[#91] Re: Worthy

@selur, post #90

Ufff.. godzinna sesja z grą i pokonałem 4 etapy. Jestem teraz na 18tym... dużo jeszcze przede mną :) ale gra wciąga, i chce się zagrać ten jeszcze raz i jeszcze raz, bo teraz już wiadomo jak etap ukończyć :)
[#92] Re: Worthy

@WojT_GL, post #91

Ja się zatrzymałem na poziomie 16... można poprosić o jakąś pomoc w przejściu tego poziomu?
***
Już rozgryzłem . Nie trzeba pomocy.

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2018 15:15:24 przez zzielinski
[#93] Re: Worthy

@zzielinski, post #92

ufff... level 24 :)
[#94] Re: Worthy

@Hexmage960, post #1










[#95] Re: Worthy

@Dorian3d, post #94

Fajny nóż

Pudełkowe WORTHY wygląda super OK
[#96] Re: Worthy

@BULI, post #95

Czy już pudełkowe jest dostępne ??
[#97] Re: Worthy

@Cizar, post #96

tak
[#98] Re: Worthy

@WojT_GL, post #93

Level 27,
26ty był najbardziej wredny jak do tej pory, ale 27 jest też trudny ;)
[#99] Re: Worthy

@WojT_GL, post #98

Level 29.
Powiem tak, 27 to jest BITCH! chyba ze 100 razy go zaczynałem ;)
[#100] Re: Worthy

@WojT_GL, post #99

Level 30
29ty był w miarę prosty, ale 30ty... nawet jeszcze nie wymyśliłem jak by go można przejść :/
[#101] Re: Worthy

@WojT_GL, post #100

Ogrywam tą grę na Live YT. Zatrzymałem się na 29 levelu. W pierwszej części szwankował mi kabel od transmisji ale usterka odnaleziona i jak na razie naprawiona.

Part 1
https://www.youtube.com/watch?v=GDIAsGcKAuo

Part 2
https://www.youtube.com/watch?v=BgS9ctKozpQ

Polecam...... Mega giera
[#102] Re: Worthy

@RoniWorlds, post #101

29ty dobrze kombinujesz
Tylko zrob tak zeby zbiegajac w dol te dwa co lataja po bokach w srodku ekranu zatrzymaly sie na srodku. Na doke jest wlacznik ktory wystrzeli strzale i sprzatnie ci jednego a to ulatwi sprawe
Druga strona symetrycznie
Ale jak sie pokusisz (ja sie nie pokusilem) o zebranie wszystkich diamentow - to jestes mistrz. Ja szybko chcialem miec to za soba ;)

Ale konia z rzedem temu kto przejdzie to na jednej grze bez kontynuacji ;)
[#103] Re: Worthy

@WojT_GL, post #102

Ja tam chyba na 26 lub 27-dużo plujków zielonych, ale grałem ostatni raz 2 tygodnie temu. Teraz nie mam możliwości, bo z rodzinką nad morzem;)
Plan jest zawsze dobry(na każdy poziom), gorzej z wykonaniem
[#104] Re: Worthy

@AD99, post #103

No to co który odważny uzyskać jak najlepszy wynik do GameOver bez kontynuacji.....
[#105] Re: Worthy

@RoniWorlds, post #104

Ja ;) tylko jak skoncze calosc
Bo na razie taki plan
A to mi przypomnialo ze czas wlaczyc level 30 ;)
[#106] Re: Worthy

@WojT_GL, post #105

chyba kogoś popier****** z tym 30tym poziomem :/ pixel perfect jak nic i jeszcze trzeba wszystko w czasie wymierzyć, a dopiero jestem w połowie zagadki.... jak jutro nie pokonam to chyba się poddam :/ jak dalej będą jeszcze trudniejsze to do 40tego pewnie dojdę koło mojej 50tki :P

grrrrrrr
[#107] Re: Worthy

@WojT_GL, post #106

Dotarłem wczoraj do etapu 13 i zdecydowałem się zapisać Hiscore. Pojawiły się niebieskie "futrzaki", które bardzo szybko się poruszają.

Każdy etap to nowe wyzwanie, nie ma nudy w tej grze!
[#108] Re: Worthy

@Hexmage960, post #107

Ufff... w końcu 30 etap pokonany :) Co za etap. Co za emocje :) zajrzałem tylko do 31ego... i stwierdziłem, że idę spać :)
[#109] Re: Worthy

@WojT_GL, post #108

Ja wczoraj przeszedłem etap 36. Ostatnio mam mniej czasu na granie, więc wolniej idzie...
[#110] Re: Worthy

@Dorian3d, post #94

I ja otrzymałem swój box. Jednak(żeby trochę ponarzekać:)), brakuje mi chyba do pełni szczęścia polskiej instrukcji. Ogólnie mogę dodać, że pudełko bardzo ładnie wykonane.
[#111] Re: Worthy

@PopoCop, post #109

Ja właśnie jestem w etapie 36 i ... szczerze powiem, że tu brak mi na razie pomysłu. jak po 31 przez kilka kolejnych łatwo poszło bo już miałem wprawę w rozkminianiu pomysłu na etap, tak tutaj nie umiem wymyślić kolejności .... GRRRRRRRRRRRRRRRRR
[#112] Re: Worthy

@WojT_GL, post #111

Dobra ;) Game over
Przeszedlem dziada

Co za gra ;)
[#113] Re: Worthy

@WojT_GL, post #112

To teraz za jednym podejściem jeszcze raz, aby zobaczyć inne zakończenie
[#114] Re: Worthy

@mailman, post #113

O nie nie
Na rok nie dotykam tej gry.... za duzo nerwow ;) wiem ze jest inne zakonczenie bez kontynuacji przechodzac (widzialem juz longplay na youtube) ale to jest totalnie poza zasiegiem ;)
[#115] Re: Worthy

@WojT_GL, post #114

A kto przeszedł? Twórcy?
[#116] Re: Worthy

@AD99, post #115



Jie ogladac jak ktos gra - bo zesuje sobie zabawe ;)
[#117] Re: Worthy

@WojT_GL, post #116

Ten caly hipoonios to mega robot. Gosc lyka kolejne gry jak pelikan ryby. Ja nie mam takiego przelyku do gier

btw: ktos w zakonczeniu gry dal ciala, bo rubin jest czerwony a nie niebieski ok, racja
[#118] Re: Worthy

@selur, post #117

a po czym wnosisz ze ma to byc rubin? raczej diament. ja w zakonczeniu mialem zielony (czyli chyba szmaragd) na ktory panienka nie poleciala :p
[#119] Re: Worthy

@selur, post #117

Ten caly hipoonios to mega robot. Gosc lyka kolejne gry jak pelikan ryby. Ja nie mam takiego przelyku do gier

Dokładnie o tym samym pomyślałem oglądając tego longplaya.

btw: ktos w zakonczeniu gry dal ciala, bo rubin jest czerwony a nie niebieski ok, racja

I tu również miałem podobną myśl. A odpowiadając na pytanie poniżej "skąd wiesz", to odpowiadam, że wynika to z intra do gry
[#120] Re: Worthy

@Umpal, post #119

Ja ogladalem po przejsciu gry samemu i ogladalem z otwartymi szeroko oczami i szczeka na podlodze. Jak pamietalem jak musialem kombinowac w niektorych poziomach i sie nabiegac zeby wyprowadzic w pole te stworki, a koles po prostu jechal sobie jak po masle... szacun dla niego - sami autorzy odnosili sie do niego z respektem bo wyslal im tego gameplaya niedlugo po publikacji gry ;) poprosili go by sie ciut wstrzymal z publikacja na yt zeby gracze mieli fun ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem