kategorie: A1200, Mediator, Sprzęt
[#1] Mediator - kłopoty
Opisywałem swoje problemy z Mediatorem i kartą ACA 1230. Dzisiaj dotarł do mnie nowy turbiacz: Apollo 1260/50. No i chyba w tzw. międzyczasie szlag trafił Mediatora całkowicie - po włożeniu wszystkiego tak jak trzeba nic się nie dzieje (z turbo czy bez - nieważne), jakby płyta nie dostawała zasilania. Mediator bez żadnych kart, sprawdzane wszystkie możliwe ustawienia zworek.
Z ZorroII i PicassoII Apollo działa bez zarzutu (po instalacji bibliotek oczywiście).
Dlatego szukam kogoś, kto ma A1200, najlepiej z mediatorem, żeby sprawdzić czy ten mój jest uwalony czy problem leży gdzie indziej (zasilacz, płyta główna?). Okolice Chełma, jeśli trzeba mogę podesłać. A może macie inne sugestie?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem