Forum » PPA
[#61] Re: Jawność danych

@tukinem, post #59

Też bym nie pomyślał o tym by polubić własny komentarz
[#62] Re: Jawność danych

@tukinem, post #59

Bo jak mawial polski pilkarski klasyk "zgadzam sie sam ze soba".
[#63] Re: Jawność danych

@michal_zukowski, post #60

Ot zwykła autopromocja. Czytałem katechizm i nie ma go wśród grzechów głównych. ;)
Konstytucja też nie zabrania. Nawet kandydaci na prezydentów odwiedzają punkty wyborcze. Ciekawe na kogo głosują? ;)

Więc o co to larum. Najwyraźniej jeden plus w tą lub w tamtą nie robi różnicy przy tak licznych społecznościach jak ta nasza. :)
1
[#64] Re: Jawność danych

@Madman, post #58

Czasami wchodzę na stronę i nadal nie rozumiem skąd się biorą kolejne posty typu "postuluje usunąć buga!" lub inne propozycje zmian w funkcjonalnościach skoro rozwój strony został zatrzymany po tym jak zrezygnowałem z roli webmastera. Nikt, o ile mi wiadomo, nie zajmuje się zmianami w kodzie strony. Proponuję osobom zgłaszającym inaczej spożytkować czas ;)
Co do samych "lajków" to na Facebooku czy Linkedinie czy też Twitterze można swoje posty lajkować. Czy u nich też jest to bug? Przypadek? Nie sądzę ;) Ze znanych mi apek to chyba tylko na Stravie nie można sobie kliknąć kudos.
[#65] Re: Jawność danych

@grxmrx, post #64

Ja uważam, że łapki raczej tu są niepotrzebne. Coś, co jest poza tematem jest zwinięte do offtopa. Odpowiedzi konkretne są wyświetlane prawidłowo. No, a odpowiedzi niezgodne z prawdą powinny być usuwane przez moderację, lub przez samego autora fałszywych odpowiedzi, jeśli zostanie mu to udowodnione.

Sam przez pomyłkę kilka razy wprowadziłem kogoś w błąd i brakowało mi opcji usunięcia swojego posta. A to by często pomogło przy odchudzaniu wątków z niepotrzebnych odpowiedzi (wypowiedzi).
[#66] Re: Jawność danych

@tukinem, post #65

Skoro są Ci niepotrzebne to ich nie używaj. Póki co nie wpływa to na nic. Możesz w ustawieniach swojego profilu wyłączyć ich wyświetlanie.
2
[#67] Re: Jawność danych

@tukinem, post #65

Ja uważam, że łapki raczej tu są niepotrzebne.


Są praktyczne, tak samo jak plusy przy aktualnościach.

Sam przez pomyłkę kilka razy wprowadziłem kogoś w błąd i brakowało mi opcji usunięcia swojego posta.


Możliwość usuwania postów (lub edycji nieograniczonej czasowo) doprowadziła by do chaosu.
1
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem