kategoria: A600
[#1] a600 Instalacja CWB 3.9 + furia.
Witam ponownie.Otóż ostatnio znow wyciągłem przyjacółke z pod łóżka.Dokupilem Furię z FPU co by przyspieszyć maszyne.Chciałbym mieć na niej AOS 3.9 z dodatkiem CWB.Lecz ni cholery nie mogę sobie poradzic z poprawną instalacja.Otóż
Czysty OS39 z BB 1.2.3.4. śmiga elegancko.Z furia jak i bez.Coś się knoci jak zainstaluje cwb.Pierw odpalam instalacje z hdfa,restart do dopusa i nadpisuje pliki z hdfa. Wtedy siedzi wszystko ale tylko na winuae.Jak wkladam do Amigi to na furii mam non stop czarny ekran a bez furii StacAttack error na starcie jak wezme suspend to znika .Nie wiem jak sobie z tym poradzic.Cos w ss trzeba dopisac czy co ? Plz pomożecie ??
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem