kategoria: A1200
[#1] V9olume System has a checksum error...
No to mnie trafiło. Nie pierwszy raz widuję ten komunikat, ale sprawa jest poważna. Nie wiem, czy w ogóle da się coś zrobić, czy mam się pogodzić już ze strata wszystkich danych. W skrócie: Mam dysk 20 GB z postawionym na nim 3.9. Partycja systemowa - jak wyżej, ale ma poniżej 2 GB. Pytanie: Czy jeśli użyję tylko na tej partycji DiskSalva/QuarterBackToolsa/AmibackToolsa czy innego tego typu programu, to nie uszkodzę sobie dalszych partycji?. Na blacie jest widoczna też partycja DH1, aczkolwiek podpisana jakimiś dziwnymi znaczkami (ale ona ma już chyba ze 2 GB.). System plików to FFS (a pewnie, po co było montować nowszy i lepszy...).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem