kategoria: E-UAE
[#61] Re: Emulacja Amigi na Playstation 3

@sajmonwww, post #59

Czekam na opinię jak to działa, bo sam bym tego spróbował. Mam PS2 i PS3.
[#62] Re: Emulacja Amigi na Playstation 3

@Rafał A-3000, post #61

Jak narazie słabo, zainstalowałem nioficjalny Retroarch i tu jest już lepiej - jest Amiga core, tylko nie łąpie mi romó, wrzucam ROM'y na ślepo, to luzem do game/retroarch/system to do Kickstart ROM, a ten nic, nie potrafię tego jakoś ogarnąć... w internetasch też słabo, to opisane pomieszanie PS3 z PC.
[#63] Re: Emulacja Amigi na Playstation 3

@sajmonwww, post #62

a ten nic, nie potrafię tego jakoś ogarnąć

z tego co pamiętam to:
bardzo duże znaczenie ma wielkość liter i dokładna nazwa plików,
więc ...
[#64] Re: Emulacja Amigi na Playstation 3

@Rafał A-3000, post #61

Mam PS2 i PS3


PS2 jak i jego mniejszy brat PSP nie nadają się do emulacji Amigi. Są na to za słabe.
1
[#65] Re: Emulacja Amigi na Playstation 3

@kempy, post #64

Niewiarygodne ile mocy potrzeba zeby zaemulowac procesor z lat 80tych
[#66] Re: Emulacja Amigi na Playstation 3

@Mokry, post #65

Mylisz emulację Amigi z emulacją procesora.
[#67] Re: Emulacja Amigi na Playstation 3

@Jacques, post #66

Chcesz powiedzieć, że Amiga nie robi wszystkiego procesorem?
[#68] Re: Emulacja Amigi na Playstation 3

@Cezarykl, post #63

sprawdzane kilka razy, jeszcze md5 check i będę szykał innej wersji Retroarch, BTW odpaliłem SWOS ;]
tylko mi dyskietki każe wymieniać i nie wiem jak, jakiś ten program niedorobiony, winuae to poprostu poezja jest ok, racja
[#69] Re: Emulacja Amigi na Playstation 3

@sajmonwww, post #68

Na ps3 jest e-uae.
Zainteresuj się tym emulatorem
2
[#70] Re: Emulacja Amigi na Playstation 3

@recedent, post #67

Nie, tej pokusie się oparłem i nie chciałem
[#71] Re: Emulacja Amigi na Playstation 3

@sajmonwww, post #68

BTW odpaliłem SWOS ;]

A na PS3 nie było SWOS? Wiem, że na x360 zrobili port, myślałem, że taki klasyk to na obie platformy zrobili ;)
Dyskietki to się w retroarch chyba zmienia ale lepiej chyba byłoby jakaś wersję whdload ściągnąć tylko do tego trzeba byłoby workbencha postawić albo podmontować cały obraz dysku (zdaje się, że na tej niemieckiej stronie ze SWOS z aktualnymi składami, jest obraz hdf).

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2023 12:41:54 przez Madman
[#72] Re: Emulacja Amigi na Playstation 3

@Madman, post #71

Najlepiej to było by przenieść gotowy obraz systemu Amigi np na OS.3.1 zrobiony na WinUAE do PS3, wsadzić dongla z klawiaturą i myszą i odpalić system na ustawionej z procem, fastem i romem PeeS-Trójce,
Dzisiaj wyinstalowuje Retroarch i zobaczymy czy podmontuję obraz systemu z amigi pod e-uae, takie rozwiązanie jeszcze na pendrive było by idealne...

P.S> Mam nowy SWOS tylko niemce nie nadążają ze zmianą naszych trenerów nadal jest Czesiu ;]

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2023 13:32:20 przez sajmonwww
[#73] Re: Emulacja Amigi na Playstation 3

@sajmonwww, post #72



Działa... jeszcze tylko z padem muszę sie rozprawić, mysz i klawiatura usb działa super!
2
[#74] Re: Emulacja Amigi na Playstation 3

@sajmonwww, post #73

Warto by było zrobić do tego poradnik i wrzucić do działu PPA.
2
[#75] Re: Emulacja Amigi na Playstation 3

@Rafał A-3000, post #74

Muszę to rozkminić do końca, oba programy czytają obraz systemu, wiec whdload działa bez problemów.
Jedne gry dzialają idealnie na padzie, inne nie wiedzieć czemu nie. To jest narazie na etapie nie znam sie to sie wypowiem. szeroki uśmiech nie nadaje się to do rozpowszechniania, ale jak macie podstawiwe pytania zapraszam do dyskusji
[#76] Re: Emulacja Amigi na Playstation 3

@Rafał A-3000, post #74

Jaki masz problem? Nie ma poradników na stronach poświęconych konsoli?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem