kategorie: Programy, Sklepy
[#1] A2 Extra CD #1 od Bitronic.pl
Witajcie. Bardzo niechętnie to robię, bo Adam Zalepa jest zasłużony w naszym Amigowym światku, ale raczej podarujcie sobie kupno produktów z dyskietką, a już na pewno zapomnijcie o tym, aby ona miała być ratunkowa. Ja taką sobie jesienią zamówiłem razem z książką i przyszła z masą błędów (dyskietka ratunkowa ;P) i... bez książki, a jak książka przyszła, to bez... dyskietki na wymianę, a jak już niedawno udało się tę dyskietkę jednak dosłać, to... poszurała sobie w stacji (prawie nowej) i... stacja do czyszczenia. Całe szczęście mam swoją dyskietkę ratunkową (czyszczącą). To tak ku przestrodze, bo nie każdy ma dyskietki czyszczące
4
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem