[#31] Re: Worthy

@AD99, post #22

Ta dołączona płyta cd do zestawu pudełkowego pójdzie na cdtv też?

Tak, ale wersja CD wymaga 1,5 MB pamięci - dlatego piszemy o zgodności z CD32. Natomiast z dyskietki wystarcza 1 MB.
[#32] Re: Worthy

@A2, post #31

w 2018 r nie jest problemem miec wiecej niz 1 MB w CTDV czy A500 wyposazona wczytnik CDROM w A570

chyba ze ta gra kozysta z Akkiko to tak mozna ja nazwac ACD32


Ostatnia aktualizacja: 17.06.2018 20:57:51 przez HOŁDYS
[#33] Re: Worthy

@HOŁDYS, post #32

Jasne, po prostu staram się pisać precyzyjnie Ogólnie jeśli będzie 2 MB pamięci, nie powinno być problemów z wersją CD.
[#34] Re: Worthy

@selur, post #29

Jak kolega Kraszan zaplaci mi tyle ile zarobily krapy Viddiego, to i jutro wyklikam specjalna bakbonowa wersje gry dla Kraszana
A ile zarobiły? Poza tym po co mam czekać na Twojego krapa, skoro mogę kupić innego od ręki.
[#35] Re: Worthy

@A2, post #33

[#36] Re: Worthy

@A2, post #35

[#37] Re: Worthy

@A2, post #33

ale tam siedzi cdtv.tm i uruchamia sie na cdtv z pamięcią czy etam?
[#38] Re: Worthy

@michal_zukowski, post #37

Według informacji od autorów, działa na CDTV z 2 MB RAM.
[#39] Re: Worthy

@Krashan, post #34

"A ile zarobiły?"

Nie wiem ale i tak za duzo. Krapow zadnych wydawac nie bede ani do zadnych krapow juz reki nie przyloze ok, racja
[#40] Re: Worthy

@selur, post #39

dobrze zatem że OF jest produkcją na wskroś zjawiskową i łoryginalną :) poza inspired by.. ofkoz
:D
[#41] Re: Worthy

@Hexmage960, post #1

Kupiłem grę w piątek, zainstalowałem i wszystko działało jak trzeba (pomijam epizod z cdtv.device - trzeba zmienić nazwę tego pliku, bo gra się wiesza na starcie).
Dziś przysiadłem do gry na dłużej i zauważyłem, że nie mogę grać klawiaturą (w piątek działała). Oprócz tego nie dało się wyjść z gry - zamiast WB na ekranie była ciemność, a muzyka z menu wciąż grała.
Po kilku próbach okazało się, że powyższe objawy występują tylko przy uruchamianiu gry z poziomu WB, przez kliknięcie na ikonę. Po uruchomieniu Amigi bez sekwencji startowej i wystartowaniu gry z Shella wszystko działa jak trzeba.
A sama gra podoba mi się, trzeba pogłówkować, ale bez refleksu też się nie obejdzie. Jestem obecnie na poziomie nr 16.
[#42] Re: Worthy

@PopoCop, post #41

A spróbuj odpalić grę z Workbencha z parametrem shell (ustawinia w info ikony pod W3.9), lub z ikony skryptem za pommocą IconX, ewentualnie może trzeba zwiększyć stos.

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2018 22:20:20 przez BULI
[#43] Re: Worthy

@BULI, post #42

Nie ma potrzeby kombinować z parametrami, stosem itp. Uruchamiam komputer bez s-s i wszystko gra.
[#44] Re: Worthy

@PopoCop, post #43

Opisałem moje kłopoty na EAB i autor gry szybko zareagował. Napisałem mu jakich programików/łatek używam w moim systemie i okazało się, że przyczyną problemów jest YAK (programik typu commodity). Dokładnie chodzi o wyświetlanie zegara na belce WB - jeśli używa się tej opcji, to w Worthy nie działa klawiatura i nie można wyjść z gry.
To pierwszy przypadek kiedy YAK spowodował u mnie jakieś problemy (używam go mniej więcej 20 lat).
[#45] Re: Worthy

@PopoCop, post #44

Witam, a da się uruchomić tą grę bez klawiatury? Znowu padła mi taśma, w tej z grupowego zamówienia, przełamała się zaraz za klawiaturą. Jakiś słaby materiał.
[#46] Re: Worthy

@ryshard, post #45

@Ryshard
Gra nie wymaga klawiatury. Wystarczy joystick.

@PopoCop
(pomijam epizod z cdtv.device - trzeba zmienić nazwę tego pliku, bo gra się wiesza na starcie)

Hej, PopoCop, a jaką wersję tej gry masz? Wersję CD? Bo u mnie żadnego pliku cdtv.device nie znalazłem.

Nie miałem żadnego problemu z uruchomieniem gry, ani działaniem spod WB.

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2018 12:42:24 przez Hexmage960
[#47] Re: Worthy

@Hexmage960, post #46

Plik cdtv.device nie pochodzi z gry. To jest część AsimCDFS.
[#48] Re: Worthy

@PopoCop, post #47

Koder gry (alpine9000) bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Nie dość, że błyskawicznie wykrył, że YAK powoduje konflikty z grą, to jeszcze przygotował poprawioną wersję gry. Od kilku dni ją testuję i wszystkie problemy zniknęły - cdtv.device nie powoduje zawieszenia gry, klawiatura podczas gry działa i można wyjść poprawnie do WB (przy YAK-u działającym w tle).
[#49] Re: Worthy

@PopoCop, post #41

Gra jest dosc wymagajaca
Wygladalo na poczatku prosto ale im dalej tym trudniej
Ja akurat jestem na 13 poziomie (gram moze ze 2 godziny w sumie) i juz mam problem
Ogolnie ciekawa gra - widac mix kilku tytulow
Fajne bo do pomyslenia a nie tylko pomachania joyem
Wg mnie warta wydania na nia kasy
[#50] Re: Worthy

@WojT_GL, post #49

Dla mnie problemy zaczęły się od poziomu 16. Dziś udało mi się przejść nr 27 i to był już naprawdę trudny poziom - chyba z godzinę próbowałem go przejść.

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2018 14:11:09 przez PopoCop
[#51] Re: Worthy

@PopoCop, post #50

No to szacun
Ja juz godzine gram na 14tym poziomie ktory zaczyna mnie irytowac
Za to autorzy dostaja kolejny plus bo lubie wyzwania a nie spacerek po obrazek koncowy :)

Kolejny raz potwierdzam ze dobrze wydane pieniadze :)
[#52] Re: Worthy

@PopoCop, post #48

OK
[#53] Re: Worthy

@WojT_GL, post #51

Ma to ktoś lokalnie na sell czy muszę kupić w https://amiga.net.pl ?
[#54] Re: Worthy

@Vato, post #53

lokalnie?
znaczy sie ktos kupil wersje elektroniczna i teraz bedzie ja dalej odsprzedawal na gieldzie PPA?
[#55] Re: Worthy

@selur, post #54

Nie.
Lokalnie to znaczy nie wysyłkowo przez tamto www.
I chcę wersję box ze wszystkim szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2018 17:18:51 przez Vato
[#56] Re: Worthy

@Vato, post #55

Wersja pudełkowa ma być około połowy lipca. Kupujesz wersje elektroniczna i już. Linka do pobrania masz na drugi dzień...no problem. OK W wersji elektronicznej masz pliki w wersji .adf w wersji do grania z twardego dysku i w wersji do wypalenia na płycie. Nic tylko kupować. :]

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2018 17:25:58 przez Stoopi
[#57] Re: Worthy

@Stoopi, post #56

Dokładnie wersja pudełkowa będzie rozsyłana od przyszłego tygodnia. Natomiast wersja cyfrowa jest udostępniana praktycznie od razu, wystarczy przesłać potwierdzenie przelewu mailem (ew. zrobić wpłatę przez PayPal). Zapraszam

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2018 18:02:56 przez A2
[#58] Re: Worthy

@Vato, post #53

Kupiłem wersję box i nie żałuję. Cena jest troszkę duża, ale warto. Wczoraj robiłem przelew, a dzisiaj dostałem już linka do adfaszeroki uśmiech
Gra wymiata!
[#59] Re: Worthy

@PopoCop, post #50

Po trudnym poziomie 27 następny okazał się dość prosty - kilka prób i zaliczony. Ale nr 29 to kolejne podniesienie poprzeczki - coś jak nr 27, ale jeszcze trudniej.
Ktoś ukończył grę?
[#60] Re: Worthy

@PopoCop, post #59

Nie denerwuj
Ja jestem w 14tym ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem