Wątek zamknięty
[#31] Re: Skrzyp i długoterminowa pożyczka

@g0trek, post #30

Jakbyś przeczytał całość, to byś wiedział że nikt tu niczego nie kupił.
[#32] Re: Skrzyp i długoterminowa pożyczka

@Skrzyp, post #31

Jakbyś przeczytał całość, to byś wiedział że nikt tu niczego nie kupił.


To twoja wersja. Wersja pampersa jest taka, ze sprzedal ci za 100zl tylko umowil sie, ze kase mozesz przelac jak bedziesz przy gotowce. I co, bedziecie sie teraz licytowac ktora prawda jest prawdziwsza?
[#33] Re: Skrzyp i długoterminowa pożyczka

@Skrzyp, post #31

Nawet jak nie kupiles to w ramach podziekowania za pozyczenie monitora za darmo na kilka lat moglbys odzalowac 15-20 zl za wysylke i odeslac go do wlasciciela, prawda?

I faktycznie pisanie, ze oddac mozesz tylko na imprezie amigowej to absolutny szczyt bezczelnosci. Az ciezko w to uwierzyc, ze mozna cos takiego w ogole napisac.
[#34] Re: Skrzyp i długoterminowa pożyczka

@Skrzyp, post #31

Nie wyrażałbym swojej opinii bez przeczytania. Za 100 zł za dużo zbudować się nie da, ale zburzyć już bez problemu, np. reputację. Twój cyrk, Twoje małpy.
[#35] Re: A600 - co sypiemy?

@pamp3rs, post #20

ja tez mam logi z wielu ostatnich lat, wlasnie z ciekawosci sprawdzilem i jest dokladnie tak jak napisales. poznalem i skrzypa i pampersa osobiscie. nawet mi przez mysl nie przyszlo, zeby mial zmanipulowac te logi... potwierdzam tylko zeby bylo jasne
[#36] Re: A600 - co sypiemy?

@juen, post #35

Nie wiem po co się kłócić o 100zł na forum, na miejscu skrzypa dla świętego spokoju bym przelał 100zł i sprawę zakończył więc luz panowie ;)
[#37] Re: A600 - co sypiemy?

@Paul149, post #36

Kłopot polega na tym, że to nie Ty jesteś na miejscu Skrzypa, tylko niestety sam Skrzyp...
[#38] Re: A600 - co sypiemy?

@recedent, post #37

no tak to prawda...
[#39] Re: Skrzyp i długoterminowa pożyczka

@Skrzyp, post #31

zakładając hipotetycznie, że nie było transakcji sprzedaży, to wciąż przestępstwo, a mianowicie przywłaszczenie powierzonego mienia. Mimo licznych monitów ze strony pampersa, nie dokonałeś zwrotu rzeczy, a postępujesz z nią jak właściciel. Przedstawione okoliczności wyraźnie przemawiają na Twoją niekorzyść.

Nie bardzo rozumiem litości dla takich osób, to chyba pochodna demoscenowej mentalności (friendship rulez). Wylewanie żalu na forum to żadna dolegliwość dla takich sprawców.
Jedyne skuteczne rozwiązanie to zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i wyrok skazujący, który "nieco" skomplikuje sytuację takiej osoby, gdy będzie kiedyś starała się o pracę, czy w innych okolicznościach będzie musiała wykazać swoją dotychczasową niekaralność np. chcąc uzyskać promesę wizy. To powstrzyma tego typka i jemu podobnych przed podobnym zachowaniem.
[#40] Re: A600 - co sypiemy?

@pamp3rs, post #2

OK.
Co to za model jest? LCD czy CRT?
Proszę jednak o fotkę i jak mi spasuje to kupię go za tą stówę na kolejnym party.
Rozumiem, że osoby nie chcą się spotkać osobiście więc ja mogę odebrać monitor i kasę przeleję na konto poszkodowanego.



Ostatnia aktualizacja: 08.12.2016 19:17:50 przez Vato
[#41] Re: A600 - co sypiemy?

@Vato, post #40

I co, bedziecie sie teraz licytowac ktora prawda jest prawdziwsza?

No właśnie nie, pampers ma swoją, ja mam swoją. Do porozumienia raczej nie dojdzie.


I faktycznie pisanie, ze oddac mozesz tylko na imprezie amigowej to absolutny szczyt bezczelnosci. Az ciezko w to uwierzyc, ze mozna cos takiego w ogole napisac.


Nie wiem po co się kłócić o 100zł na forum, na miejscu skrzypa dla świętego spokoju bym przelał 100zł i sprawę zakończył więc luz panowie ;)


Ja bardzo chętnie bym zapłacił, nawet za wspomniane pożyczenie. Pod warunkiem, że nie wypożyczający nie nazywa mnie oszustem lub złodziejem.

No bo patrz: Ktoś stwierdza, że wyśle Ci rzecz X. Wysyła rzecz X, po czym domaga się po kilku miesiącach pieniędzy. Ale przecież oferował rzecz X po koleżeńsku, niewiele wartą, więc stwierdzasz że robi sobie żarty. Po czym ta osoba po roku wyzywa Cię od oszustów i złodzieji. To raczej nie nastraja pozytywnie ku jakiejkolwiek rekompensacie wobec tej osoby, wręcz przeciwnie - odcinasz się od typa uznając, że ma coś z głową.

W tym wypadku zdecydowałem się rozwiązać sprawę monitora nie wkładając w to ani złotówki, skoro takie oskarżenia się pojawiają. Ale monitor ten u mnie teraz się marnuje, więc chciałem żeby właściciel go odebrał na imprezie Amigowej, bo tylko tam go mogę spotkać. Ewentualnie by mu go ktoś przekazał. Ja się pozbędę problemu, nie będę do tego dokładał, właściciel otrzyma należność (mimo że za takie teksty to w ogóle go powinienem olać), nikt nie ucierpi. Czego tu nie rozumiecie?

No, poza paroma klakierami z forum które stracą źródło taniej sensacji, bo ostatnio mało "handlarzyn" już jest.


Co to za model jest? LCD czy CRT?
Proszę jednak o fotkę i jak mi spasuje to kupię go za tą stówę na kolejnym party.


Ja nie mam nic przeciwko, by poprzedni właściciel spotkał się osobiście, po prostu nie zamierzam marnować pieniędzy na wysyłanie do niego, skoro mnie obraża. Ale gwoli ścisłości, monitor to SymcMaster 710MP,, z ubitą obudową (taki już dostałem). Chociaż działa i sprawuje się dobrze.

PS: Istnieje też opcja, że to Pampers przeprosi publicznie za swoje oczernianie mnie publicznie, wtedy odpowiednia suma wyląduję na jego koncie. Ale tego się nigdy nie doczekam, więc do tego czasu postanawiam się w to nie angażować finansowo.
[#42] Re: A600 - co sypiemy?

@Skrzyp, post #41

Naszła mnie ochota na małe podsumowanie sprawy. Będzie to dialog między dwoma osobami, nazwijmy je P i S (okazjonalnie pojawia się jeszcze osoba J):

P: Chcesz monitor? Nie potrzebuję go, symboliczną stówę wpłacisz jak będziesz mógł.
S: OK, biorę (z tą stówą to taki żart, rozumiem, ha ha!)
P: Proszę. Nie musisz się spieszyć z pieniędzmi
S: Dziękuję (ale z niego figlarz, ho ho!)

(trochę później)

P: Masz już pieniądze?
S: ... (no dobra, pożartowaliśmy, ale już styknie. Nie rozwijam tematu, może mu ten filuterny nastrój przejdzie?)

(sporo później)

P: Czuję się oszukany. Piszę wszystko na forum publicznym.
S: Ale o co chodzi, przecież umawialiśmy się po koleżeńsku inaczej, za darmo miało być!
P: Jakie "za darmo"? Tu masz logi.
S: To pic na wodę i fotomontaż. Jak można tak bezczelnie logi fałszować?!
J: Ja mam te same logi.
S: No dobra, może faktycznie coś tam pisałem, ale tak w ogóle to czuję się wielce obrażony, więc kasy nie oddam, a po monitor może sobie sam przyjechać z pomorza, chłe chłe.
[#43] Re: A600 - co sypiemy?

@recedent, post #42

Słaba ta cała akcja.
[#44] Re: A600 - co sypiemy?

@recedent, post #42

Twój dialog się prawie zgadza (poza nawiasami), gdyby nie to że brakuje w nim wielokrotnych oskarżeń "P" wyżej opisanych.
[#45] Re: A600 - co sypiemy?

@Skrzyp, post #44

Widzę, że moja oferta załatwienia sprawy nie została rozpatrzona. Zatem odwołuję.
[#46] Re: A600 - co sypiemy?

@Vato, post #45

Widzę, że moja oferta załatwienia sprawy nie została rozpatrzona. Zatem odwołuję.


Skąd takie wnioski? Przecież jest jak najbardziej na miejscu. Przeczytaj jeszcze raz.
[#47] Re: A600 - co sypiemy?

@Skrzyp, post #41

szkoda, że nie 14" albo 15", bo akurat klęka mi monitor PAL Philipsa 8833-II
[#48] Re: A600 - co sypiemy?

@Skrzyp, post #46

OK :) to fotke i model i jutro poczytam bo idę spać OK
[#49] Re: A600 - co sypiemy?

@Vato, post #48

to fotke i model

Model napisałem w wątku, fotkę mogę dostarczyć w sumie jutro. Jak publicznie to publicznie. Nie ma problemu

szkoda, że nie 14" albo 15", bo akurat klęka mi monitor PAL Philipsa 8833-II

Abstrahując od tematu, to mam w szafie CM8833-I, ale mogę dostarczyć dopiero po świętach
[#50] Re: A600 - co sypiemy?

@Vato, post #40

heh miałem napisać to samo kilka godzin temu, ale widzę że się spóźniłem ;)
jeśli to jest 1084S to dam 200 - serio.

a tak poza tym to ...
[#51] Re: A600 - co sypiemy?

@Skrzyp, post #44

Twój dialog się prawie zgadza (poza nawiasami),


Logi potwierdziła druga osoba więc kłamiesz. Monitor nie był za free.

gdyby nie to że brakuje w nim wielokrotnych oskarżeń "P" wyżej opisanych


Miałeś sporo czasu aby zapłacić albo zwrócić monitor.. Olałeś, więc zasłużyłeś w 100%

Ale skoro kręciłeś dwa lata, to nie dziwne, że kręcisz dalej.
.
[#52] Re: A600 - co sypiemy?

@Skrzyp, post #41

Skoro się domagał (a nie burknął coś pod nosem), to chyba nie żartował?
[#53] Re: A600 - co sypiemy?

@Skrzyp, post #41

Istnieje też opcja, że to Pampers przeprosi publicznie za swoje oczernianie mnie publicznie, wtedy odpowiednia suma wyląduję na jego koncie


Nie, no istnieje też opcja, że wszyscy cię przeprosimy publicznie i wpłacimy odpowiednią sumę na twoje konto
.
[#54] Re: A600 - co sypiemy?

@rePeter, post #53

Po części Pampers też jest winny tej całej sytuacji ;) bo posłał mu towar a napisał że później zapłaci ;) to ten mu później zapłaci jak będzie miał czyli za 20 lat nawet ;)
[#55] Re: A600 - co sypiemy?

@Paul149, post #54

Co za dziecinada ... ile Wy macie lat ? o jakimś Honorze piszecie i przeprosinach ?
Wnioski są proste . Kolega Skrzyp monitora już nie ma bo go dawno sprzedał z zyskiem 100 %.
Nie świeci groszem wiec sprawę przeciąga z imprezą Aminową na której nigdy się nie pojawi.
Pisze ze Pamp3rs ma z głową ale sam kreci jak nienormalny.
Proponuję żeby obie strony były stratne po równo a wiec : Skrzyp przelewa Pampersowi 50 zł. na otarcie Łez. A jak się faktycznie spotkacie na Amigowej Imprezce to Skrzyp kupi borowca i wypijecie na zgodę. ok, racja
Pozdro ALL
[#56] Re: A600 - co sypiemy?

@viger, post #55

No, Skrzyp jak wyludzal ten monitor to byl jeszcze dzieckiem. Wiec jak bys zgadl
[#57] Re: A600 - co sypiemy?

@viger, post #55

Ty, a jak to przerobiłeś na 50 zł? Skąd ci się to wzięło i po jakich procentach?OKOKOK
[#58] Re: A600 - co sypiemy?

@Andrzej Drozd, post #57

No chciał 100 wiec dostanie połowe czyli 50
A procenty sie nie liczą bo terminu nie było.
[#59] Re: A600 - co sypiemy?

@viger, post #58

50 zł i są stratni po równo? )))
Przecież wtedy Skrzyp będzie do przodu o 50 zł, a tyle samo stratny będzie pamp3rs...
Skrzyp nawet nie 100zl, ale 100 zł + odsetki ustawowe za zwłokę od dnia pierwszego wezwania do zapłaty powinien zapłacić. Plus coś extra w ramach przeprosin za całą sytuację - wtedy byłoby IMHO sprawiedliwie...
Ale niestety na to się nie zanosi , choć wszyscy Skrzypowi to samo podpowiadają.
[#60] Re: Skrzyp i długoterminowa pożyczka

@charliefrown, post #39

Nie świeci groszem wiec sprawę przeciąga z imprezą Aminową na której nigdy się nie pojawi.
Proponuję żeby obie strony były stratne po równo a wiec : Skrzyp przelewa Pampersowi 50 zł. na otarcie Łez


jest to naprawdę śmieszne najpierw myślałem że watek o tytule Skrzyp i długoterminowa pożyczka dotyczy 100 K zł obelgi oszczerstwa a potem doczytuje że 100 zł żenada Panowie ŻENADA !

Takie sprawy załatwia się po cichu między soba albo daje sobie święty spokój dla 100 zł

Jak mi pani nie wyda z 10 zł obiecuję też założyć watek !


Ostatnia aktualizacja: 09.12.2016 06:55:08 przez AmigaPL
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem