Wątek zamknięty
[#121] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Tomski, post #120

propozycje cenowe !:) zaproponujcie mu 50 zl
[#122] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Robii_k, post #118

Lol. Napiszmy mu w takim razie ze proponujmy 30 zł :D jak ktoś da mu 50 będzie zachwycony (też dbajmy o nasz rynek :D )
[#123] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Mir3k, post #122

albo wiara robi sobie jaja albo w tej czesci europy zwanej Polską jest najwiecej PO.....jebow na m2

http://allegro.pl/amiga-600-i2119814235.html

oferta super i przeczytajcie do niej opis normalnie jaja sobie robią JAJA przez duze J

oczywiscie calosc jest do zaakceptowania ale gdyby odjac jedno 0

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2012 20:39:44 przez Blendor
[#124] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #123

kolejne socjologiczne ciekawe zagranie kolezanki-kolegi bacus10

sprzedaje Quickshota oczywiscie w dziale AMIGA bo jak by inaczej :)
jednak niema w opisie ze joy jest pod port GAME w kartach muzycznych PC
czyli najnormalniej w swiecie jest to joy pod PCto po jakiego diabla jest w dziale amiga:)
pewnie napalony lekko nieznajacy sie amigowiec kupi tego joya a potem sie z lekka zdziwi bo inna wtyczka
ale przeciezz sprzedajacy ni ujol tego w temacie bo sie zwyczajnie na tym nie zna :)

http://allegro.pl/joystick-quickshot-model-no-qs-201-i2120053678.html

a czemu w dziale amiga?:) bo na pecetowe joye nawet nikt nie spojrzy a na amige zlatuja sie jak psy
typowo cwaniacko-socjologiczne podejscie sprzedazy gratuluje

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2012 21:15:20 przez Blendor
[#125] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #124

jednym slowem takich matactw amigowych nie bylo ciagu w ostatnich 10 lat prawie wcale
ludzie z swiatka amigowego sie szanowali i nikt sie nie wtrynial w ich hobby-fanatyzm
dzisiaj to jest przeginka powoli przestaje mi sie to podobac



Ostatnia aktualizacja: 13.02.2012 21:19:08 przez Blendor
[#126] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #124

jest zmieniona aukcja, bo wystawiam troche sprzetu, a cwaniak to ty jestes
[#127] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@bacus10, post #126

dzieki za komplement , raczej uwazam ze zmienilas-les bo zwrocilem na to uwage i bede tempil tego typu aukcje i zglaszal do allegro
[#128] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #127

a rob co chcesz, to wolny kraj;)
[#129] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@bacus10, post #128

wszystkie kretynskie aukcje bede pokazywal i wystawial tutaj na posmiewicho moze wkoncu sie ta allegrowa pajaceria zacznie pilnowac i szanowac bo m isie odechciewa jak widze Amigi wyciagniete z szamba za kosmiczne ceny bez umiejetnosci opisu i cwaniactwu jakie to ostatnio panuje w tym swiecie zabytkowych komputerow
[#130] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@bacus10, post #128

Posłuchaj oszuście, jak ta aukcja będzie jutro dalej wisiała w dziale Amiga to kupie i dostaniesz swojego pierwszego nega. Z bardzo precyzyjnym opisem. Bo jak ktoś już zauważył to nie jest yoj do Amigi. Odwetowce mi wiszą, ja nie sprzedaje na allegro.


Pozdrawiam
[#131] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@RadoslawF, post #130

nie nazywaj mnie oszustem i poczytaj sobie dokładnie, ze aukcja jest zmieniona
[#132] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@bacus10, post #131

Nie wiem co i kiedy było zmienione w tej chwili jest pecetowy yoj w dziale Amiga-osprzęt.
Do jutra ma zniknąć z tego działu, przenieś do właściwego lub zlikwiduj aukcje, twój wybór.
Samo to że wystawiasz taki osprzęt w tej kategorii kwalifikuje cię do grona oszustów i zostanie to opisanie w negatywie.


Pozdrawiam
[#133] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@RadoslawF, post #132

przeciez pisalam ze aukcja jest zmieniona i jest w dziale stare komputery - pozostale!!!!!
[#134] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@bacus10, post #133

Tak należało zrobić wcześniej.


Pozdrawiam
[#135] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@RadoslawF, post #134

i zrobiłam, nikogo nie oszukuje, a od godziny mam problemy z allegro (probuje wystawic aukcje i mi sie strona resetuje):(
[#136] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #123

To silny gość, sprzedaje null modem i inne, ale ceny ma na maxa wytrzaskane...
[#137] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@wojtekmedia, post #136

Nie tylko on kombinuje, popatrzcie na to

http://allegro.pl/adapter-commodore-vga-do-amigi-i2111651439.html

głupia przelotka i prawie 200 zł . Kurcze, przecież te części w elektroniku to może z 10 zł wyniosą .
[#138] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@bacus10, post #135

A ja podejrzewam że "koleżanka" trochu się "zestraszyła", i stąd ta zmiana kategorii...

A że "liczy się tylko pozytyw"... to ja przypilnuję jakieś aukcji Koleżanki, która nie będzie pasowała z rzeczywistością... i nie omieszkam NEGA wystawić... za robienie z ludzi idiotów...

Pozdrawiam... i życzę pomyślności :>

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2012 21:26:30 przez Tom Rain
[#139] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Tom Rain, post #138

straszysz mnie
[#140] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@bacus10, post #139

A co ja nie mam co robić tylko straszyć?
Po prostu we krwi mam dbanie o dobre samopoczucie "bliskich"...
[#141] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Tom Rain, post #140

A co powiesz o tym? Powtórka czy miał takie dwa? Wcześniej historia a teraz hit
[#142] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Dark_luke, post #141

Jesli jakims cudem nie zrobil wczesniej "kopii bezpieczenstwa" tego komodora, to albo wystawia drugiemu klientowi ten sam towar albo "b...h" to jego drugie konto, bo przebil az o 13 groszy.

A swoja droga ma tez jeszcze cos ciekawego na zbyciu (cena "kup teraz" jest boska)... ho ho


A co do uzytkownika bacus10 - to gosc po prostu wyniuchal interes w kieszeniach amigowcow i dopoki amigowe jelenie beda u niego kupowac doputy bedzie on na tym korzystal.
Przyuwazylem, ze dosc czesto w aukacjach niejaki "b...0" bije sie o tansze graty amigowe (moze to tylko przypadkowa zbieznosc literek a moze nie)





A tak przy okazji... to nalezy sie Nobel administratorom Allegro, za ukrywanie tozsamosci kretaczy w imie tzw. ochrony danych osobowych.
Zreszta w tym zasranym kraju wszystko tak dziala... w imie "ochrony prywatnosci" ukrywane sa krociowe zarobki prezesow, kierownikow i dyrektorow zeby ludzie dalej zyli w przekonaniu, ze sa szczesliwcami zarabiajac 2000zl rzeczywistej sredniej krajowej...ok, racja
[#143] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@selur, post #142

selur bo POLSKA to najgorszy syfiasty dziki kraj jaki znam w europie i mozemy to podziekowac tym smieciom w rządzie, ze nas ,tak traktuja ,apropo tego commodorka ewidetny walek i chyba zglosze to do allegro

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2012 20:14:04 przez Blendor
[#144] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #143

Blendor muszę się niestety z Tobą zgodzić co do tego jakim krajem stała sie nasza ojczyzna i ubolewam że od lat rządzią nami zdrajcy z nocnej zmiany, a co do A600 za 300zł to przecież kolo napisał że RS232 działa prawidłowo, więc chyba warto :D
[#145] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@kozakov, post #144

http://allegro.pl/amiga-4000-i2148085794.html
nie zna parametrow sprzetu ale cene zna?
[#146] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #145

W dalszym ciągu liczy ze ktoś ten niekompletny złom kupi w cenie sprawnego sprzętu.


Pozdrawiam
[#147] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@RadoslawF, post #146

ten jest tez mocny

http://allegro.pl/40joystick-amiga-mega-okzja-i2148230185.html
i
http://allegro.pl/amiga-a-500-w-dobrym-sranie-od-1zl-i2148230757.html

Amiga dziala bo slychac , ale nie mialem czasu dokladniej jej sprawdzic no ok pasi niech mu bedzie ALE:)
na pierwszej swojej aukcji ma Joye na sprzedaz jednak nie wie czy dobre bo Amiga z drugiego linka nie chce sie włączyc:)
DOSŁOWNIE KOLEŚ GIGANT na tym slynnym portalu aukcyjnym robi sie coraz ciekawiej :)

i jego 3 aukcja

http://allegro.pl/okolo-150-gier-i-programow-do-amigi-i2148229956.html

dyskietki w 90 proc sprawne ale nie sprawdzal ich pokolei bo niemial czasu ale na pewno z nimi oko bo kiedys dzialaly ale kiedy ? w 89 ? roku ?

malo tego skoro pisze ze amigi nie odpalal to na czym sprawdzal ? na magnetofonie?







Ostatnia aktualizacja: 16.02.2012 17:40:19 przez Blendor
[#148] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #147

http://allegro.pl/amiga-a-500-w-dobrym-"sranie"-od-1zl-i2148230757.html
Ma sranie ?
[#149] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Dark_luke, post #148

nie no niech ktos stwierdzi ze ten watek jest do d....:) to mu dam BANA bo mi sie coraz bardziej zaczyna to podobac po calodniowym dniu pracy mam na codzien nieziemska dawke humoru jak widze tych allegrowych pajaców

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2012 17:49:55 przez Blendor
[#150] Re: Ceny złomu Amigowego na EBAY , ALLEGRO czesc.1

@Blendor, post #147

Na prawdę prze gość :))))
Aukcja z dyskietkami:

Dyskietki w 90 % są sprawne nie sprawdzałem każdej pokolenie (?każde pokolenie - Kombi?) bo Za dużo czasu by mi to zajęło ale nie było nigdy problemu z ich odtwarzaniem.


Jak się mu tamta amiga włącza ale nie wie czy działał, to jak sprawdził przynajmniej częśc tych dyskietek?

W zestawie są takie gry jak
(wybieram najlepsze "hity" które mi się spodobały :)))))
Salient Serlice 2
Chaos Engline
Bulder Dasch
Flipery 2
Wojna - czyżby North & South????

I na koniec najlepszy tytuł: Menager-save

Lol :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem