kategoria: A600
[#1] Cichy dźwięk A600
Witam,

jako że ostatnio zauważyłem trochę zielonego nalotu na spoiwie lutowniczym w okolicach modulatora. Postanowiłem wiec wymienić kondensatory. Po wymianie pierwszy test na grze "Fortuna" bo czasem gram i mam dyskietkę na wierzchu i na owej Fortunie i coś mi bardzo cicho grało nie tak żeby nie było nic słychać ale trzeba było dać głośność na jakieś 60% -podłączone do Samsunga 711MP. Podłączyłem Amigę 1200 i tu dźwięk był OK już na 35-40%. Jednak w innych grach "Colorado" czy "North&South" nie ma jakiejś dużej różnicy A1200 gra głośniej trochę jednak. Może tak być że na różnych modelach Amigi siła dźwięku może być różna? A600 ma słabsze wzmocnienie dźwięku?

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2018 22:49:25 przez companiero
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem