kategoria: Sprzęt
[#1] Rys mkII i joypady
Czy ktoś się spotkał z listą obsługiwanych joy-padow dla Rysia II? Z mojej strony próbowałem:

- SF30 Pro Bit do przez 2.4 adapter USB i bezpośrednio (Próbowałem x-input i d-input)
- NES30 Pro przez 2.4 adapter USB i bezpośrednio (Próbowałem x-input i d-input)
- DualShock 4 oraz 3

Czy komuś udało się odpalić, jakiś współczesny joypad? Myślałem, aby zakupic jakaś tania przelotke USB dla padów snesa i mega drive. Czy ktoś probowal czy działają z Rysiem?

Edit: Znalazlem stara przelotka do padów ps1/ps2 na usb która o dziwo działa z rysiem. Niestety jako joypad działa tylko prawa gałka z psx wiec, zabawa raczej marna, bo ręce są dość skrępowane.

Edycja 2: Joypad retro-bit, robiony na wzór konrtolera do megadrive/genesis działa bez problemu, fire 1 jest zmapowany jako przycisk B.

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2023 11:06:51 przez sand

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2023 08:22:04 przez sand
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem