Wątek zamknięty
[#151] Re: DES i zaginiony Miniacz

@lda, post #149

nie wiadomo co dotrze , w tym sek, wszyscy czekaja na informacje i sa b. ciekawi co bedzie w paczce, a moze zgnily sledz z beczki
[#152] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: DES i zaginiony Miniacz
[#153] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: DES i zaginiony Miniacz
[#154] Re: DES i zaginiony Miniacz

@lda, post #149

lda, z Twoim pytaniem rozprawilismy sie juz tutaj.
[#155] Re: DES - forumowy złodziej

@pampers, post #1

Miniak właśnie dotarł, działa. To ten sam który został wysłany. Wątek można zamknąć, szkoda że musiałem go otworzyć żeby otrzymać swój komputer. Miniak nie wróci do kolejki wypożyczania, zapłacę za licencję (bo sponsorował ją MorphOS Team) i tyle w temacie.
[#156] Re: DES - forumowy złodziej

@pampers, post #155

Ciesze się, że finalnie wszystko skończyło się dobrze.
Szkoda tylko, że inicjatywa pożyczania Miniaka umarła ale ja się w sumie pampersowi nie dziwię.
[#157] Re: DES - forumowy złodziej

@pampers, post #155

Najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło, choć nie bez problemów OK
[#158] Re: DES - forumowy złodziej

@pampers, post #155

Miniak właśnie dotarł, działa. To ten sam który został wysłany


Czyli tytuł wątku można zmienić na: DES - wielokrotny kłamca z premedytacją.
I jak tu wierzyć w ludzi...
.
[#159] Re: DES - forumowy złodziej

@Tom3k, post #157

Jesteś pewny że skończenie akcji wypożyczania sprzętu z powodu nierzetelności jednej osoby jest dobrym zakończeniem ?
Ja uważam że jest złym, mimo że nie najgorszym.


Pozdrawiam
[#160] Re: DES - forumowy złodziej

@rePeter, post #158

Może lepiej poczekać na wyjaśnienie Desa, niż tak stwierdzaćpomysł
[#161] Re: DES - forumowy złodziej

@rePeter, post #158

PS. aa tam, wyspowiada sie i po sprawie OK , jezeli katolik , klamstwo to przeciez nie jest najgorszy grzech ;).... ps2. gorzej gdyby papieza nazwal klamca... ;).

Niepotrzebnie tylko snuto tutaj rozne teorie pt. "gdzie jest teraz miniacz". Widze wielkie szanse dla Desa w pionie polskiego menedzmentu. Z takimi zdolnoscioami oratorskimi wyprowadzilby nie jedna komisje na manowce

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2013 13:39:29 przez sigma2pi
[#162] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: DES i zaginiony Miniacz
[#163] Re: DES - forumowy złodziej

@sigma2pi, post #161

Ale mozna napisac ze ppa ma duza skutecznosc w walce z cwaniactwem ;),odsylam do mojego watku a gazetami amiga ;).
[#164] Re: DES - forumowy złodziej

@RadoslawF, post #159

Chcecie PowerMaka G4 533MHz? Co prawda, to nie miniacz ale jest duzo szybszy niz Efika. MorphOS i inne Quake'i chodza idealnie. Nawet niektore filmy w 720p. Moge przygotowac, jesli jest zainteresowanie.
[#165] Re: DES - forumowy złodziej

@_arti, post #164

Wolałbym Twoją A4000 na pożyczkę :) Nawet za odpłatnością :)
[#166] Re: DES - forumowy złodziej

@_arti, post #164

Pożyczać Maka, żeby pograć, zobaczyć jak chodzi Quake? pomysł Nie jest to trochę... głupkowate? pomysł No chyba, że ktoś jest fanem Maka i nie ma dostępu do takiego komputera, no to co innego OK
[#167] Re: DES - forumowy złodziej

@parallax, post #166

Abstrahując, nie znam szczegółów tej akcji, ale czy z kolejną osobą, która wypożycza sprzęt spisywana jest wcześniej jakaś "umowa"? Może to by w ewentualnej przyszłości nieco pomogło tej akcji - tylko trzeba by to jakoś rozsądnie rozwiązać "techniczno-prawnie".
[#168] Re: DES - forumowy złodziej

@slay, post #167

Ja mam rozsądne rozwiązanie ale najepierw chce wiedzieć, czy jest zainteresowanie wogóle.

@Parallax
Nie, to nie jest okazja, żeby pobawić się Makiem (chociaż w pewnym sensie też). Akcja jest po to, by sprawdzić, czy MorphOS, jako kontynuacja rozwoju AmigaOS ci odpowiada, ZANIM wydasz tysiaka na sprzęt i licencje.

@lda
Ok ale kaucja 8500 PLN ;)




Ostatnia aktualizacja: 27.11.2013 14:16:08 przez _arti
[#169] Re: DES - forumowy złodziej

@parallax, post #166

Cóż, ludzie muszą pożyczać Maki, bo nie znalazł się taki odważny, kto by chciał pożyczać AmigaONE X1000 pomysł
[#170] Re: DES - forumowy złodziej

@_arti, post #168

Nie no żartuję :)) Musiałbym nerkę sprzedać ;)

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2013 14:17:55 przez lda
[#171] Re: DES - forumowy złodziej

@gorzyga, post #169

Na Maku raczej nie uruchomisz systemu Amigowegopomysł Chyba, że coś nie wiem i jednak da się uruchomić natywnie AmigaOS 4.x?pomysł

_arti: Tak właśnie podejrzewałem, że chodzi głownie o Morphosa Ale nie byłem pewnypomysł
[#172] Re: DES - forumowy złodziej

@parallax, post #171

Byłeś pewien, tylko trollujesz

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2013 14:35:03 przez _arti
[#173] Re: DES - forumowy złodziej

@gorzyga, post #169

A czy jest taki odważny, który kupił AmigęONE X1000?
[#174] Re: DES - forumowy złodziej

@parallax, post #171

Z braku laku dobry i MorphOS, a starą wersję GIMPa można odkopać w internecie i przetestować pod Windows pomysłOK
[#175] Re: DES - forumowy złodziej

@gorzyga, post #174

Nie tylko pod Windows, ale pod wszystkie liczące się systemy operacyjneOK
[#176] Re: DES - forumowy złodziej

@dar02, post #173

Raczej bogaty lub/i namiętny fan :)
[#177] Re: DES - forumowy złodziej

@_arti, post #168

Ja mam rozsądne rozwiązanie ale najepierw chce wiedzieć, czy jest zainteresowanie wogóle.


Jak zważysz i sprawdzisz koszty wysyłki to już nie będzie to specjalnie rozsądne w porównaniu do miniaka, ktoś obrotny znajdzie i kupi podobnego PMa w cenie wysyłki. System za darmo z sieci (ograniczenie 30 minutowe do testowania nie powinno sprawiać problemów).
Ja swojego czasu miałem ochotę zapisać się na efikę żeby sprawdzić osobiście, ale zanim się zdecydowałem wypuścili wersję obsługującą maki i zamiast czekać w kolejce wystarczyło pożyczyć starego ogryzka i zassać system z sieci.


Pozdrawiam
[#178] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: DES i zaginiony Miniacz
[#179] Re: DES - forumowy złodziej

@RadoslawF, post #177

No niby można samemu ale mój ma:
- system i masę poinstalowanego softu i gier out-of-the-box;
- zainstalowany MacOS X, gdyby i to chciał ktoś sprawdzić;
- USB 2.0;
- Radeona ze 128Mb VRAM;

A przesyłka? 20-23PLN kurierem to taki koszt? Jak mówię, nie upieram się. Po prostu mam takie dwa i leżą sobie bezużytecznie. Jakby ktoś chciał się pobawić MOSem, to czemu nie.
[#180] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: DES i zaginiony Miniacz
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem