[#61] Re: Oszukany przez MrT

@Walti, post #60

Dziwi mnie postępowanie niektórych osób, m.in autora tematu i Biaxa. Taka Amiga 2000 to nie sprzęt za 400zł jak niektóre turbiałki, a naprawde bardzo drogi komputer, szczególnie jeżeli miał w sobie jakieś rozszerzenia. Rozumiem - użytkownik 'zaufany', ale praktycznie nigdy nie można ludziom ufać "na słowo" bo to w 90 przypadkach na 100 kończy się utratą sprzętu i/lub pieniędzy.

Ciekawe jest też to, że na ppa.pl tak często zdażają się oszustwa od użytkowników, którzy niby są zaufani.. Pamiętacie zeszłoroczną afere z dez3 w roli głównej?
[#62] Re: Oszukany przez MrT

@redstonecraftpl, post #61

Hehe to dopiero była afera, pamiętam oczywiście!

Seriale z tych afer możnaby kręcić normalnie. "PLHI: PPA's Lost Hardware Investigation."

Oczywiście współczuję poszkodowanym, ale naprawdę te wątki się ciągną jak Dynastia...
[#63] Re: Oszukany przez MrT

@DiskDoctor, post #62

Hehe, zgadzam się
[#64] Re: Oszukany przez MrT

@redstonecraftpl, post #61

123! Ale to zabrzmialo
[#65] Re: Oszukany przez MrT

@dez3, post #64

<offtop> dez, jak sprawa się zakończyła? </offtop>
[#66] Re: Oszukany przez MrT

@redstonecraftpl, post #61

jaką znowu afere...
dez to bardzo poważny dorosły człowiek
tylko mu się sprzęt zasiedział za długo
każdemu bardzo poważnemu dorosłemu człowiekowi może się takie coś zdarzyć ok, racja
[#67] Re: Oszukany przez MrT

@XoR, post #66

Poczytaj jeszcze raz tamten wątek.. That was weird. Przynajmniej dla mnie. Gdzieś w połowie tematu zacząłem się gubić, bo pare osób stwierdziło że to tak naprawde dez3 jest oszóstem a ten drugi wręcz przeciwnie.
[#68] Re: Oszukany przez MrT

@redstonecraftpl, post #67

z tego co pamiętam to była sobie fajna inicjatywa maka krążownika, no i ten bardzo poważny użytkownik całą tą inicjatywę spuścił w kiblu, ludzie stracili przez niego możliwość sprawdzenia sprzętu, nerwy zostały stracone, itp. Nie pamiętam czy ten poważny człowiek oddał sprzęt albo czy wpłacił jakieś zadość uczynienie ale generalnie to dno totalne

nagle wszyscy mają jakieś problemy jak tylko dostaną jakiś sprzęt. Lepiej wiec polaczkom cwaniaczkom nic nie wysyłać, szczególnie amigowcom. Taki mam wniosek z tej historii...

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2016 22:23:00 przez XoR
[#69] Re: Oszukany przez MrT

@XoR, post #68

Mylisz użytkownika Des z użytkownikiem dez3. To dwie różne osoby są.
[#70] Re: Oszukany przez MrT

@redstonecraftpl, post #67

redstonecraftpl

Co Ty tu "chłopie" imputujesz? Albo masz jakiś prywatny problem do Dez'a i nie wiedzieć czemu chcesz go oczernić, albo jesteś bardzo dobrym kolegą Shreddera'a, albo masz jakiś problem z inteligencją!

1. Po pierwsze, to warto najpierw sprawdzić kwestię w sprawie której chcesz wyrazić opinię (znajdź sobie wątek i poczytaj, jak czegoś nie rozumiesz to po prostu spytaj, a nie feruj bezpodstawnie publiczne wyroki). Tutaj masz info przy opisie zdjęcia.

2. Po drugie, to nie była afera z Dez'em, tylko z Shredder, który przysłał jak się okazało "nie całkiem sprawny" sprzęt w cenie sprawnego, bez informacji, że PPC jak się okazało było grubo podkręcone i że karta nie działa poprawnie!

3. Koniec końców Shredder zgodził się na zwrot, ale na swoich warunkach.
Na to Dez3 się wkurzył i w końcu sam naprawił tą kartę, nie wiem czy Shredder oddał mu kasę za naprawę.


XoR nie ładnie tak przestawiać literki i publicznie karcić za cudze grzechy (des a dez3 to jednak jest różnica, szczególnie, że to dwie różne osoby ok, racja )
[#71] Re: Oszukany przez MrT

@BULI, post #70

Nie, nie oczerniam dez'a. Jeżeli chcesz zobaczyć oczernianie, to popatrz sobie na tamten stary wątek, lub na komentarze pod tym zdjęciem. To jest oczernianie, ja podałem tylko przykład.
[#72] Re: Oszukany przez MrT

@BULI, post #70

albo jesteś bardzo dobrym kolegą Shreddera'a, albo masz jakiś problem z inteligencją


...albo... są ferie i młodzież ma za dużo wolnego czasu
.
[#73] Re: Oszukany przez MrT

@rePeter, post #72

Ja ferii jeszcze nie mam.. Aktualnie chory jestem..
[#74] Re: Oszukany przez MrT

@redstonecraftpl, post #71

Informacja dla Ciebie, wpis typu "afera z dezem" to jest oczernianie ok, racja
Następnym razem zwróć większą uwagę na wagę i znaczenie słów ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2016 09:57:27 przez BULI
[#75] Re: Oszukany przez MrT

@redstonecraftpl, post #61

Wiesz kiedyś słowo było "droższe od pieniędzy" W tak małym środowisku jak nasze nie jest niczym dziwnym że sie daje komuś kredyt zaufania zwłaszcza jeśli to nie jest osoba znikąd tylko ktoś szerzej znany. Tak funkcjonuje to w wszystkich "małych światach". I niestety w każdym z podobnych środowisk znajdą sie czarne owce :(
[#76] Re: Oszukany przez MrT

@redstonecraftpl, post #71

jak masz jakieś pytanie, zadaj na priv a nie pi..... dwuznacznie
poza tym nie dez tylko dez3 123 k...j...mać
[#77] Re: Oszukany przez MrT

@BULI, post #74

@recedent
@BULI
dziękuję
[#78] Re: Oszukany przez MrT

@recedent, post #69

lol

sorry, mea culpa, itp. papierowa torba
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem