[#1501] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #1500

Bubble and Squeak - na początku myślałem że będzie to kolejna przyjemna platformówka, ładnie narysowane postacie, proste plansze i przyjemna muzyka. Po dwóch planszach okazało się że gra potrafi zrobić się ciężka i zmusić do wysilenia szarych komórek, takie trochę inne Lost Vikings, chodzimy brzdącem i korzystamy z pomocy kotowatego towarzysza żeby się dostać w niedostępne miejsca albo żeby go przetransportować.
[#1502] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Gżegżółka, post #1501

Ja pocinałem w Gauntleta jedynkę, kurde to chyba najfajniejsza część ; ). A tak poza tym, to jest jedna z tych gier przez które tak bardzo chciałem mieć kompa w tamtych czasach. A jeszcze do tej pory marzy mi się oryginalne pudło na czterech graczy.
[#1503] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Radek_Cz, post #1502

Lazarus, Giddy i Mega Lo Mania OK FDD rulez OK
[#1504] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #1503

Po dłuższej przerwie poszedł Global Gladiators pomysł Mimo, że nie stołuje się w Mcdonaldzie (fastfoody są bleee), to do tej gry lubię powracać OK Na koniec poszedł Superfrog - najlepsza gra wszech czasów OK Tym razem obrałem sobie żeby przejść na jednym życiu pomysł
[#1505] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #1504

Ja wczoraj tworzyłem swoją trasę w 4D Sport Driving (Stunts) i trochę pośmigałem w Titus The Fox. Titus stanowczo za szybko śmiga , gra mogłaby o połowę wolniej działać. Natomiast przy Stuntsie na mojej gołej A500 brakuje MHz aby to na FULL detalach sensownie działało ...
[#1506] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Barracudo, post #1505

Stunts jest bardzo fajną grą. Zawsze lubię do niej wracać jak tylko znajdę odpowiednią ilość czasu:) I faktycznie 7Mhz to dużo za mało dla niej. Wracając do tematu, dzisiaj pograłem w ZZZEP
[#1507] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@diecast64, post #1506

Tym razem na tapecie Alien Breed 2 i kilka modułów przeniesionych z neta przez nullmodem do Protrackera. Miło posłuchać dźwięków na starej A500 (sam nic nie tworzę , muzyk ze mnie marny).
[#1508] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Barracudo, post #1507

Franko, MKII! Lutowanie na zimno, to co lubię;)
[#1509] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@dez3, post #1508

Po chyba 5 podejściu w ciągu kilku dni przeszedłem ponownie Domana, na 102% (to nie żart, tyle jest w highscore). Na jednego gracza gra jest jednak dość trudna, ale z tymi 2 kontynuacjami które były dostępne przeszedłem.
[#1510] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@madman15, post #1509

Już myślałem że przeszedłeś bez kontynuacji :D .
Ja bez kontynuacji prawie przeszedłem 3 z chyba 4 poziomów... Zabili mnie chyba na ostatnim bossie z 3 levelu...
[#1511] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@jogg, post #1510

PP Hammer, Pang, Sink or Swim i Superfrog OK Są gry, które się nie nudzą Jest ich więcej oczywiście pomysł
[#1512] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #1511

Halloween Nightmare - https://www.youtube.com/watch?v=NJ3jMUbh7Ms - taka mała gra PD w backbone, ciekawe czy wersja pełna działa lepiej od dema.
[#1513] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@jogg, post #1510

Bez kontynuacji to chyba niezbyt możliwe jest (przynajmniej przy 1 graczu), jeśli ktoś tak przeszedł (oczywiście bez kodów) to szacun. Ogólnie zawsze mam problem jak jest 2 łuczników czy kuszników, przy bossach i w etapach wodnych - reszta jest w miarę prosta :)
[#1514] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@madman15, post #1513

Tym razem postanowiłem sięgnąć po Sensible World of Soccer i Alfabet Śmierci :) To jest klimat !
[#1515] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Barracudo, post #1514

The Eye of Beholder.
[#1516] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@glichtanski, post #1515

onEscapee.
[#1517] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@glichtanski, post #1516

Supercars, Super Skidmarks i ulubione wyścigi na AGA, czyli Xtreme Racing OK
[#1518] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #1517

A ja dzisiaj 7 misji w UFO. :) I niezbyt amigowo kilka wpisów w High Score na Spectrumie w 1942. :)
[#1519] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Jenot, post #1518

Ja po raz nie wiadomo który usiłuje przejść Civ AGA na Emperorze, na największym kontynencie, z 7 cywilizacjami. Na razie rozwaliłem Mongołów i Francuzów, ale Chinole mają już parowce (a jest dopiero 1200 AD), Babilończycy już są w Republice, a angielskie miasta liczą ponad 10 jednostek. Coś słabo to widzę......
[#1520] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@OSH, post #1519

Solid Gold.
Gra strasznie trudna :/ 2 level męczę :)
[#1521] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@WojT_GL, post #1520

Wczoraj na tapetę poszła Akira w wersji na CD32, z początku myślałem że gra jest identyczna jak na dyskietkach. Moja pamięć mnie oszukała. Między etapami zamiast statycznych rysunków widać krótkie animacje. Poza tym gra bardzo kiepska, muzyka krótka i zapętlona, grafika co najwyżej średnia w wielu miejscach wygląda jakby nikt się nie przykładał do swojej pracy i wklejał do gry spartańsko wykonane rysunki. Pierwszy etap graficznie jest średni i bardzo trudny, czysta pamięciówka, potem jest łatwiej, ale etapy są brzydsze i wtórne.
[#1522] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Gżegżółka, post #1521

onEscapee
[#1523] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@TUPCOM, post #1522

Tym razem Settlers i Mortal Kombat
[#1524] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Barracudo, post #1523

SWOS, Mortal Kombat, Jurassic Park
[#1525] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@lysyzastary, post #1524

Ruff 'n' Tumble , Prime Mover, Body Blows Galactic :)
[#1526] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Barracudo, post #1525

Flink , świetna gierkaOK
[#1527] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@zorkadar, post #1526

Superfrog OK Tym razem pozbierałem wszystkopomysł
[#1528] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #1527

Settlers - skończony pierwszy poziom ;) i Turrican
[#1529] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Barracudo, post #1528

Fury of the Furries - może nie znalazłem wszystkich sekretów ale grę przeszedłem (z pomocą save state w uae). Trudna, ale ilość pomysłowych zagadek i po upychanych odniesień rekompensuje wszystko :)
[#1530] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Gżegżółka, post #1529

Super Cars 2, przeszedłem EASY oraz MEDIUM, a HARD ech..
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem