kategoria:
[#1] Programista poszukiwany
Witam

do nowych dwoch projektów do AMIGI poszukuje programisty ( nie mitomana, gawędziarza, KONKRETA) znającego architekture AMI 1200

kontakt: lotharek@lotharek.pl -- czekaja dobre pieniazki za dobrze wykanana prace

czekam do konca maja, pozniej szukam na swiecie.
[#2] Re: Programista poszukiwany

@lotharek, post #1

Lubię to :)
Gdyby nie moc moich zajęć i brak znajomości architektury tego zacnego sprzętu - to bym się spiknął na spółkę z takim człowiekiem legendą :)

Pozostaje mi kibicować - ewentualnie służyć pomocą w kwestiach ideowo/projektowych/algorytmiczno/okołoprogramowych :)

Lotharek - uchylisz rąbka tajemnicy co za projekt się szykuje?

P.S. - do ogłoszenia przydałoby się uściślić w czym będzie programista programował :)
ASM/C/BASCOM :P ?
[#3] Re: Programista poszukiwany

@WojT_GL, post #2

nie znam sie na ami, nie znam sie na sprzecie, nie znam sie na elektronice. mam zapal, pomysl, chęci i co to duzo mowic - niezle zaplecze.

o projektach nic nie powiem, oprocz tego, iz miejmy nadzieje - zaniedlugo trafi cos mocniejszego nic powepc pod strzechy a posiadanie kicka innego niz org to bedzie kwestia dwoch klikniec...
[#4] Re: Programista poszukiwany

@lotharek, post #3

Mocniejsze niż PPC o.. OK
[#5] Re: Programista poszukiwany

@lotharek, post #1

Jesli szukasz to nalezalo by sprecyzowac jezyk programowania owego programisty, C/Asembler/E ?
[#6] Re: Programista poszukiwany

@selur, post #5

DO ADMINA

Prosze o zamkniecie tematu ! Wlasciwa osoba - znana mi zreszta juz jest !
[#7] Re: Programista poszukiwany

@lotharek, post #6

No no... ciekawość zżera :)
[#8] Re: Programista poszukiwany

@AceMan, post #7

http://www.lotharek.pl/product.php?pid=96

???
[#9] Re: Programista poszukiwany

@twardy, post #8

nieee

http://lotharek.pl/product.php?pid=102
[#10] Re: Programista poszukiwany

@lotharek, post #9

Coś w sam raz dla mojej A1200 jeśli tylko to urządzenie będzie miało 2x512kB (tak aby ROM AROSa się zmieścił)
[#11] Re: Programista poszukiwany

@deadwood, post #10

ha....32 *512kb
[#12] Re: Programista poszukiwany

@lotharek, post #11

Ok, to jest pojemość, ale czy będzie można mieć oba zakresy ROM na raz zamapowanie? Tak jak w WinUEA jest main rom i extended rom?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem