kategoria:
[#1] DMS to ADF - batch converter
Hej,
jak zmusic ADF-Workshop zeby wzial caly katalog z dmsami i go skonwertowal hurtowo do adfow, a nie ze mam klikac jeden po drugim...

kto sie zna, prosze o instrukcje krok po kroku bo wlasnie dostalem kolejnych 5000 siwych wlosow... :)
[#2] Re: DMS to ADF - batch converter

@ami2019, post #1

Zazdraszczam kolejnych 5000 włosów. Brałbym w ciemno, nawet siwe lub rude
[#3] Re: DMS to ADF - batch converter

@ami2019, post #1

A szukałeś tutaj?
Masz wątek
https://www.ppa.pl/forum/winuae-uae-i-amithlon/39425/jak-w-winuae-wczytany-dms-zapisac-do-adf#m630768
[#4] Re: DMS to ADF - batch converter

@ami2019, post #1

Adfy mają być dla gotka?
Bo jeśli nie, to dms można odczytywać jako wirtualną dyskietkę lub bezpośrednio nagrac na fizyczna dyskietkę

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2019 16:05:47 przez Norbert
[#5] Re: DMS to ADF - batch converter

@Norbert, post #4

tak, dla goteka z flashfloppy
[#6] Re: DMS to ADF - batch converter

@*y, post #2

hehe, no coz, ty pewnie miales wiecej problemow i z siwych nic nie zostalo :)
[#7] Re: DMS to ADF - batch converter

@Ralpheeck, post #3

dzieki, jak zwykle na forumowicza z ppa mozna liczyc - uzylem hxc, ten dms2adf wygenerowal mi pliki o rozmiarze 880kb i wszystkie corrupt, nie wiem czemu...
hxc pieknie zrobil adfy...
[#8] Re: DMS to ADF - batch converter

@ami2019, post #7

A adfopus był chyba taki Soft pod Windows. I tam był batch z dms na adf.
link.

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2019 19:53:03 przez jimiche
[#9] Re: DMS to ADF - batch converter

@jimiche, post #8

Ja używam adfopus i można grupowo konwertować dms-y na adf
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem