[#1651] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?
[#1652] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?
[#1653] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?
[#1654] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?
[#1655] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?
[#1656] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?
[#1657] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?
[#1658] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?
[#1659] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?
[#1660] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?
[#1661] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?
[#1662] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?
[#1663] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?
[#1664] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?
[#1665] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?
[#1666] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?
[#1667] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?
[#1668] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?
[#1669] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?
[#1670] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?
[#1671] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?
[#1672] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?
[#1673] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?
[#1674] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?
[#1675] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?
[#1676] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?
[#1677] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?
[#1678] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@UJP, post #1644

A dlaczego wątek zdechł? Moje ostatnie zabawy od środy włącznie :

-Banshee
-T-Racer
-Katakis
Tylko po to żeby utwierdzić się w przekonaniu, że w shmupy bez trainera nie mam co grać.

-Tin Toy Adventure
-Wiz Demo
Upewniłem się, że Wiz zasadniczo na enginie Tin Toya działa, nawet menu to samo. Znowu nie na moje skille arcadowe, przy dwoch podejsciach nie byłem w stanie przejść pierwszych leveli.

-UFO Enemy Unknown - od 1995 moja strefa taktycznego komfortu.

-Coala AGA - zastanawiałem się, skąd pamiętam koncepcję wirtualnego kokpitu obecną np w No Mans Sky i Elite Dangerous. No z Coali właśnie.

-Space Racer - futurystyczny racer z 1988, na Youtube wyglądał spoko, ale niestety gniot niegrywalny.
[#1679] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@twardy, post #1678

[#1680] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #1

Oczywiście wings. 100 misja.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem