Wątek zamknięty
[#91] Re: A600 - co sypiemy?

@Paul149, post #90

Wróciłem do domu i widzę, że ten wątek przekroczył już nawet to, co moje wypowiedzi niektórzy odbierają jako "granice absurdu".

Także sorry, ale z każdym kolejnym durnym komentarzem sądzę, że ta cała dyskusja była z góry skazana na nierozwiązanie i najlepiej było po prostu olać temat, bo nawet jak ktoś proponuje jakieś rozwiązanie, to niezależnie czy zrobi tak, siak czy owak, to będzie źle. Jakbym napisał do pieluchy prywatnie i napisał w wątku "napisałem prywatnie", to każdy domagałby się relacji z pierwszej ręki, jakbym nie napisał w ogóle, to każdy by się próbował zabawić w detektywa. Jak prezentuję sprawę na forum publicznym, to też jest źle.

I jeszcze to wytykanie ludzi mających inne zdanie od ogółu. No to już jest skandal.
W takim razie pozostaje mi jedynie życzyć miłego dnia.
[#92] Re: A600 - co sypiemy?

@Skrzyp, post #91

Szkoda, że wybrałeś najgorsze możliwe rozwiązanie.
[#93] Re: A600 - co sypiemy?

@Paul149, post #90

Tu nie chodzi o kwotę, ale o zasady. Gość zachował się źle. Dostał szanse na rehabilitację, nie skorzystał a teraz dodatkowo bezczelnie udaje pokrzywdzonego. Przepraszam bardzo, ale czy takich elementarnych zasad i wzorców zachowań nie wynosi się z domu? Jestem, delikatnie mówiąc, zdumiony tym, że trzeba to komuś wyjaśniać.
[#94] Re: A600 - co sypiemy?

@Paul149, post #90



W odpowiedzi na #89
nikogo nie bronie ale ludzie zrozumcie że ten wątek już jest bez sensu... a wy dalej piszecie na ten temat.... a później się dziwicie że ten kraj wygląda jak wygląda.... co za ludzie

i przez najbliższe 10 lat będziecie się kłócić kto komu jest winien kase albo monitor.... po za tym MONITOR o wartości 50zł...
. Tak jest! Najlepiej wsadzić głowę w pupę i udawać że wszystko jest kul. Kraj będzie kwitł, stokrotki na polach będą wielkości słoneczników a browar będzie lał się z każdego kranu.
[#95] Re: A600 - co sypiemy?

@Skrzyp, post #91

Urzekła mnie Twoja historia.

_arti, zamknij proszę wątek, nic z niego już nie wyniknie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem