334/amigaone-x3500-x5000-20-i-x5000-40-nazwy-nowych-komputerow-od-a-eon/2

http://www.ppa.pl/forum/komentarze/29334/amigaone-x3500-x5000-20-i-x5000-40-nazwy-nowych-komputerow-od-a-eon/3

http://www.ppa.pl/forum/komentarze/29334/amigaone-x3500-x5000-20-i-x5000-40-nazwy-nowych-komputerow-od-a-eon/4

Ale chyba większość lubi ład i porządekOK A niech admini sami zdecydują OK Jak będzie, tak będziepomysł
Gadajcie sobie tu dalejOK
[#43] Re: Posty OT oraz użytkownicy ignorowani - propozycje

@parallax, post #42

Bajzel to był jak smarkateria z tobą na czele ponawieszała wszędzie animacji i można było oczopląsu dostać, a to jest dyskusja rozwijająca się w kilku kierunkach. Dlaczego sądzisz że powinien zostać tylko jeden kierunek tej dyskusji ?


Pozdrawiam
[#44] Re: Posty OT oraz użytkownicy ignorowani - propozycje

@RadoslawF, post #43

To co miałem napisać tutaj, to napisałemOK Szkoda mi czasu już tutaj na zbędną dyskusję Przeczytaj, to co napisałem tutaj i wyciągnij wnioski Jak ci się chce

Dodam może jeszcze to, że domyślnie zalogowanym mogło by nie pokazywać OT, a dodać opcję na w profilu, która by pokazywała na całym portalu kto by chciał, to by sobie włączył i po problemieszeroki uśmiech
[#45] Re: Posty OT oraz użytkownicy ignorowani - propozycje

@parallax, post #44

Dyskusję ?
Ja bym to nazwał pisaniem aby ludzi podenerwować bezsensowną animacją. Bo niby czasu ci szkoda ale jednak odpisujesz.


Pozdrawiam
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem