[#1] Aktywacja konta na Amibay.
Jak w temacie kod aktywacyjny nie dochodzi . W czym rzecz? Próbowałem wiele razy w ciągu paru tygodni i nic.
[#2] Re: Aktywacja konta na Amibay.

@Dark_luke, post #1

Serwer pocztowy daje ciała? Spróbuj z innym mailem.
[#3] Re: Aktywacja konta na Amibay.

@XeNeS, post #2

Próbowałem ale pisze że nie rozpoznaje maila użytkownika. I klops.
Spróbuje zmienić dane.
Niestety nie można zmienić dopóki nie będzie pełnej aktywacji. I kółko się zamyka.
Musiałbym zakładać kolejne konto a to bez sensu.

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2012 21:22:16 przez Dark_luke
[#4] Re: Aktywacja konta na Amibay.

@Dark_luke, post #3

No to trzeba do nich napisać bezpośrednio na support itp...
[#5] Re: Aktywacja konta na Amibay.

@XeNeS, post #4

Piałem kolejny raz może coś pomoże.
[#6] Re: Aktywacja konta na Amibay.

@Dark_luke, post #5

A może zmień adres email na inny. Może serwer pocztowy blokuje email od nich. Ja zarejestrowałem konto u nich na adres z o2.pl i nie było żadnych problemów.

I np powiem, że na stronie Microsoftu, służącej do otrzymania darmowego klucza od Windows Media Center do Windows 8 link, rejestrowałem sobie ten klucz i z o2.pl i z gmail.com i klucze doszły. Jednak chciałem zarejestrować go na adres e-mail mój służbowy, założony na home.pl i klucz nie doszedł. Nie było go nawet w folderze spam. Kolega wykupił sobie na home.pl domenę i miejsce na serwerze i to samo. Nic nie doszło. Czyli home.pl filtruje część poczty i odrzuca. Tu może być podobnie.
[#7] Re: Aktywacja konta na Amibay.

@Dark_luke, post #5

Ugh, nie wiem to dziwne. Jak chcesz możesz mi wysłać maila z opisem problemu (kiedy probowałeś się zarejestrować, jaki login, z jakim adresem e-mail), a ja go przeforwarduje do adminów AmiBay'a.

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2012 23:51:02 przez strim
[#8] Re: Aktywacja konta na Amibay.

@Dark_luke, post #1

Cześć, jestem modem na Amibayu, problem już został rozwiązany?
Standardowa procedura w przypadku braku kodu aktywującego to powtórzenie tym linkiem http://www.amibay.com/register.php?do=requestemail ale jeśli system nie rozpoznaje maila prawdopodobnie rejestracja nie powiodła się.
Mogło tak się stać że system stwierdził coś podejrzanego, np IP a podany adres się nie zgadzają albo coś.

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2012 08:03:02 przez Shoonay
[#9] Re: Aktywacja konta na Amibay.

@Dark_luke, post #1

Ja również miałem problemy, napisałem do nich i zrobili mi aktywacje "ręczną"
[#10] Re: Aktywacja konta na Amibay.

@gilban, post #6

Właśnie mam na o2.pl
[#11] Re: Aktywacja konta na Amibay.

@Shoonay, post #8

Próbuje właśnie tej procedury i brak odpowiedzi.
Z tym rozpoznawaniem maila to pisałem gdy chciałem by kod przyszedł na inne konto.
Próbowałem przed chwilą i dalej nic czekać na maila.

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2012 09:52:34 przez Dark_luke
[#12] Re: Aktywacja konta na Amibay.

@Dark_luke, post #11

Na inne konto nie możesz aktywować bo co to byłoby wtedy za potwierdzenie swoich danych ;)
Podaj mi na priv dane swojego konta, bo po nicku tutaj nie widzę takiego.
[#13] Re: Aktywacja konta na Amibay.

@Shoonay, post #12

Wreszcie doszedł mail ale i tak jestem w kolejce do aktywacji do forum.
To jakieś chore.
[#14] Re: Aktywacja konta na Amibay.

@Dark_luke, post #13

W końcu. Muszę chyba koledze podziękować bo samemu by się to nie udało.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem